2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın güzelleerrrrr...güzel anneelerrrr..güzel anne adaylarııı opuyorumnanaktan

nasılsınız ? bayadır giremiyorum...ofiste işler yoğun.evde pc bozuk.gerçi net bağlatmadıkda..

benn çok çokk mutluyum...bebeğimin kalp atışını duydum c.tesi günü..ben hayatımda bu kadar güzel bir ses duymamamıştım opuyorumnanaktan....

bu arada yeni gelen anne adayları hoşgeldinizzzzz buyrunnnnnnnnn

inaşşalhh listemizde eksilme olmaz,artış olur :Saruboceq:

minişlerimiz büyüsün hemenn opuyorumnanaktan

maşallah maşallah bende bu pazaertesi gidicem inş. kalbnin atışlarını duyarım :) o zamn 7 haftalık olucaz

Sevgili Melek’lerim, bebeğin cinsiyetini hesaplamanız da yardımcı olacak bebek cinsiyet takvimi…

alıntı....

maşallah maşallah bende bu pazaertesi gidicem inş. kalbnin atışlarını duyarım :) o zamn 7 haftalık olucaz

zemuszemuszemuszemus inşş canım duyarsınız..beimki 6+4 dü ama ultrsonda 6+6 olarak gördü.. arada 2 gün var.sanırım döllenmeyle alakalı olarak düşündüm..7 haftalıksa duyulur canım..ay şaka maka 2.ayımızıda dolduracağız ya çokk heyecanlıyımm delikafadulden

slm kızlar benimde 21 aylık bir oğlum var ve haziran annesi olucam kısmetse.allah sağlıkla almayı nasip etsin kucaımıza

evt yaaaa mide bulantılarıda geçse keyfini çıkarsak:hulya:

slm kızlar benimde 21 aylık bir oğlum var ve haziran annesi olucam kısmetse.allah sağlıkla almayı nasip etsin kucaımıza

hoşş geldinn canımm...amiinn canım inaşallhhhh....bebeişlerimizi alırız kucaklarımıza sağlıklı şekilde bu seferki kız olur umarım bayanssulusmile ne güzel bi kız bi erkek.. alsanaalsanasmile

evt yaaaa mide bulantılarıda geçse keyfini çıkarsak:hulya:

sormaa mide bulantılarını kaydirigubbakcemile3 özellikle akşamlarıı..gerçi bi kez çıakrdım şimdiye kadar,çok şidetli olamdı.ama sabah ilk kez midem çok bulandı..:1closedeyes: gerçi az kaldı..ilk 3 aydan sonra hafifliyormuş öyle diyolar...

canım bu arada bende dedğin şekilde baktığımda erkek :CüvCüv::CüvCüv::dance: içimde heyecan var..kız olsun erkek olsun fark etmez sağlıklı olsunlarda..gerçi insan merak ediyor boshayallersmile eşimin tarafı torunalrın hepsi kız..benimki ne olacak bakalım sositososito

kızlar bişey sorcam..doktoruma sormayı unutuyorum..bel ağrısı çekiyorum..sizde de varmı.accık iş yapsam bile bel ağrısı çekiyorum..bu ağrım önceden başladı..tahminim 3 haftalık gibiyken..çok şidetli değil ama ynede korkutuyor beni

sağlıklı olsunda benimde başlarda iiydi sonra 5-6 gündür mahvedio beni sabh akşam öle bişi yiyemiyorum 2 kilo almıştım ama dün tartıldım 1 kilo gitmiş bile ufff bende de erkek çıktı kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar
bu çin takvimi doğru çıkıyormu acaba benim bir oğlum var
şimdikide erkek çıkıyor kız içimden geçiyor ama sağlıklı olsunda çokta farketmez tabi

hadi bakalım hayırlısı canım...1,5 ay sonra da cinsiyetleri öğreniriz kısmetse

günaydın güzel anne adayları a.s. nasılsınız bu sabah :1hug:ya kızlar benim hiç miğde bulantım yok normalmi sizce.

bndede var normalmış

günaydın güzel anne adayları a.s. nasılsınız bu sabah :1hug:ya kızlar benim hiç miğde bulantım yok normalmi sizce.

benim ilk hamileliğimdede çok fazla olmamıştı
ayrıca 6.haftadan itibaren başlıyor bildiğim kadarıyla bulantılar
hiç olmasın daha iyi

çin takviminde bende kız çıkıyo tabi Allah bilir yinede sağlıklı olsunda kız erkek farketmez ayyyyy çok heyecanlanıyorum çoookkk:dance:bizde keseyi gördük elhamdülillah kasımın 5 inde tekrar çağırdı 7 haftalıkken kalp atışını duyarız dedi doktorum Allahın izniyle inşallah:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…