2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet listeye bakıp görmüştüm seni.ben sezin bu arada. memnun oldum tanıştıgımıza..ben kalp atışınıhenüz duyamadım ama bi görünüpkaybolan titreyen bişey var doktor bu kalp atışı dedi.salı neler oldugunu göreceğiz inşallah..ben 2 gündür dinleniyorum, çok yorulmamaya çalışıyorum, korktuk gerçekten..bakalım hayırlısı inşallah..beraberce geçiririz güzel güzel haftalarımızı,ve bebişimize kavuşuruz inşallah...neler var bulantı aşerme falan varmı sende?

merhba güzell bayanlar..
kimse yok ama ben genede sorayım..benim dün akşam pembe bir akıntıım geldi bu sabahta kahverengi bir akıntı geldi..sizde de böyle oluyor mu? aynı akıntı geçen hafta aynı saatte tekrar gelmişti doktor önemli değil demişti..sizce ne yapayım tekrar gideyim mi doktora yoksa yatıp dnleneyim mi?düşük falan olsa kanamam olurdu değil mi?ayyyyy ne kadar çok soru sordum..korktum ama.kalp atışını falanda duymadık daha..dün bayramda çok ayakta durdum akşamda dışarı çıktık offff offfff..inş bir sorun olmaz

merhba güzell bayanlar..
kimse yok ama ben genede sorayım..benim dün akşam pembe bir akıntıım geldi bu sabahta kahverengi bir akıntı geldi..sizde de böyle oluyor mu? aynı akıntı geçen hafta aynı saatte tekrar gelmişti doktor önemli değil demişti..sizce ne yapayım tekrar gideyim mi doktora yoksa yatıp dnleneyim mi?düşük falan olsa kanamam olurdu değil mi?ayyyyy ne kadar çok soru sordum..korktum ama.kalp atışını falanda duymadık daha..dün bayramda çok ayakta durdum akşamda dışarı çıktık offff offfff..inş bir sorun olmaz

seninle günüm aynı sat 21eylül hada doktora gitmedim biraz akıntı bendede oldu eyvahedigeldismilesen doktora gitmişsin keseyi gördünmü kalp atışı ne zaman olur dedi

selam kızlar İnşallaahh benim de 21 haziran gibi gelcek bebişim ,bu arada bende 2010 ekimde hamiş olanlar dide bi konu açtım isterseniz yaşadıklarımızı ordada paylaşabilirz:))

seninle günüm aynı sat 21eylül hada doktora gitmedim biraz akıntı bendede oldu eyvahedigeldismilesen doktora gitmişsin keseyi gördünmü kalp atışı ne zaman olur dedi

salı günü keseyi gördük canım 9 kasımda gel kalp atışlarını duyalım dedi.umarım duymak nasip olur.korkuyorum duyamayacağım diye.akıntılar üzdü beni:)

selam bende yeni üye oldum.. hamileliği böyle beraberce paylaşmak çok güzel..inşallah hepimiz güzel bir hamilelik geçirir, hazirandada alırız bebişlerimizi kucağımıza sağlıkla...benim son adetim 13 eylül..pazartesi doktora gittim tam 6 haftalık dedi, keseyide kalp atışını da gördük:))) ama 2 gün sonra bel ağrılarım ve kasık ağrılarım oldu tekrar gittik doktora.içte çok az kanama gördüğünü söyledi ve progestan verdi. onu kullanıyorum şimdi. salı yeniden gitcem.çok korkuyorum.inşallah bişey olmaz..Allah yardımcımız olsun hepimizin..
ya ama ama ama benim son adet günümde 14 eylül ,geçen çarşamba gittik ,sadece keseyi gördük ,doktorum 2 hafta sonra gel dediii:KK43:(( ben niye duyamadım bebişmin kalp atışınıı???

salı günü keseyi gördük canım 9 kasımda gel kalp atışlarını duyalım dedi.umarım duymak nasip olur.korkuyorum duyamayacağım diye.akıntılar üzdü beni:)

hııımm bende çarşamba gördüm keseyi doktorum da 10 una çağırdı benii,demek ben senden bi gün geriden geliyorum ..iim rahatladı şimdii:) bu arad ne akıntısı canım ,bende geçen hafta boyunca kahverengi akıntı geldi korktum biraz ,doktora gittim ,bana progestan verdi düşüğü önlemek için ,bende pko olduğu için önceden biraz daha riskli ,ama keseyi gördükten sonra hiç gelmedi kahverengi akıntı ,doktorumda baktı hatta kanaman yok gayet iyi durumun dedi ...bu arada kalp atışı duymamaktan bende korkuyorum i, geçende yeni öğrendim ben hamileyindedim bi arkadaşıma ,okadar kapılma boş gebelik olabilir dedi ,hevesim kursağımda kaldı ama kız haklı tabi ,boş gebeliktede kese falan görülüyomuş ikalp atışını duyana kadar dua etcez artık:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

