2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız yarın doktora gidicem çok heycanlıyım 5+ 4 olcak yarın kese gözükür mü acaba.kese gözükmez diye gitmiyodum ama çok merak ettim artık dayanamıyorum gidicem :))
bende bende yarın gitcem 6.0 olcas inş. görürüm bebişimi kaydirigubbakcemile3

canım üzme kendini daha erken ben 4 artı 3 ken doktor henüz çok küçük görünmesi imkansız hiç alttan bakmayalım demişti sadece karından baktı yani görmeyecegnden emin oldugu için bakmaya gerek görmedi bile seninkide küçük daha haftaya gidersen görünür belki :kedi:
:roflol:
İlahi...Ben alttan muayeneden çok korkuyorum.Bir de korkuttular,alttan olma ilk 3 ay dediler. Doktorum aç dedikçe olmaz diyorum...

bazı doktorlarda kızıyo baktırmayınca hankisi doğru anlamadım yaw sempatiksalakcinniriskli oldugunu bilsem bende baktırmıycam kafamçokkarıştı

kızlaaar sakın doğum videosu izleyip psikolojileri bozmayın ben asla doğurana kadar izlemicem kesin kararlıyım..o masaya yatınca allah gücünü vercek inşallah millet nası doğuruyosa bizde doğurcaz öle o kadar

gokyuzuu canim ciktinmi benim icinde bi bak diyecektim
geldim canım burdayım neye bakiyimm
neyse doğururken rahat olur en azından açmaya alışmış olurum:)
kaydirigubbakcemile3
:roflol:
İlahi...Ben alttan muayeneden çok korkuyorum.Bir de korkuttular,alttan olma ilk 3 ay dediler. Doktorum aç dedikçe olmaz diyorum...
:sm_cool::dance::dance:
canım geçen gün internette izledim doğum videosu çok korktu gözüm

ayy izleme öle şeylerrrrrrryasakkelime

ayyy beni şimdiden doğum korkusu sardı valla nasıl yapcam ben diyorum nasıl dayanıcam

Daha doğuma kadar uzun bir yol var önünde , ne kadar çok korkarsan o kadar zorlaşır .Üstelik abartıldıgı kadar zor değil bir çok şey , ben doğum için gittigimde kadının teki geldi sancısı tutmuştu abartmıyorum dogumhanede 10 dakika içersinde dogurdu ve odasına alındı
hem artık epidural doğum seçenegi var

evet katılıyorum doguranlardan neyimiz eksikk kaydirigubbakcemile5

haklısınız kızlar ben izlemiyim en iyisi. benim annem doğum için hastaneye gittiğinde bitane kadın varmış diyoki öyle bi bağrıyoki korktum sancım gitti kaydirigubbakcemile3

canım başka bi doktora gidip herşeyin yolunda oldugunu öğren, bebişini gör sonra yine kendi doktoruna gidersin ben olsam çatlarımkaydirigubbakcemile3 doktor bana onbeş gün sonra gel dedi ama keseyi bile görmeden o kadar süre bekleyemycem perşembeye randevu aldım başka doktora gitcem doktoru değiştircem zaten hiç ilgilenmemişti :dilcikar: perşembe yazarım gelişmeleri bende Şeniz[/QUOTE]

canim isvicrede yasiyorum ve ne yazikki ayni doktora devam etmek zorundasin. baska doktordan simdi randevu almaya kalksam zaten ancak haftaya verecek onlarda...yani tek carem beklemek ne yazikki..diyorum ki herseyde bir hayir vardir benim icinde hayirlisi demekki bu!

haklısınız kızlar ben izlemiyim en iyisi. benim annem doğum için hastaneye gittiğinde bitane kadın varmış diyoki öyle bi bağrıyoki korktum sancım gitti kaydirigubbakcemile3

ayy evet gidiyomusss sakın korkmayın yada belli etmeyinn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hööf bu topikten uzakta kalınca özlüyom yahuuuuaklinialirimsmile
arkidişler çok yoğun ve uyuz bi gün geçirdim, inşallah yarın rahat olur ne diyim...
hepiniz iyi akşamlarrr
Allah sizleri ve bebişlerinizi korusun:Saruboceq:

ayy canımm bizde seni özluyoruz kop kop gel kaydirigubbakcemile3 allahım seni ve bebişinide korusunnn opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Oyyy maaşallah haziran 2011 annelerine
İnşallah herkes saglıkla mutlulukla bebişlerini alır kucagına..
MAyıs 2011 annesi olarak hepinizi tek tek öpüyorum..Sevgiyle kalın güzel anneler ve bebekleriopuyorumnanaktan

Ogretmen arkadaslar birsey sormak istiyorum . dogum iznine nezaman ayrilabiliriz? 8 hafta oncesini kim belirliyor? Doktordan rapormu goturup belirliyorlar o tarihi? Benim mesela 11 haziran dogum tarihim ama sezeryan olursa erken oluyormus 2 hafta falan bu yuzden erken tarihi bildirebilirmiyiz okula?

ya canım bende tam bilmiyorum ama heralde ilerleyen zamanlarda doğum tarihimiz tam netleşince doktor belirler heralde bunu..bizim izinler öok ters zamana geliyo doğum sonrası boşa gidiyo..benim sat 6 eylül şu duruma göre ben 15 nisanda ayrılabiliyorum..ama doktor doğum tarihini az öne çekse de nisan başında bari
ayrılsam:) bilmiyorum ki nası olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…