2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar sizlere bi kaç sorum olucak.Bu gittiğim 3.doktor.5 haftalıkken gittim.hiç bişey gözükmedi.5 gün sonra başka bir doktora gittim alttan ultrasonla baktı ve sadece keseyi gördü.bu pztesi başka doktora gittim bebeğide gördü ama kalp atışı gözükmedi.ağır kaldırma ilişkiye girme dedi. bebeğin kalp atışları için test yaptırdı.sonuçlar normal çıktı.1 hafta öncede çok az açık kırmızı renkte kanmam olmuştu...ya hala bi anlam veremedim...sizce bunlar normal mi?bu 2.çocuğum ilk çocuğumda herhangi bişe olmadı.

kızlar sizlere bi kaç sorum olucak.Bu gittiğim 3.doktor.5 haftalıkken gittim.hiç bişey gözükmedi.5 gün sonra başka bir doktora gittim alttan ultrasonla baktı ve sadece keseyi gördü.bu pztesi başka doktora gittim bebeğide gördü ama kalp atışı gözükmedi.ağır kaldırma ilişkiye girme dedi. bebeğin kalp atışları için test yaptırdı.sonuçlar normal çıktı.1 hafta öncede çok az açık kırmızı renkte kanmam olmuştu...ya hala bi anlam veremedim...sizce bunlar normal mi?bu 2.çocuğum ilk çocuğumda herhangi bişe olmadı.

vala canım kanam sakat allah etmesın ama anlamadım kac haftalıktı kap atısı duyulmadıkı hala

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 4 Misafir)
gokyuzuu, bebekpoyraz+, seker87, su_41, Yakamozzz33

suna bakk kimseden ses yok göruntü var ses yok

erken deilmi kalp atısı için 7+2 idi bizim kalp atısı var dediginde bi kaç hafta sabır edin inşallah bi sorun yokdur

erken deilmi kalp atısı için 7+2 idi bizim kalp atısı var dediginde bi kaç hafta sabır edin inşallah bi sorun yokdur

valla yok bacım bak sen ne zaman gıttın 7+2 ıkenmı bence daaha once baslamıstır kalp atısı sen ozaman duymusundur dr soluyor mesela 5+5 6 haf baslıo kala atısı 2 ay sonunda organlar tamamlıo

selam kızlar ben geldim ay benm bütün hamileliğim böle geçerse benim bebiş bütün gün yataktan çıkmayan sakin bi melek olur yaa öle mi yapsam ne bütün gündür yatıyorum havada buz gibi zaten bi ara nasıl fırtına çıktı korktum yaa bebişleriniz napıo bakalım kızlar

6+3 tü cnm.ne duyuldu. nede görüldü kalp aışı

alla alla benımkı 5+5 tı masallah gupur gupur atyodu ya dr lar 7 haftaya kadar belıo yoksa kurtaj dıolar ama umarım bıse yoktur duyarsın

hayır olurmu canımcım 7 hafta 10 haftaya kadar yolu var 10 hafta dolup kalp atışı olmazsa alıyolar 6+3 erken halam suan hamıle aramızda 10 gun falan var benım ki 7+2 iydi duyuldu göruldu halamın 8+ kacdı bilmıyorum ama 8 haftayı gecmısdı kalp atısını gördü

selam kızlar ben geldim ay benm bütün hamileliğim böle geçerse benim bebiş bütün gün yataktan çıkmayan sakin bi melek olur yaa öle mi yapsam ne bütün gündür yatıyorum havada buz gibi zaten bi ara nasıl fırtına çıktı korktum yaa bebişleriniz napıo bakalım kızlar

bende zonguldaktayım bacım cok kotu burasıda ya uçuyor resmen

hayır olurmu canımcım 7 hafta 10 haftaya kadar yolu var 10 hafta dolup kalp atışı olmazsa alıyolar 6+3 erken halam suan hamıle aramızda 10 gun falan var benım ki 7+2 iydi duyuldu göruldu halamın 8+ kacdı bilmıyorum ama 8 haftayı gecmısdı kalp atısını gördü

alla alla valla nettede okudum dr da ole demıstı ama olabılır her hamılelık bır degıl ya

hoş geldin canımmm aman yat yatabildigin kadar zati son aylar ve bebek dogunca yatamıcan hehehekaydirigubbakcemile3

ayy evet yaa o günleri düşündğkçe hem biran önce gelsin istiyorum hemde korkuyorum şimdiden bol bol uyku depoluyorum zamanı gelince kullanıcam artık

iyi akşamlar kızlar
ben anca uyandım ve pc nin başına geçtim
bişey sorcam dünde sordum ama cevap alamadım günde kaçtane folik asit kullaanıyorsunuz?ben 3 tane alıyorum sabahları..

iyi akşamlar kızlar
bişey sorcam dünde sordum ama cevap alamadım günde kaçtane folik asit kullaanıyorsunuz?ben 3 tane alıyorum sabahları..

anam bu folık asıt ne yaa ben anlamadım bana bır vıtamın verdı onun ıcınde folık asıt yazyo ama ben ıkı kere alyorum gunde

calcium ve d vitamini var canım folik asitte sen hamilelikten önce kullanmaya başlamışmıydın?

ben 1 kere alıyorum sabahları tok karna ama benim planlı olduğu için hamileliğim karar verdiğimiz zaman doktorum bana bi kutu vermişti o zmn sabah akşam iiçiyodum şimdi zaten vücudumda bulunduğu için günde 1 tane içiyorum

ayy evet yaa o günleri düşündğkçe hem biran önce gelsin istiyorum hemde korkuyorum şimdiden bol bol uyku depoluyorum zamanı gelince kullanıcam artık
depola depola bende en az 12 saat uyuyorum kaydirigubbakcemile3
iyi akşamlar kızlar
ayy canım valla dün gördum sonra unuttum ben günde 1 tane alıyorum ama 2 tane hatta 3 tane alan var ben aksamları yatmadan 1 tane alıyorum öglen alırsan mide bulantısı yapıyomus
anam bu folık asıt ne yaa ben anlamadım bana bır vıtamın verdı onun ıcınde folık asıt yazyo ama ben ıkı kere alyorum gunde

kuzum senın aldıgın ilaçın adı ne

X