2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yahu benim mide bulantılarım azaldı ama acayip kaynıyo yaaaaaaakannehir gece uykumdan uyandırdı...velet geceleri çalışma mı yapıyo içerde nedir anlayamadım:roflol:

günaydııın cici anneleer:emir_bebek:
nasıl bir potansiyel var sizde yakalamak mümkün değil geçmişi okumaya yeltendim ama ı ıhhhh kaydirigubbakcemile3

Geçmişi ben de okuyamıyorum..Çok hızlı ilerliyor konu..
Ama sabahları sanırım anneler uykuda oluyor,sabahları pek bi durgun burası.

kızlar bişey sorcam sizin dişlerinizde ışık hızıyla çürüme var mıı ??? ya da diş taşı oluşumu vs ???

dün diş doktoruma gittim tabiiki müdahale edemem dedi, hamilelikte dişlerde hassasiyet artıyormuş çürükler de artabilirmiş bulantılardan diş de fırçalayamayabilrsin dedi..

ama bende feci diş taşı olmuştu sadece onları yüzeysel temizleyiverdi biraz moralim de düzeldi bu seni idare eder hamilelik sonuna kadar dedi..

ve bir de inşallah çürüklerin ilerlemez dedi çünkü ilaç da kullanamiicaz işlem de yaptıramicaz ya o acıyı çekicez ya da bebeği riske atıcaz...

bunu bilseydim hamile kalmadan muhakkak dişçiye uğrardım şimdi çok korkuyorum yau:1shok:

ahhh ahh çalışmıyo olsam ben de bi güzel uyku çekerdim :1no2:

Ya ben hiç uyuyamıyorum.Zaten normalde 6 da kalkıyorum da işe gelicem diye..Akşam saat 8 de bi uyku bastırıyo, 12 ye kadar uyuyorum.Sonrası uyuyamıyorum..Uyusam da her saat başı uyanıyorum..Bi de derler hamişler çok uyur.Benim uyku azaldı iyice..

kızlar bişey sorcam sizin dişlerinizde ışık hızıyla çürüme var mıı ??? ya da diş taşı oluşumu vs ???

dün diş doktoruma gittim tabiiki müdahale edemem dedi, hamilelikte dişlerde hassasiyet artıyormuş çürükler de artabilirmiş bulantılardan diş de fırçalayamayabilrsin dedi..

ama bende feci diş taşı olmuştu sadece onları yüzeysel temizleyiverdi biraz moralim de düzeldi bu seni idare eder hamilelik sonuna kadar dedi..

ve bir de inşallah çürüklerin ilerlemez dedi çünkü ilaç da kullanamiicaz işlem de yaptıramicaz ya o acıyı çekicez ya da bebeği riske atıcaz...

bunu bilseydim hamile kalmadan muhakkak dişçiye uğrardım şimdi çok korkuyorum yau:1shok:

Benim de olacağım o..dişimi fırçalayamıyorum,mümkün değil.Macunu görmek bile istemiyorum..Ağzımmda metal tadının dışında çok kötü bi koku var,sanki iç organlar çürümüş gibi(tööbe tööbeee).Yine de dişimi fırçalayamıyorum ama, naneli sakız çiğniyorum ağzımın içi ferahlasın diye..Ne olacak halim bilmiyorum.

heh o metal tadı da hamileliktenmiş.. dişçi bana bi fırça gibi bişey verdi macunlamana gerek yok dedi, tv başında bile yaparsın en azından diş taşı oluşmasını önler dedi.. minicik bişey benim midemi bulandırmadı ama adını da bilmiyorum ki tavsiye edeyim size:uhm:

heh o metal tadı da hamileliktenmiş.. dişçi bana bi fırça gibi bişey verdi macunlamana gerek yok dedi, tv başında bile yaparsın en azından diş taşı oluşmasını önler dedi.. minicik bişey benim midemi bulandırmadı ama adını da bilmiyorum ki tavsiye edeyim size:uhm:

Misvak olmasın o..Ağaç dalı gibi ince bişey, misvak var, o da fırçaya gerek kalmadan dişleri temizliyor,ama ben onu da yapamadım..Görmek bile istemiyorum..

