2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

:))) haşlanmış patates iyi geliyor.. bnde çok bulantı war ma henüz 1 kez kustum.. çok kötü yaa kızımda çok rahat bi hamilelik geçirdim, bu beni yoracak gibi... bari erkek olsa bu defa kide değse:eek: allah sağlıklı hayırlısını wersinde ne werirse wersin:Saruboceq:

2 gundur basımı kaldıramıyorum artık ölecem yaaaaaaaaa:sinifsinif:

Canım hadi gözünaydın.Sen kaç haftalıktın ki şimdi söylediler ikiz olduğunu :)
Valla maşallah bizde çok istiyoruz ikiz olsun.Benim kardeşlerim ikiz birde.
Ama şimdilik kalp atışlarını duysak yeter, 2. ye ikiz olsunlar olmasalarda sağlıklı olsunlar.
Hadi bakalım bundan sonra seni bizden daha zorlu ama bir o kadar da güzel bir süreç bekliyor.Rabbim yardımcın olsun canım.Tekrar tebrikler :) Ben çok sevindim senin adına :)

çok sağol canım. ilk gittiğimde 4 buçuk haftalıktı tek kese vardı o zaman. 6 haftalıkken tekrar gittim o zaman ikiz dedi doktor. bakarsın senin de olur ikiz, genlerde de varmış yerimseniben

aa ne güzel ikiz bak bir melek istedin allah 2 werdikaydirigubbakcemile5 benimkide ikiz gebelik olarak başlamış ama kesenin biri dolmamış... iyikide dolmamış diyorum napardım 3 bebeyle biri 16 aylık 2si yendi doğmuş olacaktıeyvahedigeldismile

bu ara kahverengi akıntısı olanlar çok herhalde. benim de dün akşam oldu, doktorumu aradım, progestan iç, dinlen ve yarın sabah gel dedi. bugün gittik. bebeklerin ikisi de sağlıklı dedi,kalp atışlarını da duyduk çok şükür. her şey yolunda görünüyordu orda. ama kanama her zaman düşük belirtisidir o yüzden sürekli yatacaksın dedi.. 10 gün rapor verdi. hastaneden ayrıldıktan sonra tekrar geldi kahverengiler, moralim bozuldu yine. şimdi yatıyorum. günüz çok yordum kendimi ondan oldu herhalde :KK43:

bu ara kahverengi akıntısı olanlar çok herhalde. benim de dün akşam oldu, doktorumu aradım, progestan iç, dinlen ve yarın sabah gel dedi. bugün gittik. bebeklerin ikisi de sağlıklı dedi,kalp atışlarını da duyduk çok şükür. her şey yolunda görünüyordu orda. ama kanama her zaman düşük belirtisidir o yüzden sürekli yatacaksın dedi.. 10 gün rapor verdi. hastaneden ayrıldıktan sonra tekrar geldi kahverengiler, moralim bozuldu yine. şimdi yatıyorum. günüz çok yordum kendimi ondan oldu herhalde :KK43:

bendede vardı gectı olur o korkma ara ara sonra gecer

8nci haftan dolmuş sabret 4,5 hafta daha sürer en fazla:) çalışıyormusun çalışıyorsan kötü arada bir uyku kestiremezsen çok zor oluyor

yok cnm bır böl.mudurlugunde seftım esımn grv dolayısıyla bıraktım uyku benı daha kotu yapıo uyudugum zaman kalkamak ıstemıyorum gozmü actıgım dakıka lavabodayım :sinifsinif:

iki bebek iki kat dikkat canım.. ayaklarının altına minder falan koy o şklde uzana.s.
yok cnm bır böl.mudurlugunde seftım esımn grv dolayısıyla bıraktım uyku benı daha kotu yapıo uyudugum zaman kalkamak ıstemıyorum gozmü actıgım dakıka lavabodayım :sinifsinif:

sürekli bişeyler atıştırman gerekio mide boş olunca çalkalanıyo süreklibenneyaptımki bn bu gidişle 100kiloyla giderim doğuma
daha ilk gebelkten kalma kiloları werememiştim:KK43: ufff kotlarımı millete dağıtıcam gördükçe sinirlerim bozuluyo nasılsa en az 2 sene giyemeyeceğim bu gidişlemafoldumben

progestan süper koruyor, bnce her ihtimale karşı içilmeli, düşükleri önlüyor ilk hamilelğimde banada wermişti dr...

bu defa ki istenmeyen hamilelik olduğu için, hiç bşey yapasım gelmiyor dikkat etmek v.s.
bilmiyorum ama hiç içimden gelmiyor... allahım yardım et:KK43:( neden böyle düşünüyorum

bu defa ki istenmeyen hamilelik olduğu için, hiç bşey yapasım gelmiyor dikkat etmek v.s.
bilmiyorum ama hiç içimden gelmiyor... allahım yardım et:KK43:( neden böyle düşünüyorum

düşünme böyle şeyler. bebeğinin yüzünü gördüğünde vicdan azabı duyarsın...

birce canım öyyyle sevindim ki anlatamam ikiz benim de hevesim vardı maşallah süper allah yardımcın olsun:)

bu arada kızlar bu lekelenma herkesde mi oluyo ne...benim geçen hafta cuma lekelenme diil çamurlanma olmuştu resmen işte buraya kadarmış demiştim.10 gün bana da rapor vermişti bi de 1 tane iğne olmuştum.dün yine pembe pembe lekelerim oldu moralim bozuldu.salı günü kontrolüm var...

X