2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Çarşamba günü kanamam başladı, kalbi durmuş dün aldılar bebeği, bugün taburcu oldum. 2 kez üstüste kürtaj oldum nisan ayında da biliyorsunuz 9 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu. Şimdi uzun bir ara vermem gerek. Rahmin toparlanması için. Zaten vazgeçtim gibi artık. Çok istedim oğlumun kardeşi olsun ama kısmet değilmiş napalım hayırlısı..
Beni listeden çıkarırsınız. Rabbim sizin bebeklerinize hayırlı ömürler versin. Sağlıklı hamilelikler kolay doğumlar dilerim..
Hoşçakalın..

çok üzüldüm gerçekten
Allah sabır versin ve oğluna uzun ömürler versin inşallah

kızlar ben bi kahvaltı yapam sonrada dr a gitmeyi düşünüyoruz yaa ben kalp atışını biran ewwel duymak istiyorum yaaa dua edinde güzelce duyalım güm güm seslerini.hepinizi kocaman öpüyorummmmm güzeller güzeli haziran annişleriiiiiiopuyorumnanaktan

kızlar ben bi kahvaltı yapam sonrada dr a gitmeyi düşünüyoruz yaa ben kalp atışını biran ewwel duymak istiyorum yaaa dua edinde güzelce duyalım güm güm seslerini.hepinizi kocaman öpüyorummmmm güzeller güzeli haziran annişleriiiiiiopuyorumnanaktan

ayy süper bekliyoruz güzel haberlerini
inşallah duyarsın kalp atışlarını bizede haber veririsinopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
güle güle git canım

simalcim bu arada sende çizelge yapsanda bizde takip etsek ne kadarlık olduğunu bebişimizinŞeniz

slm ben yıne geldim çok ağrım var habıre kramp giriyo sol kasığıma sağtarafımdada mideme ayyy ya göğüslerimde başladı bu gün dokunamıyorummm

kendi doktoruma salı gideceim. dün karın ağrılarım nedeniyle devlet hastanesinin aciline gittim. 10 mm dedi. bir de sürpriz varmış, ikiz :)
Canım hadi gözünaydın.Sen kaç haftalıktın ki şimdi söylediler ikiz olduğunu :)
Valla maşallah bizde çok istiyoruz ikiz olsun.Benim kardeşlerim ikiz birde.
Ama şimdilik kalp atışlarını duysak yeter, 2. ye ikiz olsunlar olmasalarda sağlıklı olsunlar.
Hadi bakalım bundan sonra seni bizden daha zorlu ama bir o kadar da güzel bir süreç bekliyor.Rabbim yardımcın olsun canım.Tekrar tebrikler :) Ben çok sevindim senin adına :)

Çarşamba günü kanamam başladı, kalbi durmuş dün aldılar bebeği, bugün taburcu oldum. 2 kez üstüste kürtaj oldum nisan ayında da biliyorsunuz 9 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu. Şimdi uzun bir ara vermem gerek. Rahmin toparlanması için. Zaten vazgeçtim gibi artık. Çok istedim oğlumun kardeşi olsun ama kısmet değilmiş napalım hayırlısı..
Beni listeden çıkarırsınız. Rabbim sizin bebeklerinize hayırlı ömürler versin. Sağlıklı hamilelikler kolay doğumlar dilerim..
Hoşçakalın..
Canım benim Allh sabır versin inş.Oğluna hayırlı ömürler sana sağlıklar versin.İnş hayırlı vakitlerde gelir 2. miniğin seni üzmeden.Öpüyorum.
kızlar dün gece kanama geçirdim çok korktum ama bebek iyiymiş çok şükür kalbi de atmaya başlamış şükürler olsun:nazar:
HAdi geçmiş olsun canım gözünaydın.Darısı bize ya.2 hafta sonra gitcem dr a.İnş o zman duyarız kalp atışlarını.Çok sıkılıyorum bu yğzden :KK43:
bende slm

