2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben herkzden uzaktayım ne anam ne kayınvalıdem var adanalıyım ama zonguldaktayım suan

olsun canım benım ya boşversene uzaktayken tatlı oluyo yakındayken cok kötü kendi annen neysede eşininkiyle anlaşmak zor neyse bunlarla kafanızı yormayayım ve canınızı sıkmayayım okışş hiç bişeyi takma kafana canım ailen sağlıklı olsunda önemli olan o

canım haklısın aslında belkibaşka dr.a gitsem çıkar.Biraz durayım bakayım eğer çok stres yapmaya devam edersem mutlaka giderim artık.
Çok teşekkür ederim tekrardan :)

canım bak ben ılk dr gıttım bana 1 ay sonra gel dedı cok uzuldum dr doktoru tutmuyor baska dr gıttım 6 haftalık cıktı düşün yanı

kızlar sadece bugün giremedim ne çabuk ilerlemiş sayfalar valla hepsini okuyamadım ama kötü bişeyler yok çok şükür bizde bebişimle bol bol yatıp dinleniyoruz istanbul anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz başka hastane varmı comely canm benm sigortam var bide bi kaç defa gittim çok beğendim sema hastanesi evet ücretli gidince baya pahalıydı biz rahim filmini 600 liraya çektirmiştik orda şimdi sigortam var bilmiyorum ne kadar ücret alınıyo ssk lılardan ama bebişimiz için katlanıcaz artık napalım başka tavsiye edebileceğiniz hastane varmı

bizde eşimle tayinciyiz ben ankarada, eşim ist.da
:Tayinde vermiyolar.İnş bebk uğruyla gelir bizede.
Sizlere teselli olsun diye yazdım :) en kötüsü benimdir burda :)
kız ben daha kötüyüm ben vanda eşim hakkaride ( bide bizimki doğu görevi onun bulundugu yer çokkötü bide polis o olayların içinde sürekli düşe düşe hakkariye düştü bide ayrıyız en zor bizim işimiz :çok üzgünüm:

kız bende 5 aylık evliyim 5 aylık evli hamilee ayy cok gülüçüz yaa acelemiz var gibi zaten arkamdan öle diyolarmıs acelesimi vardı demişler hahahah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aman bacım olmayıncada hangınızde hata dıolar bosverrr h.geldıler sefa geldıler olmassa ne olacaktı allah etmesın

bilmiyorumkismile
canım bak ben ılk dr gıttım bana 1 ay sonra gel dedı cok uzuldum dr doktoru tutmuyor baska dr gıttım 6 haftalık cıktı düşün yanı

aslında haklısın.Ben şuan yıllık izineyim.Ve dairde hastanemiz var.Sanırım orayada gitsem iyi olur.Dr dr u tutmaz haklısın yani...

aanalılar kullanılır canını sevdıgım demek yanı hahahaha
hahah bende dedim bu ne acaba sormadım içimdende diyorum bizim kıza yine geldıler ondan yazmısdır diee kaydirigubbakcemile3
bizde eşimle tayinciyiz ben ankarada, eşim ist.da
:Tayinde vermiyolar.İnş bebk uğruyla gelir bizede.
Sizlere teselli olsun diye yazdım :) en kötüsü benimdir burda :)

allah kolaylık versın sana inşallah kavusur dahada ayrılmazsınız bebeğiniz ugurunuz olur

ayy ben her sabah öle bi hissediyorum ki bebeki mide kazıntısıyla ve agrısıylaa kızıyorum oobur bebeksın sen obur bebek die

yok canım o şekilde hissetmiyorum sadece varlığı nedeniyle ben buradayım havası ıcın mide yanması bulantı uykusuzluk yanım sabah 9--9.30 a kadar uyurdum şimdi 8 engec 8.30 da kalkıyorum yatakta uyumak için çabalasamda olmuyorrrrrrrrrrsankı karnımda dönüyo sıpa mmmm

hakkrı demeyın bana benım esımde asker oncekı yerı hakkarıydı oda mersınlı yakamoz33 ben adanalıyım aman cok zor allahım allahım

canım ya Szinki daha sıkıntılıymış Allah yardımcınız olsun arkadaşım inş hayırlı görevler olsun.Kazasız belasız dönsün yuvanıza inş.Sen yalnız mısın yoksa ailen falan var mı yanında?

