2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gene geldim...sayfalara yetişemiyorum yaaaaaaaaa ne kadar hızlısınız yavvvvvv
folik asiti günde kaç tane atıyorsunuz kızlar

bak gec döllenme dıe bıse var benımkının kesesı ne kadar vallahı bılmıyorum ılk bebegım ama herseyı normal dedı allttan baktı valla bana ya ama kalbı atyodu pıt pıt korkma bıdahaya duyarsın canıma.s.

her bebek bır olmaz bak dr lar bangır bangır bagıryor yok senınkı 5cm benımkı nıe 3 her buyuk olan saglıklı dıe bısede yok haksızmıyım ben 1.600 dogmusum düşün artık canda s

anladım canım.Ultrasoncuya sordm geç döllenme olabilr mi diye, vet dedi.
Ama sonuçları dr. a çıkardığımda hiçbir risk vermedi zaten.Değerler normal sadece bebek çok küçük dedi.
İnş sadece bebek küçüktürde kalbi atar.Razıyım ona.
Birde şöyle diyorum zaten sıkıntı olsa dr. söylerdi dikkat et diye ama hiç bişey demedi.
Yalnız netten araştırdığım bişey var kasık ağrısı düşük belirtisiymiş.
Ben gebeliğimi öğrendiğimden bu yana hep ağrıyo ama sızı şeklinde.
Aman ya bi hayırlsıyla duysakta rahatlasak

Canım senin bebeğinide hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inş.

canım okurken çok üzüldüm ama bak sakın ne kendini nede bizi üzme tamammı bak bende keseyi görmedim tammmı kuzuuuuuuuu görürsün hayırlısıyla okiş babyyyyyy dualarımız senınleeee:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yavvvv alakası yok tamam kasık agrsı belkı oyle ama bazı gebelıkte oluyor ben ölmustum kasık agrısından ya ama tek taraflıydı benımkı sol tarafımdı canım senınkı

iyi düşünnnnnnnnnnnnnnnnn iyi bır nefes al at aklındannnnnnnnnnnnnn unutttttttttt kötü olmicakkkkkkkkkkk oldumu balım

Canim icini ferah tut gec dollenmedir 9. haftaya kadar olabiliyor bu durum.

ya neden hemen kötü düşünuyosun hiç bi sorunun yok ayrıca ultrasyoncu ne ya o kim nerden bilcek doktor dururken hem kan tahlilinde normal kızcam şimdi sağlıklı bebeki zorla hasta etceksiniz heee
ayyy ben burdayım koçişm pc yi elımden alana kadar kaydirigubbakcemile3
söylemiştim ve çıkmak zorunda kaldım canım son satım 22 eylül mavi olsun meleğim sağlıkla gel yazsın :kedi::kedi:
tamam canım yapam ben sana bekle az

arkadasım bakdım sana kız bebek cıkdı :ecrin_bebek:

yavvvv alakası yok tamam kasık agrsı belkı oyle ama bazı gebelıkte oluyor ben ölmustum kasık agrısından ya ama tek taraflıydı benımkı sol tarafımdı canım senınkı

iyi düşünnnnnnnnnnnnnnnnn iyi bır nefes al at aklındannnnnnnnnnnnnn unutttttttttt kötü olmicakkkkkkkkkkk oldumu balım

ya neden hemen kötü düşünuyosun hiç bi sorunun yok ayrıca ultrasyoncu ne ya o kim nerden bilcek doktor dururken hem kan tahlilinde normal kızcam şimdi sağlıklı bebeki zorla hasta etceksiniz heee

:

Kızlar hepiniz çok sağolun.Telefon geldide yazamadım bende.
İnş hayırlısıyla duyarız bizde ve bizim durumumuzdaki herkes.
İnsan ister istemez stres yapıyor işte ama sizinle konuşmak iyi geldi.
Kötü bişey olsaydı dr. dikkat et derdi heralde.Hiç uyarıda bulunmadı demekki iyi.
Belkide dedğinizgibi bizim 9. haftaya kadar naz edecek.İnş öyle olur.
ama kötü hissetmiyorum bebğimiz bizle kalacak allahın izniyle .
Çok sağolun kızlar hepiniz.

ya ne 9 haftası gel benı dınle baska bır dr gıt alttan baktır cok merak etyosan emın ol kalbını duyacan bana alttan baktılar hos degıl ama o sesı duyunca aklına bıse gelmıyor canda S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…