2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende de valla :)
Tek şey biraz yemeği fazla yiyorum o kadar :)

hayir henüz böyle bisey omadi neyi bekliyorsa :umursamaz:

Benim kocaciiimm bana ev aldı...
Yani evi zaten alıyorduk da, senin üzerine olsun o zaman hamişlik hediyesi dedi..
Bir de o evlendiğimizden beri tek taş olayını ben karıma bebişde alacam derdi, ama ben altın takamıyorum.. O yüzden o değerde bi hediye olsn diye, fakirin yeni çıkan aquawelt hepa filtreli halı yıkama makinesini aldı...
Yani bana mı alıyo, evi temizleyim diye mi, kendine mi bilemedim...
Bi de diyo ki, sen bana ne alacan ? . . .

ayyy son iki cümlene çok güldüm yaa :roflol: ama bebek için heyecanlanıp atak yapması da güzel yaa hediyelerin hayırlı olsun:CüvCüv:

ohh daha ne olsun canim ,sen en iyisi ins bunu dogur hemen bi bebis daha yap dermisim kaydirigubbakcemile3benimde 17 kasim dogum günüm du bakalim hatirlayacakmi unutmaz ama ne aklacak merak etmiyorda degilim evimiz var ama bir araba alsa hic de fena olmaz yani agzimlami istesem

kizlar bir saat önce puregeston icmistim kendini göstermeye basladi ben yatiyim yoksa pcnin basinda uyuyup kalicam sonra görüsürüz

İste bacım iste, isteyenin bi yüzü kara, almayan düşünsün..
Bizim de araba var ev yoktu..Allah nasip ederse Aralık sonu taşınacağız...Bebiş uğurlu geldi sanırım...

benimki aldı, kazak aldı.
Benimki zaten çok meraklıdır böyle şeylere ama doğumgünlerimde almaz uyuz
param yok diye

benim kocam da aslında hevessiz gibi durur,hatta hep derdi sen hamile ol normal hayatımız devam edecek, yok aşermeler falan gelemem öyle şeylere diye..Şimdi kusmuorum,aş ermiyorum diye kızıyo.Akşamları yemek getiriyo eve, yemeyince de kızıyo..Ben onları bebişime aldım yesene diye..Kıskanıorum valla..Adamda cevher varmış da,bebişten sonra çıktı..

Candas seninle aramızda 3 gün var,benim de 4 eylül sat.
mahbuke,seninki de çok yeniymiş daha...Bana şimdiden günler geçmiyor..

dimi şimdi bebkler öncelikli oldu, bizim pabuçlar damda.

Candas seninle aramızda 3 gün var,benim de 4 eylül sat.
mahbuke,seninki de çok yeniymiş daha...Bana şimdiden günler geçmiyor..

benimkide 7 eylül son sat.
banada geçmiyo canım.
Ya dün bide dr a gittik, kalp atışlarımız duyamadık ultrasonda.
Dr umuzda bebek çok küçük o yüzden duyamıyoruz dedi
1 hafta sonra gelin testleride yaptırırsınız dedi.
Bende korkuyorum açıkçası.
Sen duymuşsundur kalp atışlarını değil mi?

Valla canım benim iş biraz karışık.Bende miyom var,adet düzensizliği var,miyom için gittim doktora hamişsin dedi.6+2 ydi.Kalp atışını da duydum ilk gittiğimde hemde..Ama benim en son adet 26 ağustos.Fakat geç döllenme olmuş, düzeltilmiş sat 4 eylül..Hatta doktorum geriden mi geliyo diye tam bi hafta sonra gene gel dedi.Gene gittim bu salı. O zaman da 7+2 olması gerekiyordu. 7+3 olmuş..Geriden gelmiyo, tamam sorun yok geç döllenme dedi.Adet tarihimi düzeltilmiş sat olarak dosyama iliştirdi..Bi sürü kan testi yaptı, sonuçlar iyi dedi.Kan hapı vitamin falan da vermedi.Sadece folik asit yazdı..Bi daha da 1 ay sonra ikili tarama testleri için gel, bi sorun yok dedi.
Ben 6+2 de duydum ama, hemen endişe etme geç döllenme falan olduysa geç duyulabiliyormuş.Doktorum kanaman olmadığı sürece hiçbişeyden korkma dedi bana...Endişe edip bebişi üzme canım..

anladım canım.
Bende öyle olabilir diye düşündüm.İnş öyledir de.
Bebek biraz küçük deyince rahatladım.Dün çok strsliydim ama saolsun kızlar moral verdi.
İnş iyi olur bakalım.Biraz daha beklicem bayramdan 3 gğn önce gitcem dr. a artık.

Hiç moralini bozma..8 haftalıkken bile kalp atışı görülebiliyormuş geç döllenme olmuşsa..Bize stres lazım değil unutma...İnşallah doktora gidince iyi haberlerle gelirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…