2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çay kahve yasak ilk 3 ay özellikle bebeğin kalp atışlarını duyana kadar ilişki yasak..
hazır yiyecekler sonra bitki çayları yasak dedi...
kızlar çay içiyor musunuz?ben yasak olmasına rağmen çooook açık günde iki bardak içiyorum yoksa adapte olamıyorum derse..zaten caanımda çook istiyor.çaya aş eriyorum diyebilirim:)

hoşgeldi tabii yaaaa Rabbim kimseye aratmasın..biz 9 ay istedik olmadı kafayı yemek üzereydik

aynen bizde 1 yıldır iatiyoduk sonunda tutturduk ama bu defada bebiş yok inş. iki hafta sonra gittiğimde görcem hoş ben dayanamam haftaya başka bi doktora giderim kesin sempatiksalakcinni

sizimi gözetliyomus o komsu allahım allahım

cok hızlı basıyosun gülümsemelerin üstüne ondan öle cıkıyo yavas yavas bas

sağol cvp için canım sen nasılsın bakim

bebiş zonguldakta havalar nasıl burada fırtına var valla üff çok soğuk he bu arada evet 2 arada 1 dere hıııııııııııııııı sizi sizi birde bende 23 yaşındayım 2. bebişi,m bende senden aşağı değilim ama 4, senem olucak önümüzdeki ayın 14 de kaydirigubbakcemile3

ayy bende bişe sandıydım yasak tabi bunlar ay ben içiyorum cay yani öle olunca içiyorum özellikle demlemem kendıme ... nane limonda içme maydonoz yeme tamam

ayy ben içmiyim diyorum ama dayanamıyorum iki bardak limit verdim kendime aslında pekmezle kapatmak lazım demir açığını ama sevmiyoum pekmezi ya bugün zorlıyım kendimi belkim içebilirim kaydirigubbakcemile3

bencede allah kimseye aratmasın allahım olmayanlarada versin kısa zamanda boşver canım erken olması iyi bi taraftanda ne güzel onu büyütüp rahat rahat gezicen işte

aynen bizde 1 yıldır iatiyoduk sonunda tutturduk ama bu defada bebiş yok inş. iki hafta sonra gittiğimde görcem hoş ben dayanamam haftaya başka bi doktora giderim kesin sempatiksalakcinni

kaç haftalık canım benim 5 +2 ben 2 hafta sonra gideceğim tekrar iki gün önce keseyi gördük..bende gün sayıyorum hemen gitmek istiyorum

merhaba kızlar
gördük sonunda keseyiiihihoyyythihoyyyt
nasıl mutluyum anlatamam
dr kan testin çok yüksek çıktı bu değerlere göre görünmesi lazımdı bir sorun olabilir dedi
ne olabilir dedik dış gebelikten şüpheleniyorum dedi
hemen vajinal ultrasyona aldı vee göründü çok şükür
herşey normalmişŞeniz

bencede allah kimseye aratmasın allahım olmayanlarada versin kısa zamanda boşver canım erken olması iyi bi taraftanda ne güzel onu büyütüp rahat rahat gezicen işte

ay ne bılım sankı ayıp bose yapmısım gıbı ay cok utandım amma hızlısın falan deyınce :kedi:

ayy ben içmiyim diyorum ama dayanamıyorum iki bardak limit verdim kendime aslında pekmezle kapatmak lazım demir açığını ama sevmiyoum pekmezi ya bugün zorlıyım kendimi belkim içebilirim kaydirigubbakcemile3

pekmez içemezsen ekmekle yemeğe çalış canım..

aynı yasdayız hemen hemen bende aralıkda 23 olcam tam bascam yane kaydirigubbakcemile3 24 den gün alcam uff yaslandık hee kaydirigubbakcemile3 bende 6 aylık evli 2 aylık hamile heheh gülmeyın sakın kaydirigubbakcemile3

aynennnnnnnnnnnnn bende ölürüm vallla normalde çayı sevmiyorum ama nasıl içiyorum şimdilik ben rahatım bakalım şimdi ayın 1 de yada 2 de kontrole gidicem bakalım ne olucak cnmssss yasaklar o zaman bellı olucak :kedi:

aynı yasdayız hemen hemen bende aralıkda 23 olcam tam bascam yane kaydirigubbakcemile3 24 den gün alcam uff yaslandık hee kaydirigubbakcemile3 bende 6 aylık evli 2 aylık hamile heheh gülmeyın sakın kaydirigubbakcemile3

herşeyin rekoru bende kıramazsınızzzzzz sırnaşık şeysırnaşık şey kilo evlilik süresi bebiş kaydirigubbakcemile3u yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:teytey:

ayy bende bişe sandıydım yasak tabi bunlar ay ben içiyorum cay yani öle olunca içiyorum özellikle demlemem kendıme ... nane limonda içme maydonoz yeme tamam

şuanda gribim doktor sıcak suya limon sık bişey olmaz dedi valla bende öyle atlatmaya çalışıyorum maydonozu bende duydum yememeye çalışıyorum..ya çay benim için çok önemli bir yasak oldu...

hoş geldın canımm senın adına cok sevındım dün aglıyodun bak hersey normalmış yakamozada destek ol oda bugun aglıyıp duruyo kızlar dualarınızı bizden eksık etmeyın olurmu hamilelerin duaları kabul olur bizide katın unutmayın ben unutmuyorumm

ya kızlar dr yiyecekler konusunda bana bişey demedi
ben sordum yiyeceklerle ilgili bir tavsiyeniz varmı diye oda herşey serbest dedi
bana yasak yok anlayacağınızkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yıllarddır alışkanlık benim ki..şimdi bitki çayınıda içemeyince teneffüslerde öğretmenler odasında dört dönüyom:)

şuanda gribim doktor sıcak suya limon sık bişey olmaz dedi valla bende öyle atlatmaya çalışıyorum maydonozu bende duydum yememeye çalışıyorum..ya çay benim için çok önemli bir yasak oldu...

maydanoz ne yapıomuskı anlamadım ben yumurtayı hepmaydanoz nane ıle yerım

yakamoza ne olmuş görmedim
dur bir okuyum
kesinlikle banada çok destek oldunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…