2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım, benim düzenli gittiğim doktorum başka bir şehirde. 1,5 hafta önce gitmiştim ona. tek görünüyordu o zaman ve bebeği görememiştik, keseydi sadece. bu akşam devlet hastanesinin aciline gittim. bebekler diye bahsetti doktor. herhalde içi doluydu bu akşam. hem ağrım vardı hem de devlettekiler çok ilgili değil ya çok konuşamadık. ama ben de gördüm 2 tane karşılıklıydı. 10 mm olmuşlar. salı kendi doktoruma gideceğim o zaman daha net görürüm.
benimde kese 10 mm ama bebeği göremedi doktor alttanda baktı ama görünmedi belki geç döllenmedir bide ben sattan emin değilim ya 2 gün sonrasıda olabilir emin değilim düzensizdi benim adetler kaydirigubbakcemile3 inş. bende görebilirim canımmm
kocamla kavga ettım olay varmıs gec gelecem dedı :eek:klava:mafoldumben

kız seninkide mi polis yoksa askermi yada

benimde kese 10 mm ama bebeği göremedi doktor alttanda baktı ama görünmedi belki geç döllenmedir bide ben sattan emin değilim ya 2 gün sonrasıda olabilir emin değilim düzensizdi benim adetler kaydirigubbakcemile3 inş. bende görebilirim canımmm

kız seninkide mi polis yoksa askermi yada

astsubay anam fırıncı olaydı keskeeeeeeeeeeeeeeeee :'(

cok sıkıcıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı offfffff emeklı olsaydı bır ama daha 8 7 yıllık tezkere karanlık

canım üzülme sıkma canını gecer zaman cabucak ben cıkıyorum eşim geldi pcyi istiyo ufffffffffffffffffffffffffffffff dövcem bu adamı hee :eek:klava::eek:klava:nese cıkdım :a015::a015::çok üzgünüm:

ahhh canim masallah :nazar: cok sevindim rabbim sag saglim kucagina almani nasip etsin ins.....
bende catlatma ignesiyle kaldigim icin bende bekliyordum ama olmadi hayirlisiyla dogsunda hepsi ins :Saruboceq:canim bi tasla iki kus vurmus olacaksin ne güzel kaydirigubbakcemile5

amin canım, çok sağol. tedaviyle olduğu için istiyorduk aslında ikiz olmasını, bir kerede kurtulalım aynı şeyleri yaşamayalım diye. ama şimdi de korktum biraz. hem güzel hem yorucu. bakalım ne yapacağım, işim zor...

canım önce geçmiş olsun sonrada süper bi haber ayyyyy bende istyrum 2 tane ne yüzsüzüm bu bıle bilgim dışında tesadüf erken geldi ama ne bilim okuyunca heveslendim birden

valla çok cesur gördüm seni aklinialirimsmile üçüz gibi büyütürdün artık. ama sonunu düşünemiyorum :eek:

Of yaaaaaaa canım sıkılıyo geldimmmm
gökyüzüm ya senın kocişinde kurtlar vadisini izlesin ya pc almasın of yaaaaaa

astsubay anam fırıncı olaydı keskeeeeeeeeeeeeeeeee :'(
he kız benimkide polis çekiyorum valla keşkem bakkal olaydı kaydirigubbakcemile3 evimizin altına açardık bi tükan kocamda yanımda olurdu evin erzağıda ucuza gelirdi sempatiksalakcinni o gitti polis oldu ben örtmen :KK1:
amin canım, çok sağol. tedaviyle olduğu için istiyorduk aslında ikiz olmasını, bir kerede kurtulalım aynı şeyleri yaşamayalım diye. ama şimdi de korktum biraz. hem güzel hem yorucu. bakalım ne yapacağım, işim zor...

ayy bende isterdim ya iki bebeğim olsaydı birden ne güzel birden iki çocuk sahibi olurdum kaydirigubbakcemile3

inşallah görürsün canım, ne zaman gideceksin tekrar? bir de içinde bebek olmasa kese büyümez herhalde. mantıken öyle...

canim rabbim korktuguna ugratmasin ins kolay bir hamilelik nasip etsin sagsaglim kuzularina kavustursun seni ins :emir_bebek::emir_bebek:

he kız benimkide polis çekiyorum valla keşkem bakkal olaydı kaydirigubbakcemile3 evimizin altına açardık bi tükan kocamda yanımda olurdu evin erzağıda ucuza gelirdi sempatiksalakcinni o gitti polis oldu ben örtmen :KK1:

ayy bende isterdim ya iki bebeğim olsaydı birden ne güzel birden iki çocuk sahibi olurdum kaydirigubbakcemile3

aman bıde ne guzel meslek derler ya meslege lafım yok ama su gec saatlerrrrrrrrrrrrrrrr

bende saglık meslek lısesı mezunuyum ayrıca yuksek okuldan 2 sınıftan bıraktım psikolojık sorun lar nedenıyle :S:S:S:S ıyıkıde bırakmısım hıc pısman degılm bıde benım nobetler cıksaydı bız cok zor cocuk sahıbı olurduk emınm

inşallah görürsün canım, ne zaman gideceksin tekrar? bir de içinde bebek olmasa kese büyümez herhalde. mantıken öyle...

canım kalp atışınıda görelim diye 15 gün sonra çağırdı ama ben haftaya başka bi doktora daha giderim dayanamam az zaman geçsin diye bekliyorum Şeniz

X