2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hayalbaz çok güldüm kaydirigubbakcemile3 benimki üstten göründü. ben de şaşırdım, alttan bakacak diye şartlanarak gitmiştim. kaç defa sordum emin misiniz diye. doktor da diyecek ne meraklı bu :KK1:

aaahhh desenize ben boşa açıp durdum...nesse olan oldu.haftaya kontrolüm var inşallah bu sefer insafa gelirler de üstten bakarlar yawwww

Selam kızlar ,
Geçen yıl bu zamanlar mayıs annesi konusunda yazıyor okuyordum , çok şükür doğum yapıp güzeller güzeli bebişime kavuştum , ama daha kızım 6 aylık olmadan ben yine hamile kaldım . Mevlam olmayanlarada nasip etsin ..

Neyse ön tanıtımdan sonra bundan sonra beraberiz Hepinize kolay ve rahat bir hamilelik , saglıklı bebekler dünyaya getirmenizi dilerim
ben henüz 2-3 haftalık gebeyim. ultrasona girmedim şöyle bi 7-8 haftalık olduktan sonra doktora gitmeyi düşünüyorum . umarım hepiniz folik asit almaya başlamışsınızdır. ( doktorlarınız tavsiye etmiştir şimdiye kadar bendeki de işte laf yani )

:roflol:
İlahi...Ben alttan muayeneden çok korkuyorum.Bir de korkuttular,alttan olma ilk 3 ay dediler. Doktorum aç dedikçe olmaz diyorum...

benim bildiğim de ilk 3 ay sorun olmuoy alttan ondan sonra bakılmaması lasım.ya bi de lattan bakılması düşük tehlikesi oluyormuş diyolar ya ilişkiy girincede düşük tehlikesi olmuyor mu doktorlar genelde ilişkiyi yaşaklamıyo son aya kadar

Son düzenleme:
doktor ilk alttan bakcam dediğinde zararı olmaz mı dedim o da 'en kıymetli gebelerimize bile alttan bakıyoruz ' dedi.şaştım en kıymetli ne demek die meğer 20 yıl sonrasında tüple falan kalanlardan bahsediyomuş onlara bilem alttan bakıyomuş..benimki de zırt diye olmadı 3. aşılamada tuttu ama işte:)

ben doğumu şimdiden düşünürsem oooo duramam buralarda doğuma kadar daha çok yolumuz var bakalım hayırlısıyla bi şu 9 ayımızı kazasız belasız atlatsak

Selam kızlar ,
Geçen yıl bu zamanlar mayıs annesi konusunda yazıyor okuyordum , çok şükür doğum yapıp güzeller güzeli bebişime kavuştum , ama daha kızım 6 aylık olmadan ben yine hamile kaldım . Mevlam olmayanlarada nasip etsin ..

Neyse ön tanıtımdan sonra bundan sonra beraberiz Hepinize kolay ve rahat bir hamilelik , saglıklı bebekler dünyaya getirmenizi dilerim
ben henüz 2-3 haftalık gebeyim. ultrasona girmedim şöyle bi 7-8 haftalık olduktan sonra doktora gitmeyi düşünüyorum . umarım hepiniz folik asit almaya başlamışsınızdır. ( doktorlarınız tavsiye etmiştir şimdiye kadar bendeki de işte laf yani )

hayırllı ollsun canım bende 2009 ekim annesiyim ve yine hamileyim Allah kolaylık versin bize emziriyormuydun bebişini

korkunun ecele faydası yok oraya girdiği gibi çıkcak bebişler vala nası olcak bilmiom boşver onları sonra düşünelimeyvahedigeldismile

X