2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hayalbaz, sürekli yat bence. progestanı da bırakma. önemsiz demedi benim doktorum. düşük riskidir bu o yüzden dikkatli olmak gerek dedi.

ya ben hiç yatmadım biliyomusunuz yanlış yaptım duramadım gezmeğe falan gittim.progerstan hap kullanmıyorum ben sadece geçen hafta cuma bi tane iğne oldum o kadar bakalım salı günü ne dicek doktor.artık raporum da bitti ayvayı yedim şimdi bi daha rapor verirse de okul çok aksar öyle ayvayı yerim napcam bilmiyorum.gerçi tekrar gerek görürse rapora itiraz etmicem ama inşallah sıkıntı yoktur da bi daha rapora gerek kalmaz

hııımm bende çarşamba gördüm keseyi doktorum da 10 una çağırdı benii,demek ben senden bi gün geriden geliyorum ..iim rahatladı şimdii:) bu arad ne akıntısı canım ,bende geçen hafta boyunca kahverengi akıntı geldi korktum biraz ,doktora gittim ,bana progestan verdi düşüğü önlemek için ,bende pko olduğu için önceden biraz daha riskli ,ama keseyi gördükten sonra hiç gelmedi kahverengi akıntı ,doktorumda baktı hatta kanaman yok gayet iyi durumun dedi ...bu arada kalp atışı duymamaktan bende korkuyorum i, geçende yeni öğrendim ben hamileyindedim bi arkadaşıma ,okadar kapılma boş gebelik olabilir dedi ,hevesim kursağımda kaldı ama kız haklı tabi ,boş gebeliktede kese falan görülüyomuş ikalp atışını duyana kadar dua etcez artık:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

doktorum keseyi gördüğümz gün lekelenme var diye kan testi yapyırdı düşük tehlikesi var mı diye tahlil gayet iyi çıktı tehlike yok dedi..dün çok yoruldum umarım ondandır..dua edelim de kalp atışlarını duyalım canım:Saruboceq::Saruboceq:

ya burda bugün ne kadar çok kahve lekesi gelen hamiş var..Rabbim hepimizi korusun:Saruboceq::Saruboceq:
iyi akşamlar kızlar ben yattığım için ara ara giriyorum sizler iyisinizdir umarım

sizler en azından kalbinin attığını biiyosunuz.Allah dahada sağlıklar versin inş hepinizin bebeğine.
Bende daha alp atışını duyamadığımızı sordum burdaki doktora.Geçmiş olsun gebliğin gelişmeme ihtimali yüksek dedi.Açıkçası umudum kırıldı.Bebeği istemiyoduk ama yinede üzülüyorum.İnş muayeneye gittiğimde şşırtırda beni kalbi atar inş.

sizler en azından kalbinin attığını biiyosunuz.Allah dahada sağlıklar versin inş hepinizin bebeğine.
Bende daha alp atışını duyamadığımızı sordum burdaki doktora.Geçmiş olsun gebliğin gelişmeme ihtimali yüksek dedi.Açıkçası umudum kırıldı.Bebeği istemiyoduk ama yinede üzülüyorum.İnş muayeneye gittiğimde şşırtırda beni kalbi atar inş.

dur bakalım canım, hemen umutsuzluğa kapılma. 8. haftada duyanlar da oluyormuş. inşallah en yakın zamanda duyarsın :Saruboceq:

ya şu bebeği görme ve kalp atışı duyma meselesi bakılan ultrason aletinin kalitesine göre de değişiyo.geçen hafta cuma kanamam olduğu gün asistan doktora muayene oldum önce.keseyi gördü ama ne bebek ne kalp atışı göremedi.halbuki bi hafta önce kendi doktorum görmüştü 2mm lik bebişimi.moralim bozulunca asistan doktor dedi ki bizim ultrason aletimiz kaliteli diil bide isterseniz diğer doktora görünün dedi yard doça muayene olunca o gördü bebişi de kalbini de bana da gösterdi hatta:)hemde büyümüştü 5.5 mm olmuştu.salı bi daa gitcem bakalım bebişim ne alemde..