ben herkzden uzaktayım ne anam ne kayınvalıdem var adanalıyım ama zonguldaktayım suan

ya ben ya ben bi kişiyi bile taımıyorum yeni taşındık ne akraba ne annemler (kaynana olmasın zaten :) bide yalnız başımayım kocam bıraktı beni yaban ellerde garibim haftada bi ancak gelebiliyo bi iki günlüğüne inş. atanınca bitecek bu çile :bbo: yalnız iyi tutturduk he bizde bebeği hafta da bi kereyle :roflol::roflol::roflol:
bu arada kızlar birliktelik anlamında bi kısıtlamaya gittinizmi benim kociş korkuyo bişy olcak diye :kedi:

Son düzenleme:

aynennnnnnnnnnnnnnnnnnnn ama uyandığımda hemen yiyemiyorum sonrada zaten 11e 15 kala evden cıkmam gerekiyo ama gel görki 10,30da uyku bastırıyoooooooo amannnnnnnn bayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmile parfüm sıkıyorum kokusu uyandırsın beni diye :) kaydirigubbakcemile3

allah kolaylık versın sana inşallah kavusur dahada ayrılmazsınız bebeğiniz ugurunuz olur
Canım benim inş öyle olur.allah razı olsun.

kız biz senle hep aynı tepkileri veriyoruz desene.Sabah 1 gr uyku yok gözğmde.Başka zaman olsa 11 den önce öldürseler uyanmazdım şimddi engeç 8 de ayktayım ya.Buda zor dimi :)

aaaaaaaaaa kızıyorum heeeeeeeeeee bırakın şu mmuhabbetı bak biz varık bebişşşşşşşşşşşşklava:klava: hımmmm okiş hadı azcık eğlenelimmmmm atın bakalım bı konu

canım valla ben her dakka burdayım yetişemıyorum birine laf yetişdiriyim derken bı bakıom sayfalar ucmus kaydirigubbakcemile3 ...
ben sana dünde yazmışdım sema hastanesi cok pahalı onun kadar kaliteli daha uygun olan hastaneler var mesele koşuyolunda medipol hastanesi vede göztepe de medical park cok cok iyi hastaneler arasdır bence

allahım sanada kolaylık versin bilmiyorumkismile

Kızlar selammm, ben mayıs annesiyim. Bulantılarınız 12 ila 13. haftalar arası geçiyor. Dha önce okumuştum yazılarınızı çok bulantısı olanlar varmış Üzülmeyin. ben tükürüğümü yutamıodum bulantıdan şimdi yemek yiyebiliyorum ve yemek bile yapabiliyorumopuyorumnanaktan hayırlısı ile bebişlerinizi alırsınız inşallah. Cümlemize bu duam

evet ya çok fena of of bu arada ayın 1 den sonra işsizim iş bulup hemen girmem lazım bu arada hamıle değilmiş gibi hamileliğim boyuınca evde kalamam

Son düzenleme:
ya burda kankiler çokmuş ya.Bizde aynen öyle olduk.Çok hevesli gibi olmuşuz bide dimi 1-2 haftada bir görüşmelerle hamile kalınca :)

Kızlar ben kaçtım eşim uyandı.Yemek yiyeceğiz bugün bebeği çok aç bıraktım
Hepiniz öpüyorum ve tesellileriniz için çok teşekkür ederim.Sohbetn güzel yerinde ayrılmakta olmuyo ama kusurumuza bakmayın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…