2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

beklıyorum beklıyorum cevap yok bende foruma bakıyorum napımmm ... endişelenme bugün pazar hatun goncasıyla gezmeye gitmişdirrr

hoş geldin canımmm .. düşük ttehliken olmasına cok üzüldüm umarım bişey olmaz progestan fitili nasıl kullanılıyo bilmıyorum .. her ihtimale karsı sen baya ileri it :KK9:

sağol canım....umarım olmaz..

kızlar ben geldimmm
doktor düşük tehlikesi var dedi hemen acilde iğne yaptılar.sonra progestan verdi fitil olarak kullancakmışım..kullanan var mı?ben hayatımda ilk defa kullanıyorum..nasıl kullancam:)
çok mu ileri itiyonuz kızlar...ayyyyy utandım:KK9::KK9::KK9:
acil cevappppp bekliyom kızlarrrr

ay ilahi ya baştan okumaya başladım düşük tehlikesi var dedi yazıyo sonda gülen avatarlar allah allah dedimmm :KK28: bende şaşırdım canım utanıcak bişey yok taaa parmağınla birlikte sokma yanı sadece fitili sok parmağınla azcık fitil girince parmağını sokma:KK60: tamammı canım :KK30: öyle işte nasıl anlatayımki kız delüüüüüüüüü ilişki yasağı olanlar var aramızda valla :KK1: sonra bilemiyorummmmmmm yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK9:

çınar hastanesi kozyatagı carrefourdan içerde bakkalköy diye geçiyo nete avicennaistanbul yazınca çıkan 3. sıradakine gir orada sibel hanım varrr okadar ii tatlıki anlatamam sana ablam arkadaşlarım hep ona gittik biz valla
bi arasdırıyım canım bende medipole sema hanıma gidiyorum bi kere gittim 3 hafta sonra bi daha gidicem memnun kalmazsam değiştircem ondan soruyorum
listeye ekleyin beni 13 eylül son adetim. leyla-01 e mesaj atamıyorum henüz -yeniyim ya:KK43:

canım ben senın adına mesaj atayım.. ordaki bilgileri söle bana.. yasın kac.. son sat ... muhtemel dogum tarıhı... baska ne vardı unuttum:KK9:

ay ilahi ya baştan okumaya başladım düşük tehlikesi var dedi yazıyo sonda gülen avatarlar allah allah dedimmm :KK28: bende şaşırdım canım utanıcak bişey yok taaa parmağınla birlikte sokma yanı sadece fitili sok parmağınla azcık fitil girince parmağını sokma:KK60: tamammı canım :KK30: öyle işte nasıl anlatayımki kız delüüüüüüüüü ilişki yasağı olanlar var aramızda valla :KK1: sonra bilemiyorummmmmmm yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK9:

:) sağol canım..sensin delüüüü o yasaklılardan biri de benimmm

delülerrrrrr :KK66::KK9::KK1::KK60::KK60:

fitilide koydum yerine..ben yatayım artık birazdan tekrar girerim öptm herkese ii akşamlar

kızlar ben geldimmm
doktor düşük tehlikesi var dedi hemen acilde iğne yaptılar.sonra progestan verdi fitil olarak kullancakmışım..kullanan var mı?ben hayatımda ilk defa kullanıyorum..nasıl kullancam:)
çok mu ileri itiyonuz kızlar...ayyyyy utandım:KK9::KK9::KK9:
acil cevappppp bekliyom kızlarrrr

canım ben fitil olarak değil ağızdan alıyorum günde iki kez..akıntısı lekelenmesi olanlara da veriyorlar aynısından..rahmin kasılmasıyla bebeğin yerleşememesi olmasın diye rahim kasılmalarını engellemek için veriyorlar..aslında ağızdan yada vajinal yolla ikiside aynı kapıya çıkıyo dedi doktor. bana ağızdan iç dedi..eğer vajinal alacaksan baya itebildiğin kadar ileri itcen çünkü ilk önce vajina var sora rahme gidiyo.bide en az yarın saat yat ilacı aldıktan sonra. geri çıkabiliyo...en çok yapman gereken yavaş hareketler ve mümkün olduğu kadar yatman..belli bi süre dikkat et..ben 3 gündür hiç dışarı çıkmadım ve evdeki tüm zamanın neredeyse yatarak geçiyo:KK43::2:

:) sağol canım..sensin delüüüü o yasaklılardan biri de benimmm

canım bide bak şimdi onu iyice ileri it tamammı ondan sonra 15 dk kalkma bide canım herkezinki değişiyomuş sakın korkma bu niye geri geldi diye çünkü vücut ihtiyacı olanı emiyor kalanını geri atıyormuş o ilacın araştırdım şimdi senin için bu şekilde canımssssssssss

yaaaaaa öyle tabisi kızımmm benim dr. tam net gitmediğim için yasağım yok ama bende kocişe resti çektim tükkan kapalı dedim 4 gündür kepenkler kapalı yanım:KK9: oda şaşırdı elvinada yasak yoktu bende netleşsin dr. gidene kadar yok sana dedim:KK60: çok komiktii şimdi yarın gitmektende vazgeçtim:KK53: zavallım şaşırcak:KK52: şimdi perşembe diyince :KK35: bananeeeeeee :KK66:

bi arasdırıyım canım bende medipole sema hanıma gidiyorum bi kere gittim 3 hafta sonra bi daha gidicem memnun kalmazsam değiştircem ondan soruyorum

canım ben senın adına mesaj atayım.. ordaki bilgileri söle bana.. yasın kac.. son sat ... muhtemel dogum tarıhı... baska ne vardı unuttum:KK9:

yaş:29 sat :13 eylül muhtemel doğum :20 haziran , kilo 57 kese görüldü :) saol canım:KK76:

X