2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende acayip rüyalar görüyorum aşerdiğim bi kaç bişeyi gördüm oğlum olduğunu gördüm bide dün akşam eşim ben uyuduktan sonra gece dışarı çıkıyomuş sabah geliyomuş bunlarıda bana kayınvalidem anlatıyodu rüyamda çok etkilendim yaa sinir oldum
abooo :)))

bende çok garip rüyalar görüyorum hatta geçen gün eşimle yolda yürürken üzerimize uçak düştüeyvahedigeldismile gerisini siz düşünün artık
valla senin riyalada çok vahim :))
selamm kızlarrr yine ben zemuszemus

böyle rüyaya can kurbannnn :dance: rüyasına bile ragzıyım :sm_cool:
ama ben de diyorum ki aşkım millet ne kadar aç saldırıyo dimi diyorum :) uzaktan ziliyodum:)

kızlar ben kaçıyorum, eşim gelddi, kendisi ilgi bekliyomuş :)
kıskanmış kk dan :) Öpüyorum hepinizi :)

kızlarr ben bu gece mide agrısından hiç uyumadım karnım acıkdı ondan agrıyo galıba dedim gece 5 de kalkdım corba içdim sonra ne var ne yok cıkardım mide agrıması hiç gecmedi cok kötuydum cook :2:mafoldumben

ben geldim kızlar..nasılsınız? birazdan çıkcam mesaim bitiyor ama bi uğrayim dedim yaşasın 29 ekim
hihoyyyt

karmaşık rüya göreniniz varmı kızlar ben çok görüyorum hamile kaldığımdan beri.

off karmaşık rüya görme konusunda üstüme tanımam canım hamile kaldığımdan beri görmediğim saçmalaık kalmadı

kızlar aranızda bebişine bişeler alan varmı ortak renklerden falan benim beğendiğim birsürü şe var ama aldırmıyolar bana yaa uğursuzluktur diye offf offf

kimseden ses yok bugün benim koçişde evde biraz temizlik yaptırıyım bari kendinize iyi bakın kızlar fazla gevezelik yapmayın pazartesiye kadar zor girerim nete cok ilerletmeyin sayfaları okuyamammm kaydirigubbakcemile3

kızlar aranızda bebişine bişeler alan varmı ortak renklerden falan benim beğendiğim birsürü şe var ama aldırmıyolar bana yaa uğursuzluktur diye offf offf

ayy bbende almıyorum ugursuzluk die hiç elim gitmıyo hiç bişe almadım daha:emir_bebek::ecrin_bebek:

ben hamile kadıktan sonra bebiş rüyaları görmüyorum artık.sapık sapık rüyalar görüyorum ya.allah yardım etsin bize uyandığımda psikolojim bozuluyo gün boyu aklıma geliyo ya.hormonlar değişmesi bizi de rüyalarımızıda bozdu herhalde

ama ben çok istiyorum bişiler almak yaa çok seviyorum o minik minik ayakkabılar hırkalar aman hayırlısıyla cinsiyetlerini falan bi öğrenip kendimizi sağlama alalımda onlarıda almak için bol zamanımız olur dime

aa bişeyler almak uğursuzluk mu getirirmiişşş:1shok: gerçi ben bişe almadım ama kayınvalidem ablam falan başlamışlar ufak tefek

kızlar ben geldim esin hanım yemeğe çıktı hemn girdim bende nasılsınız bakım güzel hamişşşşşşklerrrrrrrrrrrrrrrrr

Ben de bişey almadım bebişe..Daha kimseye de söylemedim..12 haftayı geçirmeden de söylemeyi düşünmüyorum..
Bugün ilk kez canım bişey istedi kızlar.. :asigim: Gittim aldım, yiyeceğim birazdan...

bence de alışveriş için çok erken bende daha kimseye söylemedim
herkesin kocası geldi herhalde kimseler kalmadı bende gidiyorum

X