2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay canımmmm bak bak ne guzelde yapmıs kondurmus oraya babasının kuzusunukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya gökyuzuu ben de isterem arkadaş bana da bakar mısın sevabına:)
ben 02.11.84
eşim 20.10.83
sat 6 eylül

Doktora rica etsek 2 hafta onceki tarihini yazamazmi acaba:)) Zaten 8 haftamiz bosa gidecek(

izne ayrılmamız doğum tarihine göre oluyor doktor rapor veriyor

bebeğimi kaybettim...düşük yaptım 2 gün önce..listeden ismimin silinmesini istiyorum..Allaha emanet olun...
canim benim rabbim sabir versin ins rabbim hic ummadigin zamanda sana bebegini yollasin .....ayni acilari bende yasadim seni cok iyi anliyorum zor ve sabir gerektiyor canim allah yardimcin olsun

kızlar kasıklarım çok ağrıyor adet olacak mışım gibi çok azda kanlı akıntım geldi korkuyorum sizce bebeğim düşüyormudur. Bugün 8 haftayı bitiriyorduk
canim bende 8. haftadayim ayni agri bendede var ben biraz netten arastirdim adet döneminse cok normalmis bu sancilar ins seninde öyledir

canim hayirlisi böyleymis inan sonrasi sende takdir edersinki daha zordu iyikide gelmemis dünyaya rabbim seni bu aciyla sinasin birak ebedi bir acidan iyidir unutur tekrar hamile kalip saglikli bir bebek dünyaya getirirsin ins canim

http://lmtf.lilypie.com/pbO8p2.png canim beni ins begenirsin cizelge kismina yapistiracaksin yerimseniben

kizlar vallahi masallahiniz var icinize ne kacti sizin ayol hicmi ayrilmiyorsunuz biyere kaydirigubbakcemile3 hic mi uyumuyorsunuz oku oku bitmedi bu ayyakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…