2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

napıyım emine yine prolaktinim hortladı
bu yüzden bu ay yumurta oluşmadı
kilo aldım yine stresten herşey üstüme üstüme geliyor
burda doğru dürüst bişeyden anlayan bi doktor yok halimi anlatacak bunaldım iyice anlayacağın
biz birbirimizi anlıyoduk dertleşiyoduk şimdi o da yok işteeee
çok bunaldım eminem çooooooookkkk
yine bayram geliyo geçen bayram eşimin akrabalarından biri pat diye dediki sizin çocuk olmuyo heralde hanginizden (sorun kimde) şok olduk yani bunun gibi her yerde bişeyler soruyolar

canım benim seni çok iyi anlıyorum bunların hepsini bende yaşadım biliyosun sabır canım sabır çok önemli umut, sabır, inançla çözülmeyecek sorun yok bence Allahtan iste bitanem o duaları çokça kabul edendir.ben varım yine yok değilim canım ne zaman istersen konuşuruz beni tanıyorsun az çok.o insanları Rabbim sustururuz inşallah cahil cahil konuşuyorlar işte başlarına gelmediği için bilmiyorlar bunların hepsini bende yaşadım ama geçecek sende kavuşacaksın meleğine buna inan dua et.

bebeğini kaybeden iki arkadaşımıza da geçmiş olsun, Allah sabırlar versin..
bu haberleri duyunca birden silkeleniverdim sanki.. annem kızım hemen heveslenme daha ilk aylar düşük tehlikesi vardır diyodu ama ben buranın da etkisiyle kaptırmış gidiyordum.. c.tesi kontrole gitcem inşallah duyarım ben de kalp atışlarını..

2 sene sonunda karar verdik öncesinde benim kendi anneannem bile dedi sizin çocuğunuz olmuyo mu çaresine bakın fln üzdü ben kaç kere de dedim herkese biz düşünmüyoruz şimdi ev araba borcumuz var ama anlamıyolar işte eskiden evlenip hemen yapıyoladı kimi bilerek kimi bilnçsiz cahilliğinden zannediyolar bizim olmuyo çok şükür verdi allah umarım tamamını erdirir de sağlıkla kucağımıza alırız.

Son düzenleme:
son sat 9 eylul evet ama bana ustune gorme dıe bıse var sen daha erken kalmısın dedı ayyy kör cahıl gıbı bılememısım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

fatoş38, hamişin bebek duası kabul olur derler bizde...
Rabbim sana da inşallah en kısa zamanda hayırlı,sağlıklı sıhhatli bi bebiş nasip etsin...
O diyenlere de takılma hiç sen.Rabbim bizi sınıyor diye düşün, bebişi bulup sokağa atıyo nice insanlar var, bebişimizin değerini çok iyi bileceğiz biz Allahın izniyle...Sen de en kısa zamanda anne olursun inşallah..
Bende miyom var,pko var, adetlerim düzensiz..Tedavi olmadan çocuğun olmaz demişti doktor..Bıcırık bana sürpriz yaptı, hiç beklemediğimiz bi anda geldi...Kendini rahat bırak..Bazen o kadar çok üstüne düşüyoruz ki bebiş olsun diye, stresten de olmuyor.. Ben istediğimde olmamıştı.. Allah nasip ederse aralıkta taşınacağım, o yüzden hiç düşünmüyordum bebiş..Ama o beni düşünmüş demek ki..Geldi giriverdi göbişime...Tedavisiz bile oldu yani benim..Sen bi tedavin varsa aksatma tabi..Ama ümidini hiç kaybetme,bak burda kaç hamişiz hepimiz sana da dua ediyoruz..Tez zamanda bebişin olsun diye..

bebeğini kaybeden iki arkadaşımıza da geçmiş olsun, Allah sabırlar versin..
bu haberleri duyunca birden silkeleniverdim sanki.. annem kızım hemen heveslenme daha ilk aylar düşük tehlikesi vardır diyodu ama ben buranın da etkisiyle kaptırmış gidiyordum.. c.tesi kontrole gitcem inşallah duyarım ben de kalp atışlarını..
sıkma canını üzülme bebeğinide üzme inşallah duyarsın kalp atısını en kısa zamanda

son sat 9 eylul evet ama bana ustune gorme dıe bıse var sen daha erken kalmısın dedı ayyy kör cahıl gıbı bılememısım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy ben 6+6 haftalık olarak yaptım hee kac artı kacsın sen

anlayaamadım kı agustosun 12 sıydı adet oldum sonra 9 eylulde oldum ama cok az yok denecek kadardı

valla canım sabah ılk ısım ılık sut yumurta guzel bır kahvaltıydı amaaaaaa 1 hafta oncesı bozuldu mıde bulantısındn sadece muz kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
hahaha tamam dur hesaplıyım satın kac oluyo o zaman ayy kafam karısdı du yapcam ben :dance::dance::dance:

kaydirigubbakcemile3 bıde erken dogarmıs hahahahaha ay ne guzel olur ne gulerız kuzucum erken gelırmıs orda daha 3 hafta kala bebegımı emzırıom ne guzel olur

fatoş38, hamişin bebek duası kabul olur derler bizde...
Rabbim sana da inşallah en kısa zamanda hayırlı,sağlıklı sıhhatli bi bebiş nasip etsin...
O diyenlere de takılma hiç sen.Rabbim bizi sınıyor diye düşün, bebişi bulup sokağa atıyo nice insanlar var, bebişimizin değerini çok iyi bileceğiz biz Allahın izniyle...Sen de en kısa zamanda anne olursun inşallah..
Bende miyom var,pko var, adetlerim düzensiz..Tedavi olmadan çocuğun olmaz demişti doktor..Bıcırık bana sürpriz yaptı, hiç beklemediğimiz bi anda geldi...Kendini rahat bırak..Bazen o kadar çok üstüne düşüyoruz ki bebiş olsun diye, stresten de olmuyor.. Ben istediğimde olmamıştı.. Allah nasip ederse aralıkta taşınacağım, o yüzden hiç düşünmüyordum bebiş..Ama o beni düşünmüş demek ki..Geldi giriverdi göbişime...Tedavisiz bile oldu yani benim..Sen bi tedavin varsa aksatma tabi..Ama ümidini hiç kaybetme,bak burda kaç hamişiz hepimiz sana da dua ediyoruz..Tez zamanda bebişin olsun diye..

alkisalkisalkisalkisalkisalkisbak fatoşum yanlız değilsin sıkılınca gel buraya dertleşelimŞeniz

X