2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayy ben işimi yaptırdım şimdi sorup duruyorum gitmicen mi işin yok gitsene kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy sende cok fenasın heeeee yazık adama gerçi bi vakkitten sonra insan evde tek daha rahat takılmak için gitsin isteyebiliyoaklinialirimsmile

heheh gördum gördum ultrasyon resımleri super benım koçiş resım koymaya izin vermıyo mafoldumben

yaaaa benimkide izin vermiyodu alışınca benle baş edemede 2009 ağus. annelerındede kocişi izin vermeyenler vardı olsun bızde bulusma yaparık ilerleyen zamanlarda tabısı onada gelebilicekmisin :KK43: bide o var neyse ne yapabılırız hmmmm:uhm: amannn ya burdada konusamasaydık elımızdekı nımetın kıymetını bılelım barıma.s.

Tmm yaw gitmedim zaten burdayim kaydirigubbakcemile3
gitmeeeeeee yasakkelimealkisalkisalkisalkisalkisalkis
ayy sende cok fenasın heeeee yazık adama gerçi bi vakkitten sonra insan evde tek daha rahat takılmak için gitsin isteyebiliyoaklinialirimsmile

yaa napam şimdi alcak pc yi elimden sizden yoksun bırakcak beni eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

gökyuzuu canim sen dün cinsiyet tahmin ediyordun galiba dogum tarihleri verenlere banada bakabilirmisin?

X