2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

meraba kızlar gögüs ağrınız gerginliğiniz azalıyormu gün geçtikçe benim azalıyor sanki bugün 5+5 oldum Allahın izniyle

hepsini okumam zaten mümkün değil gelemem o kadar sıkıntıya anacım hiç kalkmıyormusunuz bu bilgisayarın başından ben biraz oturunca canım sıkılıyor hemde belim ağrıyor

ben sabah 9 akşam 6 pc başındayım mecbur.. gazeteciyim editörlük yapıyorum :)) ama haberleri işliyorum dönüp siteye bakıyorum ı ıhhh yetişemiyorum guclubacismile

Hiç moralini bozma..8 haftalıkken bile kalp atışı görülebiliyormuş geç döllenme olmuşsa..Bize stres lazım değil unutma...İnşallah doktora gidince iyi haberlerle gelirsin..

inş canım o zaman duycam heralde
netten baktımda bizim kesenin ölçüsü dajha 5. hafta boyutunda.
Gince haber veririm mutlak :)

benimde göğüslerim çok ağrıyo, acayipte büyüdüler.Üstelik minnacıklardı :)

karmaşık rüya göreniniz varmı kızlar ben çok görüyorum hamile kaldığımdan beri.

ben çok görüyorum, birbirini aldatanlar, küsenler:)
bu gecede rüyamda avuç avuç altın dağıtıyolardı :)

bende acayip rüyalar görüyorum aşerdiğim bi kaç bişeyi gördüm oğlum olduğunu gördüm bide dün akşam eşim ben uyuduktan sonra gece dışarı çıkıyomuş sabah geliyomuş bunlarıda bana kayınvalidem anlatıyodu rüyamda çok etkilendim yaa sinir oldum

karmaşık rüya göreniniz varmı kızlar ben çok görüyorum hamile kaldığımdan beri.

bende çok garip rüyalar görüyorum hatta geçen gün eşimle yolda yürürken üzerimize uçak düştüeyvahedigeldismile gerisini siz düşünün artık

selamm kızlarrr yine ben zemuszemus

Bişey soracam kızlar,
eşiniz size hamişsiniz diye hediye aldı mı ?
Çok merak ediyorum...
benim ki al cok istediğim bi parfum vardı onu aldı
meraba kızlar gögüs ağrınız gerginliğiniz azalıyormu gün geçtikçe benim azalıyor sanki bugün 5+5 oldum Allahın izniyle
benım en basından beri var o sıkıntım hiç gecmedi askine cogaldı 9. haftada artıyomuş zaten

böyle rüyaya can kurbannnn :dance: rüyasına bile ragzıyım :sm_cool:

bende çok garip rüyalar görüyorum hatta geçen gün eşimle yolda yürürken üzerimize uçak düştüeyvahedigeldismile gerisini siz düşünün artık

canım senin rüyalar korkuya dönmüş dikkat et yatmadan önce felak nas sürelerini oku ayetel kürsiyi oku günlük.

EGE04, emineu, gozde_thai, mah_buke, minikmucizem, su_41

kızlarrrrr bu sessizlikk uyumayınn canlanın biraz huhuhuhu

kızlar bugün ilk defa midem bulandı kahvaltı yaparken ayy inşallah devamı gelmez benimde göğüslerimde sızılar falan başladı 2 3 gündür artık böle devam edicek heralde ama dolgunlaşma falan yok şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…