2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Yok canim ben 3 defa gittim. Ilk 5.haftada gitmistim bisi görülmemisti sonra 6.hafta gittim kese ve minisimi gördüm. Bu salida tekrar gittim ve cok sükür kalp atislarini gördüm canim.

biz daha kalp atışını duyamadık, çatlıcam ya :KK43: bebek çok küçük dedi dr ama yinede korkuyorum.

bende 5+4te ancak keseyi görebildim dr geç döllenme olabilir dedi büyük ihtimalle kalp atışını falanda geç duyarım.
bende aynen canım 6. hafta bitti keseyi gördük bebeğide henüz göemedim büyük ihtimal geç duyarım onuda aman duyayımda razıyım ben geç duymaya korkuyorum duyamıycam diye eyvahedigeldismile
merhaba annecikler .... ben 2011 mart annesiyim ve o gruptayım. inşallah herşey çok güzel olur sizler için de. mart ayı annelerinin cogu unnado adlı anne bebek çocuk özel alışveriş sitesine üye olduk. bu sitenin işleyişi limango,trendyol ve markafoni siteleri gibi. onları bilenleriniz vardır. bilmeyenler için söyliyim. bu özel alışveriş sitesinde hergün ünlü markaların belli sayıdaki ürünü satışa sunuluyor. bunlar anne-bebek ve çocukla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü şey olabiliyor. birkaç gün satışta kalıyor ve siz de ister peşin ister taksitle satın alabiliyorsunuz kendinize ya da bebişlerinize bu ürünleri örneğin şu an ilk hediyem diye bir markanın satışı var 2 kasımda bitiyor. bu firma siparişiniz üzerine bebğinizin adının işlenmiş olduğu bebe battaniyesi, tulum ve havlu gibi ürünler sunuyor size bence çok güzel. sizi de haberdar ediyim dedim. diğer ayların anneciklerine de yazıcam. siteye üyelik girişi davetiye ile oluyor. bana özel mesaj atıp email adresinizi yazarsanız size de davetiye yollarım şöyle bir gezersiniz üyeliğiniz kabul olunca.ben 1-2 haftadır üyeyim. kendime ve topik çekilişinde bana çıkan bir arkadasıma o bebek adının işlendiği ürünlerden sipariş edicem inşallah. yeniden hepinize hayırlı doğımlar ve hayırlı çocukalr diliyorum
bilgi verdiğin için saol canım bakıcam söylediğin siteye
iyi yolculuklar. inşallah çok güzel geçe sınavın..
ayy inşallah canım atanmam lazım benim ama çokda çalışmadım kk nın başından kalkamadımki sempatiksalakcinni
ayy dogru yaa yenı kalkdım ya ondan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet canım 10 hafta oldu dün gece doktora gittim ben midem cok kötu oldu agrıdan duramadım gittim ultrasyonla bakdı ayy görsen kücük insan yüzü kolu ayakları herseyi var bi oynuyo velet ayy anlatmam öle güzel kii en son gördugumde fasulye gibi bişeydi böle görunce tutamadm kendıme basladım aglamayaa :asigim::asigim:

4 bucuk cm canım ..
ayyy maşallah kızzz seninki kocaman olmuş benim daha kese 10 mm di kaydirigubbakcemile3 benimki o kadar olana kadar seninki 10 cm olur kaydirigubbakcemile3 bizim veletin eli yavaş olcak :KK1:
biz daha kalp atışını duyamadık, çatlıcam ya :KK43: bebek çok küçük dedi dr ama yinede korkuyorum.

puff bende bende yaa daha bebeği göremedim çatlıycam valla haftaya görürüm inş. ya dua edin kızlar herkes bi kere yakamozun bebişi sağlıklı olsun derse kabul olur belki :Saruboceq: ben topikteki herkese dua ediyorum vallahi insan yaşayınca anlıyo Şeniz

gitmeden hoşçakalın demek için pc yi açtım kızlar hepinizi öpüyorum pazartesi görüşmek üzere ben kaçıyorum geç kaldım 5 te arabam kalkıyor öptüm herkesiiiiiiii beni özleyin opuyorumnanaktan

