2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet ya çok fena of of bu arada ayın 1 den sonra işsizim iş bulup hemen girmem lazım bu arada hamıle değilmiş gibi hamileliğim boyuınca evde kalamam

bacım oyunuyormu sızın bebek sımdıden masallah bendede aksamalar oluyorda ne bılım gaz sancısıdrı dıom gecıyorum

ayy ben her sabah öle bi hissediyorum ki bebeki mide kazıntısıyla ve agrısıylaa kızıyorum oobur bebeksın sen obur bebek die:KK1:
:roflol:
yok canım o şekilde hissetmiyorum sadece varlığı nedeniyle ben buradayım havası ıcın mide yanması bulantı uykusuzluk yanım sabah 9--9.30 a kadar uyurdum şimdi 8 engec 8.30 da kalkıyorum yatakta uyumak için çabalasamda olmuyorrrrrrrrrr:emir_bebek:sankı karnımda dönüyo sıpa mmmm
hmm o şekilde yani anadım kaydirigubbakcemile3
hakkrı demeyın bana benım esımde asker oncekı yerı hakkarıydı oda mersınlı yakamoz33 ben adanalıyım aman cok zor allahım allahım
hele bana duymak istemiyorum o şehir yüzünden ayrıyız ne zamandır kocamla:KK43:(

canım ya :KK43: Szinki daha sıkıntılıymış :KK43: Allah yardımcınız olsun arkadaşım inş hayırlı görevler olsun.Kazasız belasız dönsün yuvanıza inş.Sen yalnız mısın yoksa ailen falan var mı yanında?

tek başımayım canım ya ne bi tanıdık ne b arkadaş ne bi akraba eşimde haftada bi geliyo işte bi iki günlüğüne izni oldugunda, inş. bu atamada atanırsam bitecek sıkıntılarımız :Saruboceq: tabi kk dan çıkabilirsem pazar günü kpss var ben burdayım hala kaydirigubbakcemile3

kızlar yaa benm neden hiç bulantım yok 1 gram bulantım olmuyo arada sol kasığıma sancı girmese hamile olduğumu bile unutuyorum açıkcası medical park ta kayınpederim yatmıştı beyin kanaması geçirdiğinde hiç memnun kalmamıştık güya youn bakım her yeri yara olmuştu bide medipol ü araştırayım bakalım bzide bugün 7 haftalık olduk ama her gün ultrasona girmek istiyorum bendeee

YAKAMOZUMMMM KORKMA DR. YASAK VERMEDİĞİ SÜRECE TAM GAZ DEVAM :eek: DÜŞÜK TEHLİKESİ OLUNCA YASAKLIYO ZATEN DR. OKİŞŞŞ

ya burda kankiler çokmuş ya.Bizde aynen öyle olduk.Çok hevesli gibi olmuşuz bide dimi 1-2 haftada bir görüşmelerle hamile kalınca :)

Kızlar ben kaçtım eşim uyandı.Yemek yiyeceğiz bugün bebeği çok aç bıraktım :KK43:
Hepiniz öpüyorum ve tesellileriniz için çok teşekkür ederim.Sohbetn güzel yerinde ayrılmakta olmuyo ama :KK43: kusurumuza bakmayın :)

hehe aynen canım biz iki aydır ayrıydık eşimle o hakkaride ben mersindeydim evi taşımak için geldi o arada tuttumuşuz nası olmuşsa :roflol:

ya bu arada biri soruma cevap versin birliktelik anlamında bi kısıtlamaya gittinizmi özellikle önceden düşüğü olanlar sizce zararlımı 3 ay dolana kadar beklenmelimi ??? :kedi:

YAKAMOZUMMMM KORKMA DR. YASAK VERMEDİĞİ SÜRECE TAM GAZ DEVAM :eek: DÜŞÜK TEHLİKESİ OLUNCA YASAKLIYO ZATEN DR. OKİŞŞŞ

benim önceden bi düşüğüm var kıs ondan soruyorum doktorada sormadım zaten begenmemiştim doktoru hiç bilgi vermiyodu :dilcikar: bu gidişimde sorabilirsem cesaretimi toplayıp sorayım bari sempatiksalakcinni

kızlar yaa benm neden hiç bulantım yok 1 gram bulantım olmuyo arada sol kasığıma sancı girmese hamile olduğumu bile unutuyorum açıkcası medical park ta kayınpederim yatmıştı beyin kanaması geçirdiğinde hiç memnun kalmamıştık güya youn bakım her yeri yara olmuştu bide medipol ü araştırayım bakalım bzide bugün 7 haftalık olduk ama her gün ultrasona girmek istiyorum bendeee

başlar canım bulantın o zaman aglarsın midem bulanıyo napcam die kaydirigubbakcemile3

hehe aynen canım biz iki aydır ayrıydık eşimle o hakkaride ben mersindeydim evi taşımak için geldi o arada tuttumuşuz nası olmuşsa :roflol:

ya bu arada biri soruma cevap versin birliktelik anlamında bi kısıtlamaya gittinizmi özellikle önceden düşüğü olanlar sizce zararlımı 3 ay dolana kadar beklenmelimi ??? :kedi:

biz bekliyoruz sahsen ve doktor bana dedi 3 tane doktor degıstırdım 3 ü de yasak dedi zamanı gelince sölicekmıs 3 ay dolmadan ilişkiye izin vermıyoruz dedi netten arasdırmısdım sakıncası yok dio ama biz yınede beklıyoruz

inşallah başlamaz gerçi benm hamile kalmadan önce daha çok midem bulanıyodu hiç dert etmiyim ben en iyisi niye bulanmıyo diye inşallah böle devam edrm zaten zayıfım bide midem bulanırsa kimbilir ne olur

inşallah başlamaz gerçi benm hamile kalmadan önce daha çok midem bulanıyodu hiç dert etmiyim ben en iyisi niye bulanmıyo diye inşallah böle devam edrm zaten zayıfım bide midem bulanırsa kimbilir ne olur
benc

bencede canımmmm bak bak bide zayıfım diyo yaaaaa:eek:klava::eek:klava: sen nüsbetmı yapıon bakım heeeeeeeeeeee :KK43: :KK70:naniknanik

amannn dr gıttım bulantı varmı dedı yoktu yok dedım allahım bır kasılmalar bır sevınmeler bulantı yok anam sabah bır kalktım esıme bır tel acıldeyız serum bastılar :S:S:S:S

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 allah senı ya üzüldüm ama anlatmana güldüm yawff çok komik anlatmısın canım yediklerine dikkat et bak benim midem alevvv aldı yawfffffff

yok cnm be ben şikayet ediyorum zayıflıktan hamileliğime birazda kilo alıcam diye seviniyorum ama bakalım na kadar alabilcem benmkide abartı zayıflık ama doğru düzgün bişey yakıştıramıyorum kendime yaa

X