2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benm canım pilav istedi kalkıp yapıyım barii ya benim kadar canı çok şey isteyen biri daha yoktur heralde isteyeniniz varsa yollıyım canım hamişlerim benim yol arkadaşlarım

merhaba kızlar
gördük sonunda keseyiiihihoyyythihoyyyt
nasıl mutluyum anlatamam
dr kan testin çok yüksek çıktı bu değerlere göre görünmesi lazımdı bir sorun olabilir dedi
ne olabilir dedik dış gebelikten şüpheleniyorum dedi
hemen vajinal ultrasyona aldı vee göründü çok şükür
herşey normalmişŞeniz

çok sevindim canım sıra kalp atışalarında:)

herşeyin rekoru bende kıramazsınızzzzzz sırnaşık şeysırnaşık şey kilo evlilik süresi bebiş kaydirigubbakcemile3u yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:teytey:
hehehe rekortmenımız :hooray::hooray:
şuanda gribim doktor sıcak suya limon sık bişey olmaz dedi valla bende öyle atlatmaya çalışıyorum maydonozu bende duydum yememeye çalışıyorum..ya çay benim için çok önemli bir yasak oldu...

canım ıhlamurda ıcebilirsin ıhlamurun içine yarım limon ayva kabugu elma kabugu at kaynat bi güzel iç ben öle atlattım gribi

merhaba kızlar
nasıl mutluyum anlatamam
dr kan testin çok yüksek çıktı bu değerlere göre görünmesi lazımdı bir sorun olabilir dedi
herşey normalmişŞeniz

canımmmmmmmm yaaaaaaaa çok sevindim şükürler olsunnnnn .:dance::dance: bende 5+1 ama ben gittim görünmedi kese bakalım 1 de gidicem dr. gözükür inş

kızlar benm canım pilav istedi kalkıp yapıyım barii ya benim kadar canı çok şey isteyen biri daha yoktur heralde isteyeniniz varsa yollıyım canım hamişlerim benim yol arkadaşlarım

afiyet bal seker olsun yarasın yigenıme yap ye canım sen

hehehe rekortmenımız :hooray::hooray:

canım ıhlamurda ıcebilirsin ıhlamurun içine yarım limon ayva kabugu elma kabugu at kaynat bi güzel iç ben öle atlattım gribi

sağol canım verdiğin bilgiler için..birazdan yapayım bari..kızlar çıkıyorum ben hepinize ii akşamlar ara ara girerim annem geldi çünkü onunla ilgileneyim..rica ediyorum sayfalar o kadar hızlı ilerlemesin:)

ya kızlar dr yiyecekler konusunda bana bişey demedi
ben sordum yiyeceklerle ilgili bir tavsiyeniz varmı diye oda herşey serbest dedi
bana yasak yok anlayacağınızkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
aman işde belli seyler kahve cay bitki cayları maydonoz yeme nane fazla tuketme
maydanoz ne yapıomuskı anlamadım ben yumurtayı hepmaydanoz nane ıle yerım

canım nası yersın yaa maydonozun ödem sökdurucu etkisi varya ondan bebeğin tutunmasını zorlasdırıyo düşüge sebep oluyo bi daha yeme sakınnn :eek:lmaz:

çok sağolun canlarım
çok çok moral oldunuz
yakomaz sen neden üzgünsün canım göremedim bir türlü
ne olur erkenden yıpratma kendini bak dün ağlamaktan gözlerim şişmişti şimdi çok mutluyum

sağol canım verdiğin bilgiler için..birazdan yapayım bari..kızlar çıkıyorum ben hepinize ii akşamlar ara ara girerim annem geldi çünkü onunla ilgileneyim..rica ediyorum sayfalar o kadar hızlı ilerlemesin:)

güle güle canım arayı acma bebişine kendıne iyi bak :a015::a015:

kaç haftalık canım benim 5 +2 ben 2 hafta sonra gideceğim tekrar iki gün önce keseyi gördük..bende gün sayıyorum hemen gitmek istiyorum
bugün 6. hafta btti 5 artı 7 ydik gittik doktora kese var bayada görünür bi kese yolk kesesi denilen kesede var ama bebiş yok doktor geç yumurtlamış olabilirsin dedi iki hafta sonraya randevu verdi inş. görürüm kalp atışını ve bebişimi inş. sende görürsün canımm
merhaba kızlar
nasıl mutluyum anlatamam
herşey normalmişŞeniz
maşallah maşallah aman hep böyle iyi haberlerle dön ben de bebişi göremedim yaa kese var bebik yok :KK43:
ay ne bılım sankı ayıp bose yapmısım gıbı ay cok utandım amma hızlısın falan deyınce :kedi:

kıs olurmu öyle şeyy şaka yaptım ben bende 4. ayda hamile kalmıştım ilk hamileliğimde ne güzel işte erken anne olursunn ŞenizŞeniz

kızlar yağlı yemeklerden midem bulanıyo hafif bi yemek söyleyin bana ama hafif yağlı olmayan bişy olsunnn :eek:

yakomazcum şimdi gördüm daha
lütfen moralini bozma seni okadar iyi anlıyorumki
dün artık hiç ümidim kalmamıştı resmen bitmiştim bak şimdi nasılda mutlu döndüm
inşallah seninde güzel haberlerini alacaz dualarım seninle canım

kızlar yağlı yemeklerden midem bulanıyo hafif bi yemek söyleyin bana ama hafif yağlı olmayan bişy olsunnn :eek:

canım bu saatten sonra yemekmi pişiriceksin yağsız istiyosan fırında patatesli tavuk yemeği yap canım sebze istiyorsan eğer :uhm: ben pek sebze pişirmiyorumda beimde karnım acıktı bak şimdi burger istediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sempatiksalakcinni

X