evet listeye bakıp görmüştüm seni.ben sezin bu arada. memnun oldum tanıştıgımıza..ben kalp atışınıhenüz duyamadım ama bi görünüpkaybolan titreyen bişey var doktor bu kalp atışı dedi.salı neler oldugunu göreceğiz inşallah..ben 2 gündür dinleniyorum, çok yorulmamaya çalışıyorum, korktuk gerçekten..bakalım hayırlısı inşallah..beraberce geçiririz güzel güzel haftalarımızı,ve bebişimize kavuşuruz inşallah...neler var bulantı aşerme falan varmı sende?

bende memnun oldum canım benim ismimde aynur.bulantım var benimde çok çabuk yoruluyorum halsizlik çok fazla .daha tahlillerimi yaptırmadım bu hafta kesin isterler.dediğin gibi inş. b güzel süreci en güzel şekilde geçiririz ve bebişlerimizide sağlıklı sıhatlice kucağımıza alırız inş.

Arkadaslar 8 haftalik hamileyim . Bugun camasirimda cok az kahverengi lekelenme gordum . 4 haftaliktan beride gunde 3 progesteron ve 1 coraspin kullaniyorum. Doktorumada ulasamadim ceb i kapali cok korktum . Sizde de oldumu boyle kahverengi lekelenme ? Ne yapmaliyim hastaneye mi gitsem?

merhba güzell bayanlar..

korkma canım kötü bişe oldugunu zannetmıyorum doktorda önemli deil demiş.. endişelenme adet kanaması seklınde olmayan kanamalar düşük deildir dinlen yorma kendını

selam kızlar haftasonu kimsecikler olmuyor sitede..
sizlere bir bilgi wereyim bebeciklerinizin zeki olması için günlük 1 yumurta we 2,3 adet cewiz yemenizi öneriyorum...
bunu doktorumda söylemişti bir çok kişidende duydum we ilk bebeğimde 9ay boyunca yedim kızımın maşallahı war:nazar:
şimdide başlayacağım şu mide bulantılarım geçerse:dilcikar:

Canım hadi gözünaydın.Sen kaç haftalıktın ki şimdi söylediler ikiz olduğunu :)
Valla maşallah bizde çok istiyoruz ikiz olsun.Benim kardeşlerim ikiz birde.
Ama şimdilik kalp atışlarını duysak yeter, 2. ye ikiz olsunlar olmasalarda sağlıklı olsunlar.
Hadi bakalım bundan sonra seni bizden daha zorlu ama bir o kadar da güzel bir süreç bekliyor.Rabbim yardımcın olsun canım.Tekrar tebrikler :) Ben çok sevindim senin adına :)

çok sağol canım. ilk gittiğimde 4 buçuk haftalıktı tek kese vardı o zaman. 6 haftalıkken tekrar gittim o zaman ikiz dedi doktor. bakarsın senin de olur ikiz, genlerde de varmış yerimseniben

selam kızlar haftasonu kimsecikler olmuyor sitede..
sizlere bir bilgi wereyim bebeciklerinizin zeki olması için günlük 1 yumurta we 2,3 adet cewiz yemenizi öneriyorum...
bunu doktorumda söylemişti bir çok kişidende duydum we ilk bebeğimde 9ay boyunca yedim kızımın maşallahı war:nazar:
şimdide başlayacağım şu mide bulantılarım geçerse:dilcikar:

kusmaktan bıseler yıyeblırsem yıcem ok..

bende iyiim canım sağol
ama çook yorgunum dün biraz yoğundum ondanmıdır nedir sürekli uyumak istiyorummirmirmirmirmirmirmirmir

4.aya kadar böyle uyuklamalar olacak maalesef, bende öyle kafamı kaldıramıyorum birde bizim dükkan war sürekli oturur haldeyim sırt we bel ağrılarım çok oluyo 2 gündür
2 hamilelik arası zamn kısa olunca ceremesi dahada fazla oluyor haliyle:nazar:

Son düzenleme:
kusmaktan bıseler yıyeblırsem yıcem ok..

:))) haşlanmış patates iyi geliyor.. bnde çok bulantı war ma henüz 1 kez kustum.. çok kötü yaa kızımda çok rahat bi hamilelik geçirdim, bu beni yoracak gibi... bari erkek olsa bu defa kide değse:eek: allah sağlıklı hayırlısını wersinde ne werirse wersin:Saruboceq:

Son düzenleme:
X