Nasılsınız cümleten ?

selam bende yeni üye oldum.. hamileliği böyle beraberce paylaşmak çok güzel..inşallah hepimiz güzel bir hamilelik geçirir, hazirandada alırız bebişlerimizi kucağımıza sağlıkla...benim son adetim 13 eylül..pazartesi doktora gittim tam 6 haftalık dedi, keseyide kalp atışını da gördük:))) ama 2 gün sonra bel ağrılarım ve kasık ağrılarım oldu tekrar gittik doktora.içte çok az kanama gördüğünü söyledi ve progestan verdi. onu kullanıyorum şimdi. salı yeniden gitcem.çok korkuyorum.inşallah bişey olmaz..Allah yardımcımız olsun hepimizin..

selam arkadaşlar,
valla çok istiyorum sohbetlerinize katılmayı ama bu aralar işten güçten fırsat bulursam,, anca okuyabiliyorumohaoldumsmile
yeni gelenlerimiz hoş geldi...iyi haberler alan arkadaşlarımıza kocaman bir maşaallah:nazar::nazar::nazar:, bebeğini kaybeden varsa en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bi gebelik diliyorum:Saruboceq:
ben de önümüzdeki salı günü için bakırköy kadın doğumdan randevu aldım..gidip kan testlerimi yaptıracam inşallah...randevu alana kadar göbeğim çatladı o ayrı tabisempatiksalakcinni

herkese merhabalar!!
haftaıcı yazamıyorum ama sohbetlerınızı okuyorum:)pazartesı doktorla randevum var kalp atısları ıcın guzel haberler alırsak lısteye dahıl olacagım:)bu aralar ozellıkle son ıkı gundur mıde bulantılarım var sıkıntı yaratıyor onun dısında balık gormem bıle mıdemı kaldırmaya yetıyor:)sız de özelıkle bır yıyecege karsı hassasıyet var mı?ayrıca koku alma duyum keskınlestı:))

Son düzenleme:
herkese merhabalar!!
haftaıcı yazamıyorum ama sohbetlerınızı okuyorum:)pazartesı doktorla randevum var kalp atısları ıcın guzel haberler alırsak lısteye dahıl olacagım:)bu aralar ozellıkle son ıkı gundur mıde bulantılarım var sıkıntı yaratıyor onun dısında balık gormem bıle mıdemı kaldırmaya yetıyor:)sız de özelıkle bır yıyecege karsı hassasıyet var mı?ayrıca koku alma duyum keskınlestı:))

merhaba, bende de aynı durum sözkonusu, balık, sucuk gibi kokusu ağır olan gıdaları görmek bile istemiyorum... biz de kalp atışı için bu hafta gideceğiz inşaallah hepimiz görürüz bebişlerimizin kalp atışını:asigim:

Harzemsah, canim hayirlisi olsun. Hamdolsun bir evladin varmis zaten. Allah onu bagislasin canim. Bol bol dinlen lutfen. bizlere dua et. ben de sana dua edecegim canim.

selam bende yeni üye oldum.. hamileliği böyle beraberce paylaşmak çok güzel..inşallah hepimiz güzel bir hamilelik geçirir, hazirandada alırız bebişlerimizi kucağımıza sağlıkla...benim son adetim 13 eylül..pazartesi doktora gittim tam 6 haftalık dedi, keseyide kalp atışını da gördük:))) ama 2 gün sonra bel ağrılarım ve kasık ağrılarım oldu tekrar gittik doktora.içte çok az kanama gördüğünü söyledi ve progestan verdi. onu kullanıyorum şimdi. salı yeniden gitcem.çok korkuyorum.inşallah bişey olmaz..Allah yardımcımız olsun hepimizin..

canım merhaba hoşgeldin benimde son adet tarihim 13 eylül.ben ugün için düşünmüştüm dr gidip kalp atışını duymayı ama dr yokmuş o yüzden h.içi bigün gidice inş. duyarız bizde.

X