2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

geldım ama her an cıkabılırım canım ya sızle aksama kladar konusmak ıstyrum ama başımda bı fredinin kabusu nun kadın versiyonu var kaydirigubbakcemile3 esin hanım

hahahahaha fazla bakma aman korkmaaaaaaaa yigenım korkmasın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla amannnnnn herkesınkı bır olmuyor yengem 3 haftalık hamıstı kesesı cıktı ultrasonografide

ya kızlar 5 dk.ayrılıyorum ne çok şey konuşuyosunuz yaa aranızda besinlerine ekleme yapmaya başlayanlar varmı özellikle şunu yiyim şuni içiyim falan

aynen bende sadece 1 büyük bardak süt içiyorum bide pekmez yiyorum yiyebildiğim kadar işte folik asit kullanıyosunuz ama dime

aynen bende sadece 1 büyük bardak süt içiyorum bide pekmez yiyorum yiyebildiğim kadar işte folik asit kullanıyosunuz ama dime

benım ayrı bır hapım yok vıtanım hapımn ıcınde folık asit var yanı butun vıtamınlerı kapsıyor sımdılık dr um ona baslattı kanım dusuk 3üncu ayda kan hapı yazacak ama pekmeze dayadı esım kafamııııı

ayy canlarım inşallah kısa zamanda atlatırsınız bulantılarınızı ben çıkıyorum uyku bastırdı havada yağmurlu olunca yapcak başka bişey yok kızlar fazla kaynatmayın öpüyorum sizi gelirim ben yine iyi bakın kendinize ve bebişlerinize:KK66:

benim annemde bulantı psikolojikmiş felan diye telkin yapıyo bana aklınca bulanıyorum işte yalan mı söylüyorum

Yaaaaa geldi yine molaya ciktim 5dk of of icerde kolay kolay giremem ozleyin ecuk beni kabus giderse bi yere hemen giricem icerisi fena. Yogun :)

X