dur bakalım canım, hemen umutsuzluğa kapılma. 8. haftada duyanlar da oluyormuş. inşallah en yakın zamanda duyarsın :Saruboceq:
inş ama bilmiyorum artık ne olur.Bi heöşire arkadaş 10. haftaya dek yolu var demiş dr ise geçmiş olsun demiş.
aten gittiğim dr larda saolsun hiç bişey demedi.Kaç haftalık hamile olduğumu bil söylemediler.Sadece birisi bebek biraz küçük dedi o kadar.Zaten ben üzülsemde herşey olacağına varacak 2+2=4
ya şu bebeği görme ve kalp atışı duyma meselesi bakılan ultrason aletinin kalitesine göre de değişiyo.geçen hafta cuma kanamam olduğu gün asistan doktora muayene oldum önce.keseyi gördü ama ne bebek ne kalp atışı göremedi.halbuki bi hafta önce kendi doktorum görmüştü 2mm lik bebişimi.moralim bozulunca asistan doktor dedi ki bizim ultrason aletimiz kaliteli diil bide isterseniz diğer doktora görünün dedi yard doça muayene olunca o gördü bebişi de kalbini de bana da gösterdi hatta:)hemde büyümüştü 5.5 mm olmuştu.salı bi daa gitcem bakalım bebişim ne alemde..
İnş öyledir canım ama bizim dr lar hiç ondan bahsetmedi bile.Hatta biri kendinden çok emin olarak 7. haftada görülmüyors birinci ihtimal olarak düşük diyoruz dedi.
Ne diyeyeim hayırlısı olsun inş diyecek başka bişey yok maalesef.

canim hic belli olmaz benimde doktorum ilk gittigimde küücük gözüküyor dedi aradan 2 hafta gecti 7 haftalik olduk ilk gördügümden cok cok büyümüs dedi onun icin hic belli olmaz rabbimin dedigi olur ona sigin hakkinda hayirlisi neyse onu versin ins

Benimde bugun camasirimda vardi kahverengi lekelenme cok korkuyorum doktorumada ulasamadim.

bu ara kahverengi akıntısı olanlar çok herhalde. benim de dün akşam oldu, doktorumu aradım, progestan iç, dinlen ve yarın sabah gel dedi. bugün gittik. bebeklerin ikisi de sağlıklı dedi,kalp atışlarını da duyduk çok şükür. her şey yolunda görünüyordu orda. ama kanama her zaman düşük belirtisidir o yüzden sürekli yatacaksın dedi.. 10 gün rapor verdi. hastaneden ayrıldıktan sonra tekrar geldi kahverengiler, moralim bozuldu yine. şimdi yatıyorum. günüz çok yordum kendimi ondan oldu herhalde :KK43:

Arkadaslar 8 haftalik hamileyim . Bugun camasirimda cok az kahverengi lekelenme gordum . 4 haftaliktan beride gunde 3 progesteron ve 1 coraspin kullaniyorum. Doktorumada ulasamadim ceb i kapali cok korktum . Sizde de oldumu boyle kahverengi lekelenme ? Ne yapmaliyim hastaneye mi gitsem?

merhba güzell bayanlar..
kimse yok ama ben genede sorayım..benim dün akşam pembe bir akıntıım geldi bu sabahta kahverengi bir akıntı geldi..sizde de böyle oluyor mu? aynı akıntı geçen hafta aynı saatte tekrar gelmişti doktor önemli değil demişti..sizce ne yapayım tekrar gideyim mi doktora yoksa yatıp dnleneyim mi?düşük falan olsa kanamam olurdu değil mi?ayyyyy ne kadar çok soru sordum..korktum ama.kalp atışını falanda duymadık daha..dün bayramda çok ayakta durdum akşamda dışarı çıktık offff offfff..inş bir sorun olmaz
kizlar selam bu tür lekenlenme benimde 5. haftada ve 8. haftada olmustu netten arastirdim normalmis korkutmayin kendinizi muhakkakta puregetonu kullanin ama ben günlük 4 adet kullaniyorum sabah 2 aksam 2 rabbim korusun ins meleklerimizi