Ya ben hiç uyuyamıyorum.Zaten normalde 6 da kalkıyorum da işe gelicem diye..Akşam saat 8 de bi uyku bastırıyo, 12 ye kadar uyuyorum.Sonrası uyuyamıyorum..Uyusam da her saat başı uyanıyorum..Bi de derler hamişler çok uyur.Benim uyku azaldı iyice..

ama uyku bastırdığında uyuyabilmen de iyi belki derin uyku ihtiyacını orda karşılıyorsundur..:sm_confused: ama uykusuzluk fena şey inşallah düzelirsin cnm ya :teselli:

Benim de olacağım o..dişimi fırçalayamıyorum,mümkün değil.Macunu görmek bile istemiyorum..Ağzımmda metal tadının dışında çok kötü bi koku var,sanki iç organlar çürümüş gibi(tööbe tööbeee).Yine de dişimi fırçalayamıyorum ama, naneli sakız çiğniyorum ağzımın içi ferahlasın diye..Ne olacak halim bilmiyorum.
canim bendede ayni problem var kesinlikle macunla fircalayamiyorum macunsuz bi sekilde yapiyorum tabii oda nekadar koruyacak dislerimi bilmiyorum
günaydııın cici anneleer:emir_bebek:
nasıl bir potansiyel var sizde yakalamak mümkün değil geçmişi okumaya yeltendim ama ı ıhhhh kaydirigubbakcemile3
aynen öyle yetisilmiyor masallah

kızlar beni uyku tutmadı 2010 kasım bebekleri topiğine baktım şimdi çoğu doğmuş meleklerin maşallah :nazar: 'burda konuşuyoduk 5 haftalık 10 haftalık diye şimdi doğacaklar ' diye konuşmuşlar ben bile heycanlandım ay bizde mi öyle olcaz kaydirigubbakcemile3 şimdi hafta sayıyoruz o zaman doğacakları gün için gün sayacaz inşallah :lepi: Allahım bizede bebeklerimizi sağ salim kucagımıza alıp sağlıkla büyütmeyi nasip et:Saruboceq: bi an önce gelsin o günler alkisalkisalkis
masallah kiz o saatte ne isin var ..... insallah bizde teker teker dogum hikayelerimizi anlatiriz allahin izniyle

ama uyku bastırdığında uyuyabilmen de iyi belki derin uyku ihtiyacını orda karşılıyorsundur..:sm_confused: ama uykusuzluk fena şey inşallah düzelirsin cnm ya :teselli:

İnşallah canım...
Zaten bu hamileliği hiç anlamadım ben..
Millet kusuyor, ben hiç kusmadım daha..
Millet uyuyor, ben baykuş oldum...
Milletin midesi kazınıyor, ben bişey yemiyorum.
Millet şimdiden 3 kilo falan alan olmuş bizim topikte, ben 2 kilo verdim...
Var bi terslik bende ya, hayırlısı...

Misvak olmasın o..Ağaç dalı gibi ince bişey, misvak var, o da fırçaya gerek kalmadan dişleri temizliyor,ama ben onu da yapamadım..Görmek bile istemiyorum..

heh evet evet misvakın modern hali bu demişti :KK1: aynı işlevi görüyomuş.. ayyy onu da yapamıyosan Allah yardımcın olsun inşallah 'diş kazasız' atlatırsın hamileliği..:Saruboceq:

2011 haziran anneleri hosgeldiniz...

