2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben 8. haftadayım 2 kılo alldım zaten kiloluyum bakalım ne olcak cok almam insallah

Yakamozzz33, birce3535, ceza83, izmir3582, sapphire, seydam konuyu 6 kullanıcı okuyor... nasılsınız kızlaaaaaaar valla ben merakımdan ders bile çalışmadım ikidebir girip bakıyorum sohbet ne alemde diye kaydirigubbakcemile3

Bir kereden birsey olmaz inshaallah :)
Uyku hali bende de var. Yemek kokusuna karsi cok hassasim maalesef canim benim. Tahlillerimi hala yaptirmadim. yarin obur gun yaptirmayi dusunuyorum inshaallah.
hayirlisi olsun canim iiyi haberler getirirsin ins

şimdi okudumda hurmanın çok faydası varmış her türlü vitamin varmış içinde özelliklerde dogum yaptıktan hemen sonra yenmesi lazımmış dogumda kolay oluyomuş bi araştırın sizde
bende günde 3 tane filan yiyorum evet faydasi cok cokacimcoook

Ever arkadasim, HURMA harika bir nimet. Icinde protein, karbonhidrat ve yag barindiran tek meyve. Ayrica pek cok vitamin ve minarel var insanoglunun ihtiyaci olan. Tatli ve tombis hurmalari cok severim. Tatli ihtiyaini bununla karsilamak cok mantikli. hem kilo almazsin bilakis yerine bir suru vitamin mineral vs. eklersin. Hepimi hurma yemeliyiz gunde 3-5 tane..
canim ben yiyorum cokacimcoookduydugumdan beri yaklasik 4 haftaliktan olduktan beri günlük 3 tane yiyorum mutlaka

bakalım topiğimizde kaç kız kaç erkek çıkacak benimki çin takvimine göre irkek diyo laelaelaelaelae siz ne hissediyosunuz kızlaaaaaaar tabi eğlenme amaçlı bakıyorum takvimlere ( ama aklım kaymıyorda değil hani acaba doğrumu diye delikafadulden )
hadi hayirlisi bakalim bu arada nasil soldun canim??

ben dün ağladım bile kesin adet olacağım ben diye. feci ağrıyordu.
canim benim bendede ayni agri oluyor bugün bende uyuyamadim cok korktum allaha emanetiz ins bisey olmaz :teselli:
kızlar dün aksam rüyamda oğlun oldu dedıler sızce bu bir işaretmı yaaaa :KK70:
hayirdir ins müjdeli haber alacaksin derler ama yerimseniben
kizlar oku oku bitmedi ayyy topluca yazayim bari yeni hamisler hos gelmis hayirla saglikla bebeklerinize kavusmaniz dilegiyle dünü bitiremedimki bugünü okuyayim allah iyiliginizi versin emiakannehir :mymeka::KK1:

Son düzenleme:
2011 haziran anneleri hosgeldiniz...

Kullanici adi | Yas | SAT | Dogum Tarihi | Hamile kaldığı kilo | Cinsiyet | Bebişin İsmi | Güncel Notlar............................................ BuRcU_82 | 28 | 25 Agustos | 1 Haziran | 65 ||
demetak | 27 | 26 Agustos | 2 Haziran | 70 ||
fdneng | 28 | 27 Agustos | 3 Haziran | 59 ||
nevra73 | 36 | 27 Agustos | 3 Haziran | 75 ||
buseyalin | 30 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
seydam | 28 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
yagmurbuse | 27 | 28 Agustos | 4 Haziran | 67 ||
nurmeh | 27 | 29 Agustos | 5 Haziran | 55 ||
esila86 | 24 | 30 Agustos | 6 Haziran | 52 ||
secemce | 32 | 31 Agustos | 7 Haziran | 56 ||
Royalist | 29 | 1 Eylul | 8 Haziran | 89 ||
harzemsah | 28 | 1 Eylul | 8 Haziran | 52 ||
dasilvadido | 26 | 1 Eylul | 8 Haziran | 62 ||
BebisKoM88 | 22 | 2 Eylul | 9 Haziran | 56 ||| Kese goruldu |
_JaLe_ | 28 | 2 Eylul | 9 Haziran | 61 ||| 6+6h,10.8mm |
lawin | 27 | 3 Eylul | 10 Haziran | 52 ||
gnl_ | 28 | 3 Eylul | 10 Haziran | 69 ||
krishazel | 31 | 4 Eylul | 11 Haziran | 62 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
yasil_haktanemin | 31 | 4 Eylul | 11 Haziran | 60 ||
babisim | 19 | 5 Eylul | 12 Haziran | 56 ||| Kese goruldu |
damlaaa | 32 | 5 Eylul | 12 Haziran | 59.5 ||
hayalbaz | 26 | 6 Eylul | 13 Haziran | 51 ||
nazli_06 | 27 | 7 Eylul | 14 Haziran | 66 ||
delimavi48 | 28 | 7 Eylul | 14 Haziran | 59 ||| Kese goruldu |
_CandaS_ | 26 | 7 Eylul | 14 Haziran | 56 |||
gozde_thai | 51 | 7 Eylul | 14 Haziran | 27 |||
ebrurmzn | 27 | 10 Eylul | 17 Haziran | 50 |||
elagoz | 25 | 11 Eylul | 18 Haziran | 50 ||
burcutemur | 28 | 11 Eylul | 18 Haziran | 64 ||
emineu | 28 | 11 Eylul | 18 Haziran | 60 ||
Hilmi_ve_Fatma | 25 | 12 Eylul | 19 Haziran | 75 ||| Kese goruldu |
turuncu86 | 24 | 15 Eylul | 20 Haziran | 50 ||
aslihankar | 28 | 15 Eylul | 22 Haziran | 57 |||
minikeller | 30 | 15 Eylul | 22 Haziran | 77 |||
birce3535 | 30 | 15 Eylul | 22 Haziran | 62 |||
Yakamozzz33 | 25 | 16 Eylul | 23 Haziran | 56 |||
bebekpoyraz | 22 | 17 Eylul | 24 Haziran ||||
optimist_balim || 19 Eylul | 26 Haziran ||
elifbursa | 27 | 19 Eylul | 26 Haziran | 70 ||| Kese goruldu fatosbrn | 33 | 23 Eylul | 30 Haziran | 60 |||