Selam herkese, Seydaamm buralarda misinnnnnn
canim bugün yeni girebildim ancak temizlik yaptim bütün gün ,alisverise ciktik derken ancak vakit bulabildim.... sen nasilsin canim bebis nasil?? benim sali kontrolum var cok merak ediyorum bebegim iyidir ins

2011 haziran anneleri hosgeldiniz...

Kullanici adi | Yas | SAT | Dogum Tarihi | Hamile kaldığı kilo | Cinsiyet | Bebişin İsmi | Güncel Notlar............................................ ozle_mm | 28 | 19 Agustos | 1 Haziran | 53 ||||
gokyuzu | 22 | 20 Agustos | 1 Haziran | 65 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
BuRcU_82 | 28 | 25 Agustos | 1 Haziran | 65 ||
demetak | 27 | 26 Agustos | 2 Haziran | 70 ||
fdneng | 28 | 27 Agustos | 3 Haziran | 59 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
nevra73 | 36 | 27 Agustos | 3 Haziran | 75 ||
derya4461 | 27 Agustos | 3 Haziran |||
buseyalin | 30 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
seydam | 28 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
yagmurbuse | 27 | 28 Agustos | 4 Haziran | 67 ||
nurmeh | 27 | 29 Agustos | 5 Haziran | 55 ||
esila86 | 24 | 30 Agustos | 6 Haziran | 52 ||
secemce | 32 | 31 Agustos | 7 Haziran | 56 ||
Royalist | 29 | 1 Eylul | 8 Haziran | 89 ||
harzemsah | 28 | 1 Eylul | 8 Haziran | 52 ||
dasilvadido | 26 | 1 Eylul | 8 Haziran | 62 ||
BebisKoM88 | 22 | 2 Eylul | 9 Haziran | 56 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
_JaLe_ | 28 | 2 Eylul | 9 Haziran | 61 ||| 6+6h,10.8mm |
lawin | 27 | 3 Eylul | 10 Haziran | 52 ||
gnl_ | 28 | 3 Eylul | 10 Haziran | 69 ||
krishazel | 31 | 4 Eylul | 11 Haziran | 62 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
yasil_haktanemin | 31 | 4 Eylul | 11 Haziran | 60 ||
babisim | 19 | 5 Eylul | 12 Haziran | 56 ||| Kese goruldu |
damlaaa | 32 | 5 Eylul | 12 Haziran | 59.5 ||
hayalbaz | 26 | 6 Eylul | 13 Haziran | 51 ||
nazli_06 | 27 | 7 Eylul | 14 Haziran | 70 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
delimavi48 | 28 | 7 Eylul | 14 Haziran | 59 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
_CandaS_ | 26 | 7 Eylul | 14 Haziran | 56 |||
gozde_thai | 27 | 7 Eylul | 14 Haziran | 51 |||
bebekpoyraz | 22 | 9 Eylul | 16 Haziran | 59 |||
Sabiha1 | 31 | 9 Eylul | 16 Haziran | 50 |||
ebrurmzn | 27 | 10 Eylul | 17 Haziran | 50 |||
elagoz | 25 | 11 Eylul | 18 Haziran | 50 ||
burcutemur | 28 | 11 Eylul | 18 Haziran | 64 ||
emineu | 28 | 11 Eylul | 18 Haziran | 60 ||
Hilmi_ve_Fatma | 25 | 12 Eylul | 19 Haziran | 75 ||| Kese goruldu |
simal06 | 26 | 13 Eylul | 20 Haziran | 62 ||
turuncu86 | 24 | 15 Eylul | 20 Haziran | 50 ||
aslihankar | 28 | 15 Eylul | 22 Haziran | 57 |||
minikeller | 30 | 15 Eylul | 22 Haziran | 77 |||
birce3535 | 30 | 15 Eylul | 22 Haziran | 62 |||
Yakamozzz33 | 25 | 16 Eylul | 23 Haziran | 56 |||
sapphire | 25 | 17 Eylul | 24 Haziran | 57 |||
optimist_balim | 23 | 19 Eylul | 26 Haziran | 83 |
wylma | 30 | 19 Eylul | 26 Haziran | 59 |
elifbursa | 27 | 19 Eylul | 26 Haziran | 70 ||| Kese goruldu mah_buke | 22 | 20 Eylul | 27 Haziran | 57 |||
VESADE | 28 | 21Eylul | 28 Haziran | 70 ceza83 | 27 | 21Eylul | 27 Haziran | 60 ||| Kese goruldu |
merwewrem | 24 | 22Eylul | 29 Haziran | 57 comely_08 | 23 | 22Eylul | 29 Haziran | 84 fatosbrn | 33 | 23 Eylul | 30 Haziran | 60 |||
lizgelal | 21 | 23 Eylul | 30 Haziran | 55 ||
bluebottle | 28 | 23 Eylul | 30 Haziran | 62 ||| Kese goruldu |

