2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benim annemde bulantı psikolojikmiş felan diye telkin yapıyo bana aklınca bulanıyorum işte yalan mı söylüyorum

Valla psikolojik falan değil..Bi de hep olmadık yerlerde oluyo..Bi gün belediye otobüsünde gökgürültüsü gibi bi ses duyacaklar, sonra yağmur gibi yağacak milletin tepesine ondan korkuyorum...Hiç kusmadım ama, otobüse bindim mi sürekli bulanıyorum...Bi gün patlayacam ama ne zaman bilmiyom.

Yaaaaa geldi yine molaya ciktim 5dk of of icerde kolay kolay giremem ozleyin ecuk beni kabus giderse bi yere hemen giricem icerisi fena. Yogun :)

bacım sende az bakıver biraz
kadını çıldırtmanındelikafadulden alemi yok
bak yakalandın da daha önce işsiz kalmayasın sonunda eyvahedigeldismile

umarim canim ya öyle olursa napariz bilmiyorum. bebegi besleyemezsek cok kötü üzülürüz..dua ediyorum hepimiz kolay hamilelik gecirelim diye...

Aminnn ins ama su gunu bi atlatsam cok gergin ortam suanda yarin haftalik iznim resmi tatilde bosa gitti haftalik izznime geldii diyye izinli olmyanlar fazladan 1 gun daha yapick molam bitti byyyyyyy :KK43:

amin canım inşallah duyarım haftaya zaten sat a göre 4 gün önde gidiyormuş bebişimin gelişimi sositososito 6 haftalıkken birden 7 haftalığa geçiş yaptık alkisalkisalkis

bu gelişim olayını hangi doktor söylüyor.ben 6 haftalıkken yani geçen hafta dr.gittim.ama tam 6 haftalık ileride geride filan demiyor dr.
6 haftalık bile demiyor.adetten ben hesapladım.daha küçük diyor.

Son düzenleme:
Evet, 9 ay hamilelikte 2 ay da sonrasında dokunamazmış bana..1 ay daha olsun 1 sene yapalım şunu diye pazarlık yapıyo bide...
Tembel horoz......
hahahahah ayyy cok hoşsun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
günaydınnnnnnnnnn tabı ben yenı kalktıgım için gunaydunnnnnnnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
günaydınn seker paremm nasılsın bakem bugünn
kaydirigubbakcemile3 ay aynı benım annem yok öyle bırsey dıyor ben hamıle kalmadan bır konu acılsa ayyyyyyyy 9 ay kustum dıoyordu

nee psikolojiği yaa dun gece mide agrısından bulnmasından hiç uyumadım gece 5 de kalkdım kusdum bide böle psikolojimi olurrr mafoldumbenmafoldumben

ben doktora gitmeden inananamıyorum ki hamileyim diye öyle hissettirecek bi belirtide yok çok şükür gögste hassaslık gaz kasık ağrısı dışında kan testinde de çıktı idrarda da ama gözümle görmeden inanamıycam

nee psikolojiği yaa dun gece mide agrısından bulnmasından hiç uyumadım gece 5 de kalkdım kusdum bide böle psikolojimi olurrr mafoldumbenmafoldumben

ay bebemmmmm bende sana tam msj atcaktım özelden hgggggggggggggggg

guzummmm gecmıs olsun bende dun ii degıldım valla :kedi:

hoşbuldukkkk canımmmmmmmm kocamı calısıdıyorummm da temmızlık yapıo hahah neler saydırıyo bana hahah calıssın köle

Benim kociş hayatta temizlik falan yapmaz..Halı yıkama makinası almış bana bebiş hediyesi diye..Sen mi kullancan diyince silecem diye uğraşmazsın diyo..Bayram için ne yapacam billmem, camlar falan nasıl silinecek...

Benim kociş hayatta temizlik falan yapmaz..Halı yıkama makinası almış bana bebiş hediyesi diye..Sen mi kullancan diyince silecem diye uğraşmazsın diyo..Bayram için ne yapacam billmem, camlar falan nasıl silinecek...

ay yok kız benımkı kem küm etsede yapıyor kıyamam ben kocişimeeeeesempatiksalakcinni

X