Listede duzenlemeler icin ozelden Leyla01 -e mesaj atiniz...
masallah 39 olmusuz :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :nazar:

hadi hayirlisi bakalim bu arada nasil soldun canim??

kizlar oku oku bitmedi ayyy topluca yazayim bari yeni hamisler hos gelmis hayirla saglikla bebeklerinize kavusmaniz dilegiyle dünü bitiremedimki bugünü okuyayim allah iyiyliginizi versin emiakannehir :mymeka::KK1:

çok şükür iyiyim canım teşekkür ederim benide unutmadıgın için opuyorumnanaktan atlattım gibi sanki, evet sayfalar baya ilerlemiş yeni hamişlerimizde var topikimiz kalabalıklaşıyo gitgide :)) Şeniz

çok şükür iyiyim canım teşekkür ederim benide unutmadıgın için opuyorumnanaktan atlattım gibi sanki, evet sayfalar baya ilerlemiş yeni hamişlerimizde var topikimiz kalabalıklaşıyo gitgide :)) Şeniz
iyi olmana cok sevindim canim :emir_bebek::emir_bebek:cok cok kalabaliginiz masallah ,hepsinide hayirla ,saglikla kucaklarimiza aliriz ins bebislerimizin :nazar:

canim ben cikiyorum oglumu yatagina yollayip biraz uzanicam bugün temizlik yaptim bayabi yorgunum öpüyorum Şeniz

merhaba
Kısmetse bende haziran annesi olacağım inşallah
bu ikinci hamileliğim 1,5yaşında bir kızım var çok şaşkınım ve çok mutluyum:)

merhaba kızlar topik hayırlı olsun bende eylülde hamile kalanlardanım rabim taktir ederse haziran da kucağıma alıcam evladımı.hepimize sorunsuz sağlılklı bir dönem diliyorum ve ayrıca stessiz. yakomoz seni burada görmek ne güzel ohh. hiç bir şey düşünmeden saçma bi konu olmadan anlatalım hamileleiğimizi ben 2. evladıma hamileyim ilk kızım var 5 yaşında 5 haftalıkta karnımda allah tüm isteyen kullarınada vermesi dileğiyle...

canım aynı şeyleriyaşamışız ben hst giderken eşim bana kızdı hemen moralin düşüyor yok bişeydir diye ama bende çok korktum neyseki yerleşme kanaması olabilir dedi dr benim 2 3 damlaydı senin kadar olmadı sen kime gidiyosun

seremce geçmiş olsun sana da canım ben fatih hastanesinde nilgün hanıma gidiyodum şimdi doktorumu değiştirdim yine fatihte esra hanıma gidiyorum

canim ben cikiyorum oglumu yatagina yollayip biraz uzanicam bugün temizlik yaptim bayabi yorgunum öpüyorum Şeniz
canım geç gördüm mesajını özür :kedi: bende öpüyorum canımcımm
ya ben bir an önce birşeyler almak birşeyler yapmak istiyorum :)
aynen ya bende bende sempatiksalakcinni ama üç ay bitmeden hiçbişy almam bide cinsiyeti belli olduktan sonra alırım sanırım yoksa neye göre alcam :))
merhaba kızlar topik hayırlı olsun bende eylülde hamile kalanlardanım rabim taktir ederse haziran da kucağıma alıcam evladımı.hepimize sorunsuz sağlılklı bir dönem diliyorum ve ayrıca stessiz. yakomoz seni burada görmek ne güzel ohh. hiç bir şey düşünmeden saçma bi konu olmadan anlatalım hamileleiğimizi ben 2. evladıma hamileyim ilk kızım var 5 yaşında 5 haftalıkta karnımda allah tüm isteyen kullarınada vermesi dileğiyle...
bende seni gördüğüme sevindim canımmm inşallah hepimiz sorunsuz sağlıklı hamilelikler geçirir 7 buçuk ay sonrada bebeklerimizi kucagımıza alırız a.s.a.s.

merhaba kızlar topik hayırlı olsun bende eylülde hamile kalanlardanım rabim taktir ederse haziran da kucağıma alıcam evladımı.hepimize sorunsuz sağlılklı bir dönem diliyorum ve ayrıca stessiz. yakomoz seni burada görmek ne güzel ohh. hiç bir şey düşünmeden saçma bi konu olmadan anlatalım hamileleiğimizi ben 2. evladıma hamileyim ilk kızım var 5 yaşında 5 haftalıkta karnımda allah tüm isteyen kullarınada vermesi dileğiyle...[/QUO bu arada yaşım 24 ikinci gebelik sat:22.09:2010 tam 5 haftalık kg:57

herkese günaydır epeydir sayfa ilerlemiş onları okumakla geçti biraz zamanım.. yeni gelen anne adaylarınada hoşgeldiniz diliyorum hayırlı uguru olur inş. diliyorummm:hulya:

X