merhaba annecikler .... ben 2011 mart annesiyim ve o gruptayım. inşallah herşey çok güzel olur sizler için de. mart ayı annelerinin cogu unnado adlı anne bebek çocuk özel alışveriş sitesine üye olduk. bu sitenin işleyişi limango,trendyol ve markafoni siteleri gibi. onları bilenleriniz vardır. bilmeyenler için söyliyim. bu özel alışveriş sitesinde hergün ünlü markaların belli sayıdaki ürünü satışa sunuluyor. bunlar anne-bebek ve çocukla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü şey olabiliyor. birkaç gün satışta kalıyor ve siz de ister peşin ister taksitle satın alabiliyorsunuz kendinize ya da bebişlerinize bu ürünleri örneğin şu an ilk hediyem diye bir markanın satışı var 2 kasımda bitiyor. bu firma siparişiniz üzerine bebğinizin adının işlenmiş olduğu bebe battaniyesi, tulum ve havlu gibi ürünler sunuyor size bence çok güzel. sizi de haberdar ediyim dedim. diğer ayların anneciklerine de yazıcam. siteye üyelik girişi davetiye ile oluyor. bana özel mesaj atıp email adresinizi yazarsanız size de davetiye yollarım şöyle bir gezersiniz üyeliğiniz kabul olunca.ben 1-2 haftadır üyeyim. kendime ve topik çekilişinde bana çıkan bir arkadasıma o bebek adının işlendiği ürünlerden sipariş edicem inşallah. yeniden hepinize hayırlı doğımlar ve hayırlı çocukalr diliyorum

yaa özel mesaj atamamak ne fena şey guclubacismile ben de üye olmak istiyorum uunadoya ama sana özel mesaj atamıyorum :1no2: muhtemelen bu yazımı görmezsin de üstünden 34987294719 sayfa geçer neyse artık kısmett..boshayallersmile

ayy dogru yaa yenı kalkdım ya ondan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet canım 10 hafta oldu dün gece doktora gittim ben midem cok kötu oldu agrıdan duramadım gittim ultrasyonla bakdı ayy görsen kücük insan yüzü kolu ayakları herseyi var bi oynuyo velet ayy anlatmam öle güzel kii en son gördugumde fasulye gibi bişeydi böle görunce tutamadm kendıme basladım aglamayaa :asigim::asigim:

maşallah yaa ne kadar güzel.. ben de o duyguları yaşamak ben de ağlamak istiyrouummm.. geçsin haftalaarr:hulya:

yakamozcum dualarım yanında olsun inş bebeğini sağlıcakla görürsün.Dilerim bende görürüm bebeğini.Banada dua edin kızlar ...

Çarşamba günü kanamam başladı, kalbi durmuş dün aldılar bebeği, bugün taburcu oldum. 2 kez üstüste kürtaj oldum nisan ayında da biliyorsunuz 9 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu. Şimdi uzun bir ara vermem gerek. Rahmin toparlanması için. Zaten vazgeçtim gibi artık. Çok istedim oğlumun kardeşi olsun ama kısmet değilmiş napalım hayırlısı..
Beni listeden çıkarırsınız. Rabbim sizin bebeklerinize hayırlı ömürler versin. Sağlıklı hamilelikler kolay doğumlar dilerim..
Hoşçakalın..

Çarşamba günü kanamam başladı, kalbi durmuş dün aldılar bebeği, bugün taburcu oldum. 2 kez üstüste kürtaj oldum nisan ayında da biliyorsunuz 9 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu. Şimdi uzun bir ara vermem gerek. Rahmin toparlanması için. Zaten vazgeçtim gibi artık. Çok istedim oğlumun kardeşi olsun ama kısmet değilmiş napalım hayırlısı..
Beni listeden çıkarırsınız. Rabbim sizin bebeklerinize hayırlı ömürler versin. Sağlıklı hamilelikler kolay doğumlar dilerim..
Hoşçakalın..

canım benim cok üzüldüm.ama oğlun var üzülme nolur...herşeyin hayırlısı.

Hoşçakalın..

canım, gerçekten çok üzüLdüm. Allah oğluna uzun ve sağlıklı bir ömür versin. senin için en hayırlı olan zamanda da yeni meleğine kavuşursun inşallah...

X