2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

h.g bebem h.gggggggggg

HOŞBULDUMM ya eşimle abisi maltepeye gidicekmiş servisten imesde in bostancı münübüsüne bindirsinler senı dedi abisi erkan (yanı koçişimmm) seni oaradan alır dedi. sempatiksalakcinnisaat 22,15 falan bostancıya varmam 22,30 orada kalmam ben maltepede kalmazsam gece 2 de evde oluruz yarın rizeye gidiyo teyzesı kızımla kayınvalıdemın yanına :çok üzgünüm:kızımıda o kadar çok özledimmmmkiiiii vedalaşmak için eeeeee sonra yatmam gece 3 sabah bebeğim sağolsunnnnn 8 ıle 8,30 arası karnımda kuduruyo uyutmuyo sağolsun ya erkenden kalkmak zorunda kalıcam yaaaaaa halinize şükredin hanımlarrrrrrrrrrrrrr

HOŞBULDUMM ya eşimle abisi maltepeye gidicekmiş servisten imesde in bostancı münübüsüne bindirsinler senı dedi abisi erkan (yanı koçişimmm) seni oaradan alır dedi. sempatiksalakcinnisaat 22,15 falan bostancıya varmam 22,30 orada kalmam ben maltepede kalmazsam gece 2 de evde oluruz yarın rizeye gidiyo teyzesı kızımla kayınvalıdemın yanına :çok üzgünüm:kızımıda o kadar çok özledimmmmkiiiii vedalaşmak için eeeeee sonra yatmam gece 3 sabah bebeğim sağolsunnnnn 8 ıle 8,30 arası karnımda kuduruyo uyutmuyo sağolsun ya erkenden kalkmak zorunda kalıcam yaaaaaa halinize şükredin hanımlarrrrrrrrrrrrrr

ayy canım üzülmeee a.s.

cizelgenı yaptım bi önceki sayfaya bak görürsun opuyorumnanaktan

allah sabır kolaylık versin canım sana aman zor iş yaa asker eşi olmak:1hug:

durmadan telefon gelıyor durmadan gece 3 te 4 te gıttıgı oluyor ya ama bana düşkünlüğü unutturuyor kurban olurum onu veren ıyıkı almısım onu ayyyyyy kuzum benım :asigim:kaydirigubbakcemile3

allah sabır kolaylık versin canım sana aman zor iş yaa asker eşi olmak:1hug:

benim eşimde gitmediiiiiiiiiiiiiiiii:1no2: ne yapıcam bılmıyorum kayınvalıdemle oturuyorum nısanda gidicekti planlar bebişle alt üst bakalım ne yapıcaz:çok üzgünüm::uhm:

durmadan telefon gelıyor durmadan gece 3 te 4 te gıttıgı oluyor ya ama bana düşkünlüğü unutturuyor kurban olurum onu veren ıyıkı almısım onu ayyyyyy kuzum benım :asigim:kaydirigubbakcemile3

allahım bozmasın nazarlardan saklasın :nazar::nazar: her daim böle olun inşallah:nazar:

benim eşimde gitmediiiiiiiiiiiiiiiii:1no2: ne yapıcam bılmıyorum kayınvalıdemle oturuyorum nısanda gidicekti planlar bebişle alt üst bakalım ne yapıcaz:çok üzgünüm::uhm:

ben herkzden uzaktayım ne anam ne kayınvalıdem var adanalıyım ama zonguldaktayım suan

ya ne 9 haftası gel benı dınle baska bır dr gıt alttan baktır cok merak etyosan emın ol kalbını duyacan bana alttan baktılar hos degıl ama o sesı duyunca aklına bıse gelmıyor canda S

canım haklısın aslında belkibaşka dr.a gitsem çıkar.Biraz durayım bakayım eğer çok stres yapmaya devam edersem mutlaka giderim artık.
Çok teşekkür ederim tekrardan :)

bizde eşimle tayinciyiz ben ankarada, eşim ist.da :KK43:
:Tayinde vermiyolar.İnş bebk uğruyla gelir bizede.
Sizlere teselli olsun diye yazdım :) en kötüsü benimdir burda :)

kızzzz şimdiden hissediyomusun bebişini valla bende ara ara gelen bulantı halsizlik ve kasık batması dışında hissettiğim bişey yok göğüs dolgunlaşması v.s var ama belirti bunlar daha bebişi hissetmeme çok var sanırım Şeniz

saol kuzum bundan öncekı grv yerı hakkarıydı ayyyy ne cektım ne cektım nıanlıydım ozaman geldı 5 gun sonra dugun oldu 3 aylık evlıyım bebem suan

kız bende 5 aylık evliyim 5 aylık evli hamilee ayy cok gülüçüz yaa acelemiz var gibi zaten arkamdan öle diyolarmıs acelesimi vardı demişler hahahah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X