2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sagol canim banim ....opuyorumnanaktan

comely,bebekpoyraz sizeleridee gördüm cok güzel tatlisiniz ya masallah :nazar::1hug:

seydam kapalılık cok yakısmıs bacımm bnde cok ısterdım ama aaaaamaaaaaaaaaaaaaa amasıda var yıne esımn işi yıne esımn işiiiiiiiiii aman dıye dıye adamı ısten kovdurcaz hahahahahahaha

comely,bebekpoyraz sizeleridee gördüm cok güzel tatlisiniz ya masallah :nazar::1hug:

sağol canım kına düğün resımlerımde vardı gördünmü bana özel yorum yap yaaaaaaaaa bananeeeeeeeeeee illaki özel bişey dedirticem ya ne kadar fenayımmmmm-tatlicadiarzu-

Bananeeeeeeeeeeeee benımde profilde istatisliklerde düğün kına resımlerım var bakınnn çabuk yorum yapın gebertirim heeee yakamozzzzzzzzzz hepimizi haya kaldırdın bende sana yorum yaptım amaaa bebişde koyunca kıskandımmmmmmmmmm
baktım kızzz yorumda yaptım göbüşlü fotolarının maşallahı var çok şekersin sende

tesettürlü bayanları ayrı bi beğenirim ben siyah eşarpda çok hoş olmuş maşallah :nazar:

anammmmmmmm topikimizi güzeller bastııııııııııııı yawfffrum yeyim seni ben ay banada çok yakışıyo aslında tesettür arada kapatıyorum evde eşim bayılıyoooo ayyy çok yakışmış ve gerçekten hepiniz çok güselsinisssssssssssss:nazar::nazar::nazar:

seydam kapalılık cok yakısmıs bacımm bnde cok ısterdım ama aaaaamaaaaaaaaaaaaaa amasıda var yıne esımn işi yıne esımn işiiiiiiiiii aman dıye dıye adamı ısten kovdurcaz hahahahahahaha
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan opuyorumnanaktanay cok utandim sagolun:kedi::kedi: :kedi:

sağol canım kına düğün resımlerımde vardı gördünmü bana özel yorum yap yaaaaaaaaa bananeeeeeeeeeee illaki özel bişey dedirticem ya ne kadar fenayımmmmm-tatlicadiarzu-
yok dur kiz onlari görmedim ben hamis resmin vardi onlara baktim dur bakip geliyorum

kız valla sayfa sayfa gezdim tek tek baktım düğün fotolarını göremedim vallahi nerdeki profilindemi
şimdi bu banamı yakamozamııııı:eek:klava: onunda koyduğu resım kırmızııı :eek:klava::eek:klava: yakamoz dede sorayım sana bennnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3

ne bilim kızzz bebekpoyraza sor anacımm

kızlar resmimi silemiyorum edit yok olmuş nasıl silcem yaa puff
canim yararli linkler kismina gir sonra solda kirmizi yazilar geliyor avatarini degistir gibi vs..onun en altinda eklentiler yaziyor oradan silebilirsin anlatabildimmi bilmiyorum

Son düzenleme:
anaaam maşallah uçmuşsunuz yine
yakamoz ne resmi canım ya silme bende bakiimsengözlerimebaksanab
ben olayları öğrenene kadar bir saat geçer genekaydirigubbakcemile3
dizi izleyim diye koltuğa uzandım sızmışım şimdi uyandım

birce tebrik ediyorum tatlıma.s.
süper bir haber bu
maşallah :nazar::nazar:
benimde en büyük hayalim hep ikiz olmuştur çok sevindim senin adınaŞeniz

anaaam maşallah uçmuşsunuz yine
yakamoz ne resmi canım ya silme bende bakiimsengözlerimebaksanab
ben olayları öğrenene kadar bir saat geçer genekaydirigubbakcemile3
dizi izleyim diye koltuğa uzandım sızmışım şimdi uyandım
sf 378 e resim ekledim silemiyorum yaw kocam görürse gebertir vallahi sempatiksalakcinni

yaaaa insann benıde bekler bende görcemm yakamozz cok hoşsun sekerım senı gördum ama digerlerini göremedım uff yaa bensiz resim konur muuu

X