2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yok be canım keşke benden kaynaklı bişey olsa hakim oluırdum kendime sorun kalmazdı, çok sakinimdir aslında gayet soğukkanlıyımdır en kötü durumlarda bile en normal tepkileri benim verdiğimi söylerler annemler o kadar soğukkanlıyımdır ama bu bebeği çok istiyoduk zaten tedavi sonrası ve baya beklemeden sonra oldu bide öncekinde de çok umutlanıp 8 haftalıkken kanama sonrası kaybedince korkuyorum şimdi keşke hiç bi sorun olmasada içimde rahat olsa dediğin gibi Allah büyük elbet duyar dualarımı inş. kabul olurda bu defa kaybetmem onu :çok üzgünüm:

canım mide bulantın var mı senın

hamıle oldugumu bıle bılmıyordum cok kotu kavgamız oldu kucuk omuz cantasını fırlattım oda bana atınca belıme geldı cok fecı acı cektım ama dr gıttım cok normal hersey allahım esırger onu esırgedıkten yıcek ekmegı olduktan sonra alayı gelse dusuremez
doğru söylüyosun canım yiyecek ekmeği varsa doğacaktır üzülmek nafile ama insan kendini tutamıyo bazen işte
allahım inşallah bebeğini kucagıma alıcan sonra gelcen yazcan burda bu bebek benı uyutmuyo delircem napıcam ben die gülcem bende sana noldu aglıyodun hala aglıyosun die kaydirigubbakcemile3
ah keşke keşke doğsada hiç uyutmasa beni ben gecelerce sabahlamaya razıyım onunla inş. o günleri görürüm canımmm
en kucuk kardesım 1 yasındaydı soletmeyın benıııııııııııııııııııııııı neyse mafoldumben

canım sende kötü şeyler yaşamışsın gerçekten çok üzüldüm başın sağolsun ikisi içinde :gitme: Allah mekanlarını cennet etsin

yakamoz bak esımın memeleketlısısın sanırım valla gelecem bayramda sacını basını yolarım haaa bıse olmaz benım yıgenıme beee ortalıgı velveleye verme kurban olurum ben ona bısecık olmaz muckkkk

doğru söylüyosun canım yiyecek ekmeği varsa doğacaktır üzülmek nafile ama insan kendini tutamıyo bazen işte

ah keşke keşke doğsada hiç uyutmasa beni ben gecelerce sabahlamaya razıyım onunla inş. o günleri görürüm canımmm

canım sende kötü şeyler yaşamışsın gerçekten çok üzüldüm başın sağolsun ikisi içinde :gitme: Allah mekanlarını cennet etsin

kapatalım benı hadii mersınlı yakamozzz cigerci apoya gıtyonmu hecc :))))

yakamoz bak esımın memeleketlısısın sanırım valla gelecem bayramda sacını basını yolarım haaa bıse olmaz benım yıgenıme beee ortalıgı velveleye verme kurban olurum ben ona bısecık olmaz muckkkk

anammm çok duygusalım ben bişy duyayım zırlarım hemen :kedi: mersinliler böylemi oluyo bilmem sempatiksalakcinni filmlere bile ağlıyorum vallahi kaydirigubbakcemile3 ayyy saolun kızlar azda olsa kendime geldim sayenizde iyi şeyler düşüncem artık

var canım ara ara oluyo bulantı halsizlik ayağa kalkınca baş dönmesi filan var noldu canım

bulantı bebegın saglıklı olduguna işaretmiş ya ondan sordum

kızlar siz yayla corbası yanı yogurt corbası yiyomusunuz dün yedim midem cok agrıdı gece uyuyamadım acaba ondan mı yesem mı yesem mı cokda acıkdım

anammm çok duygusalım ben bişy duyayım zırlarım hemen :kedi: mersinliler böylemi oluyo bilmem sempatiksalakcinni filmlere bile ağlıyorum vallahi kaydirigubbakcemile3 ayyy saolun kızlar azda olsa kendime geldim sayenizde iyi şeyler düşüncem artık

sen mersınlı bende adanlı arada fazla yok esımde mersınlı bak valla gelırım yanına döverım ha senı gez tozzz mıs gıbı havasını cek benım ve bebısımın yerınede cek teyzesı offffffff sahıle ın anam ne bılım mıdye ye ööööö ben hıc sevmemde bız yoksunuz burda hahahahaha ıyı seylr dusun adanalıların bır lafı var gadasını aldıgım yanını canını sevım demek ok oldıumu bacımm

kızlar siz yayla corbası yanı yogurt corbası yiyomusunuz dün yedim midem cok agrıdı gece uyuyamadım acaba ondan mı yesem mı yesem mı cokda acıkdım

kız anam sen cıddımısın valla benımde aynı yogurt corba mıdemı felc ettı nıekı acaba yakamozzz

ayy inşallah sağlıklıdır teyzesi canım ben yapıyorum yayla çorbası mide ağrısı yapmadı hiç yediğin başka bişeyden olmasın
sen mersınlı bende adanlı arada fazla yok esımde mersınlı bak valla gelırım yanına döverım ha senı gez tozzz mıs gıbı havasını cek benım ve bebısımın yerınede cek teyzesı offffffff sahıle ın anam ne bılım mıdye ye ööööö ben hıc sevmemde bız yoksunuz burda hahahahaha ıyı seylr dusun adanalıların bır lafı var gadasını aldıgım yanını canını sevım demek ok oldıumu bacımm

kızz sen önceki sayfaları okumamışsın yeni taşındık biz vana 25 yaşındayım 25 senedir mersindeydim evlenip yine oraya yerleştik çok zor geliyo şimdi burayı hiç sevmedim alışmadım canım mersinimi özlüyorum kocamda yok zaten yanımda ama yarın mersine gidiyorum kpss ye gircem güzelim havasını çekerim içime senin için opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
ayy inşallah sağlıklıdır teyzesi canım ben yapıyorum yayla çorbası mide ağrısı yapmadı hiç yediğin başka bişeyden olmasın

kızz sen önceki sayfaları okumamışsın yeni taşındık biz vana 25 yaşındayım 25 senedir mersindeydim evlenip yine oraya yerleştik çok zor geliyo şimdi burayı hiç sevmedim alışmadım canım mersinimi özlüyorum kocamda yok zaten yanımda ama yarın mersine gidiyorum kpss ye gircem güzelim havasını çekerim içime senin içine opuyorumnanaktan[/QUOTEanladım kuzum

kız anam sen cıddımısın valla benımde aynı yogurt corba mıdemı felc ettı nıekı acaba yakamozzz

ayy sanada olmus bak yemıyım ben o zaman kız benım kücük halam tüp bebek yaptırmısdı transfer oldu eve geldi babannem yogurt corbası yapmıs halamda yedi ayyy bi fena olduu tutmadı tüp bebek corba yuzunden dioruz biz

ayy sanada olmus bak yemıyım ben o zaman kız benım kücük halam tüp bebek yaptırmısdı transfer oldu eve geldi babannem yogurt corbası yapmıs halamda yedi ayyy bi fena olduu tutmadı tüp bebek corba yuzunden dioruz biz

yeme o zaman canım ya zararlıdır belkide ben hamileyken yemedim ama hiç

demekki sana etkı etmıyo süt içebiliyomusun sen ben içemıyorumm ayy nası gaz yapıyoo anlatamam

ay bılmıom felc ettı ıcemedım zaten bır mıde agrıısı ya kramp gıbı öldum yaramıo demek bacım acab cınsıyet farklılıgından mı oluo sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

X