Kullanici adi | Yas | SAT | Dogum Tarihi | Hamile kaldığı kilo | Cinsiyet | Bebişin İsmi | Güncel Notlar............................................ ozle_mm | 28 | 19 Agustos | 1 Haziran | 53 ||||
gokyuzu | 22 | 20 Agustos | 1 Haziran | 65 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
BuRcU_82 | 28 | 25 Agustos | 1 Haziran | 65 ||
demetak | 27 | 26 Agustos | 2 Haziran | 70 ||
fdneng | 28 | 27 Agustos | 3 Haziran | 59 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
nevra73 | 36 | 27 Agustos | 3 Haziran | 75 ||
buseyalin | 30 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
seydam | 28 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
yagmurbuse | 27 | 28 Agustos | 4 Haziran | 67 ||
nurmeh | 27 | 29 Agustos | 5 Haziran | 55 ||
esila86 | 24 | 30 Agustos | 6 Haziran | 52 ||
secemce | 32 | 31 Agustos | 7 Haziran | 56 ||
Royalist | 29 | 1 Eylul | 8 Haziran | 89 ||
harzemsah | 28 | 1 Eylul | 8 Haziran | 52 ||
dasilvadido | 26 | 1 Eylul | 8 Haziran | 62 ||
BebisKoM88 | 22 | 2 Eylul | 9 Haziran | 56 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
_JaLe_ | 28 | 2 Eylul | 9 Haziran | 61 ||| 6+6h,10.8mm |
lawin | 27 | 3 Eylul | 10 Haziran | 52 ||
gnl_ | 28 | 3 Eylul | 10 Haziran | 69 ||
krishazel | 31 | 4 Eylul | 11 Haziran | 62 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
yasil_haktanemin | 31 | 4 Eylul | 11 Haziran | 60 ||
babisim | 19 | 5 Eylul | 12 Haziran | 56 ||| Kese goruldu |
damlaaa | 32 | 5 Eylul | 12 Haziran | 59.5 ||
hayalbaz | 26 | 6 Eylul | 13 Haziran | 51 ||
nazli_06 | 27 | 7 Eylul | 14 Haziran | 70 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
delimavi48 | 28 | 7 Eylul | 14 Haziran | 59 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
_CandaS_ | 26 | 7 Eylul | 14 Haziran | 56 |||
gozde_thai | 27 | 7 Eylul | 14 Haziran | 51 |||
bebekpoyraz | 22 | 9 Eylul | 16 Haziran | 59 |||
Sabiha1 | 31 | 9 Eylul | 16 Haziran | 50 |||
ebrurmzn | 27 | 10 Eylul | 17 Haziran | 50 |||
elagoz | 25 | 11 Eylul | 18 Haziran | 50 ||
burcutemur | 28 | 11 Eylul | 18 Haziran | 64 ||
emineu | 28 | 11 Eylul | 18 Haziran | 60 ||
Hilmi_ve_Fatma | 25 | 12 Eylul | 19 Haziran | 75 ||| Kese goruldu |
simal06 | 26 | 13 Eylul | 20 Haziran | 62 ||
turuncu86 | 24 | 15 Eylul | 20 Haziran | 50 ||
aslihankar | 28 | 15 Eylul | 22 Haziran | 57 |||
minikeller | 30 | 15 Eylul | 22 Haziran | 77 |||
birce3535 | 30 | 15 Eylul | 22 Haziran | 62 |||
Yakamozzz33 | 25 | 16 Eylul | 23 Haziran | 56 |||
sapphire | 25 | 17 Eylul | 24 Haziran | 57 |||
optimist_balim | 23 | 19 Eylul | 26 Haziran | 83 |
wylma | 30 | 19 Eylul | 26 Haziran | 59 |
elifbursa | 27 | 19 Eylul | 26 Haziran | 70 ||| Kese goruldu mah_buke | 22 | 20 Eylul | 27 Haziran | 57 |||
VESADE | 28 | 21Eylul | 28 Haziran | 70 ceza83 | 27 | 21Eylul | 27 Haziran | 60 ||| Kese goruldu |
merwewrem | 24 | 22Eylul | 29 Haziran | 57 comely_08 | 23 | 22Eylul | 29 Haziran | 84 fatosbrn | 33 | 23 Eylul | 30 Haziran | 60 |||
lizgelal | 21 | 23 Eylul | 30 Haziran | 55 ||

Listede duzenlemeler icin ozelden Leyla01 -e mesaj atiniz...
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

İnşallah canım...
Zaten bu hamileliği hiç anlamadım ben..
Millet kusuyor, ben hiç kusmadım daha..
Millet uyuyor, ben baykuş oldum...
Milletin midesi kazınıyor, ben bişey yemiyorum.
Millet şimdiden 3 kilo falan alan olmuş bizim topikte, ben 2 kilo verdim...
Var bi terslik bende ya, hayırlısı...

kusma ve yiyememe konusunda ben de senin gibiyim ama terslik diye düşünme ya şanslıyız bence o konuda ilk aylarda kilo almamaktı zaten hedefim.. ama her bünye farklı işte seni uyku tutmuyo benim dişler nine gibi kararıyo.. bazıları kötü de olsa bebek için hayatımızda bişeylerin değişmesi hoşuma gidiyor benim :ecrin_bebek:

X