2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ah anım ya kaderdaşım bizi delirtcekler ya İnş çacucak atar bizim meleklerinde kalbi.Anneleride biran evvel rahatlarlar ya.
İyi yapmışsın heşireyede, hak etmiş yani.
Devlete i gidiyosun canım özele mi ?

özel canım ya bunu yapan buranın en iyi dedikleri hastanesinin hemşiresi tavsiye ettikleri doktor erkek doktordu diye bayan olana gitmek zorunda kaldım bugün saçmaladı oda telefonda ayy bi duysaydım bebişin kalbini vallahi adak adadım o kadar korkuyorum

kızlar ben her sabah uyanmadan önce rüyamda sarmalar dolmalar köfteler yemekler tatlılar neler neler göruyorum hepsinden yiyorum içimdende diyorumm ohh midemm hiç bulanmıyo sonra gözumu acıyorum diyorum kalk hadi acıkdın senn

korkma bu kadar bak gün gecdikce iyi seyler duyuyosun hepsi gecıcek minikin sarılmış sana bırakmaz

ben 16 ağustosta tedaviye başladım 9 ekimde sonucumu öğrendim
ve o dönem içinde 5 kilo almışım
Canım tedaviyle mi hamile kaldın sen?
O ileçler cidden çok aldırıyor bende biliyorum kuzenimde yaşamıştık ama sonrasındaki güzelliğe değdi doğrusu :)
Ay ben zaten kilolu hamile kaldım ilk üç ay almam inş.şimdilik almadım 85 kilo ile hamile kaldım canlar
dr hep dikkat et diyecek desene Ama olsun inş rahat geçer hamileliğin kilo bakımından. tabi diiğer bakımlardan da :)

Canım sende kendimi görüyorum resmen ya.Tayin işi aynı, bebekler aynı muzip İnş sende bende diğer bekleyen arkadaşlarda rahatarız biran evvel ya Dualarımdasın canım benim.Sabret diycem ama kendimden biliyorum çok zor oluyo

ya ben 64..65 kiloydum yaz boyu ama doktorda tartıldım 68 kilo olmusum ne zaman aldım bilmiyorum hamıle kalmadan öncemı sonra mı

KIZLAR maşallahınız var vallahi şok içinde okudum ne kilosu aldınız anlamadım:) siz 4.aydan sonra alınan kilolarla 100 olursunuz :) moralinizi bozmak istemem ama
ben 9 haftada 300 gr almışım bebişim nette yazan değerlerle birebir gidiyor.
ilk kızımda 23 kilo aldım 3.250 bebeğim oldu demekki kendimize alıyoruzz:)) dikkatli olun bence protein ve kalsiyum içeren gıdalar alın hamur işi yemeyin..

cumartesi günü gidecem canım inşallah kalp atışınıda görürüm dua edin kızlar bebeği görüp kalp atışını görememek daha büyük yıkım olur benim için

dualarım hep senınlee hiç unutmuyorum az kaldı cumartesıye korkma acelede etme üzme kedını bos yere

cumartesi günü gidecem canım inşallah kalp atışınıda görürüm dua edin kızlar bebeği görüp kalp atışını görememek daha büyük yıkım olur benim için

inşallah canım, dualarımız seninle...

demin de yazdım ama görmedin sanırım sınavın nasıl geçti?

ufffffffffffffffff tamam tamammmm dikkat etmem lazım edicemmmmmmm

korkma bu kadar bak gün gecdikce iyi seyler duyuyosun hepsi gecıcek minikin sarılmış sana bırakmaz
canım korkum önceden hiç sebep yokken bi düşük yaşamış olmam bu bebeğimide görünmesi gereken haftada hala görünmemesi ister istemez korkutuyor insanı inşallah haftaya korkularımın yersiz oldugunu görürüm tek dileğim o sen nasılsın canım görüşmeyeli benim bulantım çok fazla oluyo bu aralar hele yolculukta zor tuttum kendimi rezil olmıyım diye normalde otobüs tutmaz hiç beni halbuki :26: korkumdan yanıma limondan çubuk krakere tuzlu bisküviden sodaya kadar herşeyi almıştım şimdiden çektiriyo bana velet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…