Listede duzenlemeler icin ozelden Leyla01 -e mesaj atiniz...
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::nazar: :nazar::nazar: :nazar::nazar:

arkadaşlar dün kahverengi akıntım oldu kanama gb kırmızı degil ama kahverengi sabah gittik doktora baktı ultrasında kalp atışlarını duyduk gördük çok şükür. düşmez kalp atışı duyulduktan sonra ama önlem alalım dedi igne vurdurdu progesteron verdi ignede ondANdı galiba 3 gün kalma dedi çok korkuyorum arada tuvaletten sonra gene kahverengi oluyor

bu ara kahverengi akıntısı olanlar çok herhalde. benim de dün akşam oldu, doktorumu aradım, progestan iç, dinlen ve yarın sabah gel dedi. bugün gittik. bebeklerin ikisi de sağlıklı dedi,kalp atışlarını da duyduk çok şükür. her şey yolunda görünüyordu orda. ama kanama her zaman düşük belirtisidir o yüzden sürekli yatacaksın dedi.. 10 gün rapor verdi. hastaneden ayrıldıktan sonra tekrar geldi kahverengiler, moralim bozuldu yine. şimdi yatıyorum. günüz çok yordum kendimi ondan oldu herhalde :KK43:
selam canım geçmiş olsun ,bece khverengi çok sorun dişişl ,bendede oldu 1 hafta kadar keseyi görmeden önce doktora gittim progestan verdi ve sürekli dinlendim ,ayrıca öğrendimki ,o anki kahverengi akıntı çok daha önceden olan bi kanamanın sonucu ,yani kahve akıntı geldiğinde aslında sorunyok vücut içerdeki kalıtıları atıyo yanii..ama tabiki bol bol dinln ve sıvı tüket .

progestan süper koruyor, bnce her ihtimale karşı içilmeli, düşükleri önlüyor ilk hamilelğimde banada wermişti dr...
evet kesem göründü ama ben devam ediyorum gene kahverengi akıntımda kalmadı:))

doktorum keseyi gördüğümz gün lekelenme var diye kan testi yapyırdı düşük tehlikesi var mı diye tahlil gayet iyi çıktı tehlike yok dedi..dün çok yoruldum umarım ondandır..dua edelim de kalp atışlarını duyalım canım:Saruboceq::Saruboceq:
banada lekeden sonra kan testi istedi ama yaptırmadım ,iyikide yaptırmamışım keseyi gördüm bikaçgün sonra zaten ,özelde tahlil başına büsürü para alıyolar ,oyüzden kızıyorum zırt pırt yenile demelerineealsanaalsanasmile

dümdüz mü yatıyorsunuz ben hafif oturur pozisyonda yatıyorumyanlışmı sizce. eşimde izinde çok iyi bakıyor allahtan

X