2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ANAAAAAAAAAA HAKKETTEN ÇOK TATLISIN KUZUMMMMMMMMMM:nazar::nazar::nazar:

ben de çok beğendim yakamoz. maşallah :nazar:

teşekkür ederim canlarım güzel bakan güzel görür opuyorumnanaktan kırmızılı olan kına fotomdu kocacımı kesip koymuştum diğerleride günlük halim işte arada bi saç rengimi değiştirim evrim geçirsemde şimdiki halim böyle ( siyah saçlı olan ) Şeniz

Bananeeeeeeeeeeeee benımde profilde istatisliklerde düğün kına resımlerım var bakınnn çabuk yorum yapın gebertirim heeee yakamozzzzzzzzzz hepimizi haya kaldırdın bende sana yorum yaptım amaaa bebişde koyunca kıskandımmmmmmmmmm

Bananeeeeeeeeeeeee benımde profilde istatisliklerde düğün kına resımlerım var bakınnn çabuk yorum yapın gebertirim heeee yakamozzzzzzzzzz hepimizi haya kaldırdın bende sana yorum yaptım amaaa bebişde koyunca kıskandımmmmmmmmmm

bacımm baktım ben sana sende cok tatlısın

bende onu dıcektım kendı rengım bıde beyaz olunca cok ıyı oluo hıc boyatmadım yapmıcamda beyendınızmı kız cıdden

VALLA BAYILDIM CANIM ÇOK GÜZELLL COK ALIMLISINNNNNNN BENİMDE SAÇLARIM SİMMMMSİYAHHH AMA BEN HEP SARI KULLANIYORUM BIR KERE SADECE PATLICAN MORU VE KIZIL YAPTIM OKADAR LİSEDEN BERİ BİLDİM BİLELİ HEP SARIYIM AMA ÇAKMA SARIkaydirigubbakcemile3

VALLA BAYILDIM CANIM ÇOK GÜZELLL COK ALIMLISINNNNNNN BENİMDE SAÇLARIM SİMMMMSİYAHHH AMA BEN HEP SARI KULLANIYORUM BIR KERE SADECE PATLICAN MORU VE KIZIL YAPTIM OKADAR LİSEDEN BERİ BİLDİM BİLELİ HEP SARIYIM AMA ÇAKMA SARIkaydirigubbakcemile3

hahahahah allah senı benım sacım kara rengım sut gıbı bende anlamadım ama sakı sıyah olanın rengıde esmer derler

anammmmmmmm topikimizi güzeller bastııııııııııııı yawfffrum yeyim seni ben ay banada çok yakışıyo aslında tesettür arada kapatıyorum evde eşim bayılıyoooo ayyy çok yakışmış ve gerçekten hepiniz çok güselsinisssssssssssss:nazar::nazar::nazar:

X