2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bulantıların olduğuna göre bebeğin büyüyo canım ben düşük yaptığım zaman
doktor kese küçük demişti bebek görünmemişti o bir haftanın geçmesine iki gün kala
bütün hamilelik belirtileri kayboldu iki gün sonrada düşük oldu

napım canım bende iyim bullantım azaldı gecıyo gibi yavas yavas aksamları biraz oluyo ,,,

ayy velet ki ne velet aksam uyutmuyo sabah kaldırmıyo hem acıkdırıyo hem yedırmıyo napcaz böle anlmadım,,,
kız bu arada senın bebiş saglıklı olmasa bulantın olmaz

inşallah kalp atışlarınıda görürüsün canım içini ferah tut
inşallah canımmm ay bi görsem benden mutlusu olamaz o gün
dualarım hep senınlee hiç unutmuyorum az kaldı cumartesıye korkma acelede etme üzme kedını bos yere
canımmm çok sağol cumartesi erken aslında doktor diğer cumartesiye randevu verdi ama en azından bebeği görmek için gidecem diğer hafta tekrar giderim göremezsem merak ediyorum çatlarım gitmezsem
inşallah canım, dualarımız seninle...

demin de yazdım ama görmedin sanırım sınavın nasıl geçti?
ayy canım görmedim ya kusuruma bakma iyi geçti canım pc yi soru cevaplarına bakmak için açtım ama topiği okumaya daldım şimdi bakacam netlerime atanırsam eşime kavuşacam o yüzden önemli benim için inş. fazla yalnış yapmamışımdır :26:
sen nasılsın canım ?

Canım benim ya Ne stresliymiş bu şler.Şimdi sen tam olarak ne kadarlık oldun.7 hafta mı?
Selam kızlarr ben geldim bebeğimin kalbi atıyormuş şükür:)
Canım hadi gözün aydın darısı bizlere.Yakamoza bana diğer arkadaşlara inş...
cumartesi günü gidecem canım inşallah kalp atışınıda görürüm dua edin kızlar bebeği görüp kalp atışını görememek daha büyük yıkım olur benim için
canım inş güzel haberlerle gelrsin.Allah gönlüne göre versin inş..
Canım 23 kiloda fazla değilmi.Bana en fazla 13 kg verdi.Ben normalde pek kg alamam zorlanırım ama bebekte değişir ya bakaım ne olur.

ayyy canım içimi rahatlattın çok sağol ama bugün biraz kasık ağrım var iyice pimpirikli oldum bende ne bilim insan korkuyo bi kere yaşayınca bi daha olcak gibi geliyo inşallah dediğin gibidir canım

ay hiç sorma hem normalden daha fazla acıkıyorum hemde midem bulanacak diye yemek yememek için kendimle savaş veriyorum yemek bile yapamıyorum bazen kokusundan dahi midem kalkıyo inş. geçer bi an önce şu bulantılar

nasıl yaa benimde belirtilerim azalıyor zaman geçtikçe ay korktum şimdi.

neeee benim bulantım yok bebeğim sağlıklı değilmi şimdiiiiiii......

canım 6 hafta 4 günlüğüm 7. haftanın içindeyiz işte en son 6.0 ken gitmiştim kese vardı ama beebk görünmedi bana bebek gibi gelen bişy vardı doktor o yolk kesesi dedi göremedik henüz bebişi bu arada güzel dileklerin için teşekkür ederim canım o günleri görmek bizede nasip olur inş.

bir kere başına gelince korkuyo insan bende sürekli kendimi kontrol ediyorum elimde değil seni çok iyi anlıyorum ama çok fazla takma kafana yemek yapamayacak kadar
bulantın varsa gittiğinde bebişini görürsün

emineu herkesin bulantısı olacak diye birşey yok canım..üst kat komşumun ilk hamileliğinde hiç mi hiç bulantısı olmamış..üzme kendini ona bakarsan benim de şuana kadar hiç bulantım olmadı..

ayy hayır canım ne alakası varr yani yakamoz arkadasımız korkuyo bebegı görmedı die bende diyorum ki bebek olmasa bulantında olmaz dimi ... hiç bulantısı olmayanlar var hem baslar senınkı ilk haftalarda benımde yokdu 8 haftalıkken basladı 2 hafta yogun sürdü şimdi yok bulantım

emineu ; canım herkeste farklı tepkiler veriyor hamilelik.Kimde hepsi olur kimde hiçbiri olmaz.Sağlıksız olduğu anlamına gelmez canım, dr larda söylüyor bnu.Etrafımda doğum yapmış, hamilelikte belirti yaşamayan çok insan var.İçini rahat tut.

Evet canım ya durumumuz aynı koca yok bebiş yok inş. ikisinede kavuşuruz en kısa zamanda bebiş gelsinde koca nasıl olsa benim gelir elbet ya

bi kişiye moral verelim derken diğerini üzdük
bana doktor zaten iyi gitmeyen bir gebelik olduğunu söylemişti bir hafta süreyi
kendisi düşmesi için vermişti senin öyle bir durumun yokki bulantın olmamasıda normal herkeste bulantı olmaz yakamoz bebeğim iyi değilse diye endişelendiği için biz
bulantın iyiye işaret dedik rahat ol

gokyuzu ne demek bebiş saglıklı olmasa bulantın olmaz bunu neye dayanarak söylüyorsun bak benim moralim bozuldu o kadar bulantısı olmayan insan hepsinin bebeği sağlıksız mı var neden böyle söyledin canım sıkıldı.

Canım daha görürsün ya.Bende7 bitti sandım.Tabiki yinede beklemek zor ama sana ben örnek olabilir.7+2 de hala kalp atışı yoktu.O yolk keseside görnmedi bizde.Bence göreceksin.Ama benim göreceğime dair hiç bi belirti yok maalesef İnş cumartesi herşey güzel olur senin için.Ylnız mı gidiyosun dr. a ? ben eşimi bekliyorum.Göremezsem tek başıma kaldıramam.O yüzden 9+4 de gitcem artık nasıl dayancaksam.

ama sen o şekil demedin bulantın varsa bebek sağlıklıdır demek istemişsin bende doğal olarak bulantım olmadığı için biranda panik oldum.

ayy hayır canım ne alakasın varr kulakdan dolma seyler işde biz yakamozu rahatlatmak için moral vermek için söyluyoruzz yakamoza bebek olmasa bulantı olmaz demek istedım .....

ayrıca benım halam peş peşe 2 bebek dogurdu bir kere kusmadı bulantı olmadı ...
ayrıca doktorun sana bişey demedıgı sürece böyle seylere takılma

kızlar sıkmayın canınızı uzman tvde dr kaan kocatepe de söylüyor bulantı gebeliğin sağlıklı olduguna işaret ama hiç olmamasıda sağlıklı olmadıgı anlamına gelmez kalp atışını gördükten sonra hiç bir problem yoktur düşük riskide yüzde 97 ye kadar düşer diyodu gökyüzüde onu demek istedi bulantısı olmayanın bebeği neden sağlıksız olsun hatta sizin için daha iyi rahat bi hamilelik geçirirsiniz benim gibi ikidebir lavaboya koşup herşeyden tiksinmezsiniz çok daha güzel değilmi

boşu boşuna kafana takıyosun yakamozun zaten bulantısı vardı bebeğini görmeyince
acaba bi şeymi oldu diyordu bizde dedikki hamileliğinde sorun olsa bebek gelişmemiş
olsa bulantın artmazdı genelleme yapılcak bir durum değil yani rahat ol stres yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…