2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kaydirigubbakcemile3 allah senı ya bende mankenler bikini defilesi verıyolardı evin için:sm_cool: odaya bir girdimki bide ne göreyim mankenle kocişimin yanına oturmuşlar ama koçiş tekli koltukta onlarda koly-tuğum kollarında bacakları eşimin üstündedelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden varya sinirrrrrrrrr oldummmmmm sabah eşim giderken bi sarıldımki ona ayyyyyyy çok komikti:kedi::kedi:

ben 12 haftaya kadar içimde tutamam walla herkese bağırıp hamileyim demek istiyorum ama yakınlarıma söyledim en azından bu kadarı yeter zaten rabbim bebişimize hayırlı ömür verdiyse bişi olmaz allahın izniyle.ben söledim yakınlarıma eşimin yengeside hamileymiş 3 aylık olmuş daha yeni söledi bi de bize diyolar ki ne sırlısınız ana dedim biz mi siz mi

Ya birde doktor bana ilişkiyi falan yasaklamadı, ama eşim ben sana dokunamam diyor..Söylemeseydim mi ki hamiş olduğumu ya...Gerçekten hormonlar bu şekilde giderse ben 9 ayda kedi gibi duvarlara tırmanacam herhalde....

anaaaaaaaaaammmmm kıyamammmmmmmmmmm kız sen tırmanmadan önce dr. gittiğinde hemn bı soruver sonra komilazonlarrr iş başınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile

benzer bi durum benim de başıma geldi.. ben yakın görüp hamileyim dedim o da bende dedi ama 3 aylık dedi biraz sinir bi durum...

anaaaaaaaaaammmmm kıyamammmmmmmmmmm kız sen tırmanmadan önce dr. gittiğinde hemn bı soruver sonra komilazonlarrr iş başınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile

Bacım bişeyin faydası yok, doktoruma sordum zati..Bende hormon bozukluğu da var..İdare edeceksin yapacak bişey yok dedi..İlişki serbest dedi.Kanama olmadıkça günlük hayatına devam diyor benim doktor..Yürüyüş verdi hergün yürüyüş de yapmam lazım da, zati otobüse binmek için 15 dakka sabah yürüyorum,akşam da inince öyle.ekstradan yürüyüş yapmıyom ben.

tamam işde dr. yasak değil demiş eşinmi çekiniyo

hiiii comely_08 Allah yardımcın olsun...
neyse yanlız değilmişim biraz moral olduu:hulya:

ben öğle arama çıkıyorum 1 saat sonra görüşürüz muhtemelen ben gene büsüüürüüüü şey kaçırcam bu arada :)))

Burdayız canım.Bi yandan iş yapıyoruz bi yandan çalışıyoruz..
Günaydın bu arada yeni uyanmışsın.Ben uyanalı 7 saat oluyoo..

salak gıbıyım ya basımı kaldırasım yok yastıktan esıme kahvaltı verdım saat 7 dıydı bulasıkları hallettım pat yataga vallasempatiksalakcinni

kızlar bizede doktor 10 gün ilişki arası verdi daha 4 günü geçti ama şimdilik bi sorunum kalmadığı için eşim pek 10 günü bekliceğe benzemiyo :)yaa ben ultrasona girmek meleğimi görmek istiyorum kızlaaaar

salak gıbıyım ya basımı kaldırasım yok yastıktan esıme kahvaltı verdım saat 7 dıydı bulasıkları hallettım pat yataga vallasempatiksalakcinni

İyi yapmışsın.Bol bol uyuyun diyorlar zaten.Ben çalışıyorum o yğzden erken kalkmam gerekiyo.Evde olsam uyumasam bile yataktan çıkmazdım..

aynı benımkı gıbı bızede dmıstı zar zor cok sukur atlattık kaydirigubbakcemile3

Bacım herkesin derdi farklı demek..Benim eşim de dokunamam sana diyo..Duyan da aids oldum zannedecek.Valla ultrasona ben de hergün girmek istiyorum büyümüşmü elma çekirdeğim öğrenmek istiyorum..6+2 yken doktorum şu an elma çekirdeği kadar demişti..Şimdi ne kadar oldu acaba ?...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…