2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay yok kız benımkı kem küm etsede yapıyor kıyamam ben kocişimeeeeesempatiksalakcinni

Benimkinin elinden de gelmez zaten.Bulaşığı yıka desem,yarısını kırar yarısını da köpüklü bırakır..Evi süpür desem, mazallah fıtık olur çıkar..Çamaşır ser desem, çamaşırları yere düşürür.Cam sil desem, tepeden aşağı düşer..Bi de onun arkasını toplucam diye uğraşırım...

Benim kociş hayatta temizlik falan yapmaz..Halı yıkama makinası almış bana bebiş hediyesi diye..Sen mi kullancan diyince silecem diye uğraşmazsın diyo..Bayram için ne yapacam billmem, camlar falan nasıl silinecek...

yok valla ben yaptırıyorum .. allahdan bana bayramda gelecek kimse yok yeni gelinım kımse gelmez bizden kucuk kimse yok .. sende yorma kendını cam falan sakın silmeye kalkma bak bizim karsı komsu cam silmiş 7 aylık bebek karnında öldü :1shok:

yok valla ben yaptırıyorum .. allahdan bana bayramda gelecek kimse yok yeni gelinım kımse gelmez bizden kucuk kimse yok .. sende yorma kendını cam falan sakın silmeye kalkma bak bizim karsı komsu cam silmiş 7 aylık bebek karnında öldü :1shok:

yasasın kötülükkkkkkkkkkkk hahahaha sempatiksalakcinni ben gezmeye gıtyorum bayramda memlekete onlar yapsın ben yıcem :lepi:

Benimkinin elinden de gelmez zaten.Bulaşığı yıka desem,yarısını kırar yarısını da köpüklü bırakır..Evi süpür desem, mazallah fıtık olur çıkar..Çamaşır ser desem, çamaşırları yere düşürür.Cam sil desem, tepeden aşağı düşer..Bi de onun arkasını toplucam diye uğraşırım...

allah senin iyiligini versinn koptum yine :dance::dance::dance:

kızlar bana 10 dakka müsade pc yi kapatıp acam yavasladı bide cok acıkdım bişe yiyem gelem sakın kaybolmayın heeee kötükedihüso

anacım 3 aylık gelınım 2 aylık hamıle bıde işmi tutcam evde var ıkıtane gorumce yapsınlar işlerinin adı ne bıde benden buyukler ben 22 yasındayım gorumcelerım 34 ve 31yasındalr

Bacım sende yeni evliymişsin,yaşın da küçük.Adamın tadını çıkarsana, hemen bebiş işine girişmişsin..Ne bu acele...

Bacım sende yeni evliymişsin,yaşın da küçük.Adamın tadını çıkarsana, hemen bebiş işine girişmişsin..Ne bu acele...

biz istedık allahımda yolladı olmayan okadar cokkı olmayana kadar erken olsun ben tekım evde sureklı esım asker nöbeti cok olayda durmadan esımn grv yerı kımsem yok e sıkıldım evdede sana bır oyuncak lazım dedı oldu allaha şükür

biz istedık allahımda yolladı olmayan okadar cokkı olmayana kadar erken olsun ben tekım evde sureklı esım asker nöbeti cok olayda durmadan esımn grv yerı kımsem yok e sıkıldım evdede sana bır oyuncak lazım dedı oldu allaha şükür

Orası da doğru,Allah kimseyi aratmasın.Ben 5 senelik evliyim, olmuyordu, bizde ocaktan sonra tedaviye başlıcaktık..Gerek kalmadan hamile kaldım..

bacım sende az bakıver biraz
kadını çıldırtmanındelikafadulden alemi yok
bak yakalandın da daha önce işsiz kalmayasın sonunda eyvahedigeldismile

yıne geldimmmmmmmmmmm YA ZATEN PAZAR SON YAFRUM ÇIKARDILAR BENİ :1no2: İNG BİLEN PERSONEL alıcaklarmı Çok üzgünüm çoook bu sebeple cıkardılşar benı ihbar süreci varya 15 gün pazar gununden sonra evdeyım acilen iş bulup giricem

Vallah ben bu konuda sansliyim esim ev islerinde yardimci olur. Camlari zaten hep o siler ben silmem. Arada süpürürde . Cani isterse yemekde yapar.

Ay bide benim canim taze biber ve patlican dolmasi cekti :) Eve gidince yapayim bari.

Orası da doğru,Allah kimseyi aratmasın.Ben 5 senelik evliyim, olmuyordu, bizde ocaktan sonra tedaviye başlıcaktık..Gerek kalmadan hamile kaldım..

ay ne güzel ya bak tedavıye gerek kalmadan rabbım gönlünüze göre verdi

bebekim sende bak sana rabbım oyuncağım en güzelini verdı gıydır susle püsle yedir içir gezdir kaydirigubbakcemile3

yıne geldimmmmmmmmmmm YA ZATEN PAZAR SON YAFRUM ÇIKARDILAR BENİ :1no2: İNG BİLEN PERSONEL alıcaklarmı Çok üzgünüm çoook bu sebeple cıkardılşar benı ihbar süreci varya 15 gün pazar gununden sonra evdeyım acilen iş bulup giricem

anaaaaaaaaaa diyeeeeee diyeeeeeeeee sonunda cıktın :KK43:(

ayyyyyyy kaydirigubbakcemile3 çok komik ya kız öyle deme yapar yapar oda yada onları yapmasa başka türlü destek olur sanasırnaşık şey

anaaaaaaaaaa diyeeeeee diyeeeeeeeee sonunda cıktın :KK43:(

yok canım ya gecen hafta dediler bana bende ihbar tazmınatı vermediler diye 15 günlük ihbar sürecinde çalışayım dedim ama morelim çok bozukkkkkkkkkk :çok üzgünüm:senağlama bakalım yarın dap space center a görüşmeye gidicem kaynım çalışıyo dua edin banaaaaaaa

X