2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben 1 kere alıyorum sabahları tok karna ama benim planlı olduğu için hamileliğim karar verdiğimiz zaman doktorum bana bi kutu vermişti o zmn sabah akşam iiçiyodum şimdi zaten vücudumda bulunduğu için günde 1 tane içiyorum

ne güzel biz 9 ay istedik olmadı bebiş..ilk istediğimiz zaman 2 ay kullanmıştım sonra olmayınca bıraktım hamileliğin 5.haftasında kullanmaya başladım tekrar günde 3 tane alıyorum şimdi.

ben geldim yupyy herkez burda ya hemen yazim dedim ne kaynattınız ben yokken bi özet geçseniz:kedi: ne gözel olurdu kramp girip duruyo mideme ve sol tarafıma ayy yaaa kasılıyorummm

alla alla benımkı 5+5 tı masallah gupur gupur atyodu ya dr lar 7 haftaya kadar belıo yoksa kurtaj dıolar ama umarım bıse yoktur duyarsın

erken deilmi kalp atısı için 7+2 idi bizim kalp atısı var dediginde bi kaç hafta sabır edin inşallah bi sorun yokdur

hayır olurmu canımcım 7 hafta 10 haftaya kadar yolu var 10 hafta dolup kalp atışı olmazsa alıyolar 6+3 erken halam suan hamıle aramızda 10 gun falan var benım ki 7+2 iydi duyuldu göruldu halamın 8+ kacdı bilmıyorum ama 8 haftayı gecmısdı kalp atısını gördü

anladım canım hayırlısı inşallah ya......haftaya başka bir doktora gidicem bakalım ne dicek..

depola depola bende en az 12 saat uyuyorum kaydirigubbakcemile3

ayy canım valla dün gördum sonra unuttum ben günde 1 tane alıyorum ama 2 tane hatta 3 tane alan var ben aksamları yatmadan 1 tane alıyorum öglen alırsan mide bulantısı yapıyomus

kuzum senın aldıgın ilaçın adı ne

becozyme -c bacımmm

ceza 83 bizimde 10.ayda geldi meleğimiz zaten kasım 15 de 1.yılımız olucak inşallah evliliğimizin

hemen atlıyım konuya benım bi önceki kızımda megadayn verdı bı anda 3 kolı alınca bıraktırdı bana hamileliğim boyuncada hiç ilaç içemedim ıyyyyy

ben geldim yupyy herkez burda ya hemen yazim dedim ne kaynattınız ben yokken bi özet geçseniz:kedi: ne gözel olurdu kramp girip duruyo mideme ve sol tarafıma ayy yaaa kasılıyorummm

evet kızlar ya ben okulda olduğum için okuyamıyorum kaçırıyorum yazılanları..
pc başında olan kızancıklar akşama şöyle bi özet geçseniz:)
ne güzel olurdu ya eeeeeeeee
ne yiyip ne içicezz neler yasakbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
doktorum bana nerdeyse herşeyi yasakladı:)

ceza 83 bizimde 10.ayda geldi meleğimiz zaten kasım 15 de 1.yılımız olucak inşallah evliliğimizin

ne güzel canım Rabbim size ne güzel bi hediye vermiş...
bugün benim de doğum günüm benim içinde doğum günü hediyesi oldu..biz 38 aylık evliyiz..baya kıdemliyiz size göre:)

senı seniiii kız ne hızlısın :eek: sırnaşık şeymaşallah yaşın kaçtı senın bakimmm

22 kuzum e anlattım kocam asker dıe olaydan benı gordugu mu var karsı komsum dıokı sız kasla goz arasında hıııııııııııııııııııııı dıo hahahahaha ay bır utandım kı tekım evde durmadan oyuncak lazım sana dedı allah verdı sukurler olsun

maşaaaaaaaallahdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
arkadan atlı mı kovalıyodu:))kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya bu gülümsemeler niye eksik çıkıyo ya kötü görünüyo beceriksiz gibi hissettim kendimi birdenhihoyyythihoyyyt

hoş geldım canımmm benım koca hala gelmedi burdayım aksam pek bişe olmadı 2 tane doktora giden arkadasmız var biri iyi durumda birinin de kese görunmus bebek görunmemiş biraz üzgündü öle önemli bişe olmadı yane
evet kızlar ya ben okulda olduğum için okuyamıyorum kaçırıyorum yazılanları..
pc başında olan kızancıklar akşama şöyle bi özet geçseniz:)
ne güzel olurdu ya eeeeeeeee
ne yiyip ne içicezz neler yasakbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
doktorum bana nerdeyse herşeyi yasakladı:)
aaaa neden yasakladı ki ilk 3 ay yasak yok die biliyorum
simdi bıse desem guleceksınız 3 aylık evlıyım 2 aylık hamıle :)):kedi:

kızımm bizim acelemiz vardı duramadık ya heheheh kaydirigubbakcemile3

22 kuzum e anlattım kocam asker dıe olaydan benı gordugu mu var karsı komsum dıokı sız kasla goz arasında hıııııııııııııııııııııı dıo hahahahaha ay bır utandım kı tekım evde durmadan oyuncak lazım sana dedı allah verdı sukurler olsun
sizimi gözetliyomus o komsu allahım allahım
ya bu gülümsemeler niye eksik çıkıyo ya kötü görünüyo beceriksiz gibi hissettim kendimi birdenhihoyyythihoyyyt

cok hızlı basıyosun gülümsemelerin üstüne ondan öle cıkıyo yavas yavas bas

kızlar sizlere bi kaç sorum olucak.Bu gittiğim 3.doktor.5 haftalıkken gittim.hiç bişey gözükmedi.5 gün sonra başka bir doktora gittim alttan ultrasonla baktı ve sadece keseyi gördü.bu pztesi başka doktora gittim bebeğide gördü ama kalp atışı gözükmedi.ağır kaldırma ilişkiye girme dedi. bebeğin kalp atışları için test yaptırdı.sonuçlar normal çıktı.1 hafta öncede çok az açık kırmızı renkte kanmam olmuştu...ya hala bi anlam veremedim...sizce bunlar normal mi?bu 2.çocuğum ilk çocuğumda herhangi bişe olmadı.
kanama gebelikte riskli kabul edilir canım ama adet kanamasını geçmediği sürece telaş etmeye gerek yok tabi doktor kontrolünde olcaksın sürekli, kanaman varsa dinlen canım bi süre hiç bi iş yapma birliktelik yasak inş. en kısa zamanda atlatırsın kalp atışıda duyulur bebeğinin bu arada kalp atışı ile ilgili yapılan test hangisi canım?
alla alla benımkı 5+5 tı masallah gupur gupur atyodu ya dr lar 7 haftaya kadar belıo yoksa kurtaj dıolar ama umarım bıse yoktur duyarsın
canım 8. haftanın sonuna kadar bekliyolar drlar
simdi bıse desem guleceksınız 3 aylık evlıyım 2 aylık hamıle :)):kedi:

maşallah amma hızlısın he sende :KK1:

X