2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın güzel anne adayları a.s. nasılsınız bu sabah :1hug:ya kızlar benim hiç miğde bulantım yok normalmi sizce.

günaydınn canım...ohh ne güzel ....nazar ederler kimselre deme yani bize söylede kaydirigubbakcemile3 inanmayacaksın ama ' benim henüz yok mide bulantım ' dedim eltime ertesi sdabah başladı kaydirigubbakcemile3.... normal normal cnaım sen endişelenme...her bünyede hatta her hamilleikte farklı oluyormuş :CüvCüv:

bndede var normalmış

ohh bee rahatladımmm canımm opuyorumnanaktan hemende endişeleniyoruz bişey olacak bebişimize diye..bu annelik duygusuna şimdiden başladık zemuszemus

benim ilk hamileliğimdede çok fazla olmamıştı
ayrıca 6.haftadan itibaren başlıyor bildiğim kadarıyla bulantılar
hiç olmasın daha iyi

ben şuan 5+3 hamileyim bakalım 6.haftada başlayacak mı tabi olmaması daha iyi ama hani diyorlarya miğde bulantısı sağlıklı gebeliğe işaret o kafamı karıştırdı ammaaaaaaann Allahın dediği olur yavrularımız Allaha emanet sağlıkla gelirler inş. anne babalarına:ecrin_bebek::teytey:

benim 2 günden beri mide bulantılarım azaldı, çok kaynama var onun yerine...acaip midem kaynıyoakannehir bi de doktorcum şeker hastalığı riskim olduğu için tatlıyı da yasakladııı meyvalara sarıldım ben deolumunekankayizsmile

ben şuan 5+3 hamileyim bakalım 6.haftada başlayacak mı tabi olmaması daha iyi ama hani diyorlarya miğde bulantısı sağlıklı gebeliğe işaret o kafamı karıştırdı ammaaaaaaann Allahın dediği olur yavrularımız Allaha emanet sağlıkla gelirler inş. anne babalarına:ecrin_bebek::teytey:

yokya deme bak çok kötü oluo yaaa aglıom ha bazrn gıcık oluom kndime

günaydııınn herkeseee a.s.

çin takvimine göre benim bebiş de kız gözüküyo zaten herkes bana kız yakıştırıyo ama nedense ben erkekmiş gibi hissediyorum :emir_bebek: ama hiiiiç farketmez sağlıkla doğsun da....

bu arada bende de bulantı yok ama normalmiş. annemin, halamın da hamileliği çok rahat geçmiş inşallah onlara benzerim :Saruboceq: ama ben duygusallaştım sanki en ufak şeyde ağlayasım geliyo.. sinir katsayım da hemen tavan yapıyo.. :çok üzgünüm: böyle olsun istemiyorum aslında kötü etkilenmesin bebiş ama hamilelikten miymiş ki bu duygusallık acabaa ???:uhm:

günaydınn canım...ohh ne güzel ....nazar ederler kimselre deme yani bize söylede kaydirigubbakcemile3 inanmayacaksın ama ' benim henüz yok mide bulantım ' dedim eltime ertesi sdabah başladı kaydirigubbakcemile3.... normal normal cnaım sen endişelenme...her bünyede hatta her hamilleikte farklı oluyormuş :CüvCüv:

ohh bee rahatladımmm canımm opuyorumnanaktan hemende endişeleniyoruz bişey olacak bebişimize diye..bu annelik duygusuna şimdiden başladık zemuszemus

sağol canım ya içim rahatladı biraz tamam demem kimseye:KK1:

benim 2 günden beri mide bulantılarım azaldı, çok kaynama var onun yerine...acaip midem kaynıyoakannehir bi de doktorcum şeker hastalığı riskim olduğu için tatlıyı da yasakladııı meyvalara sarıldım ben deolumunekankayizsmile

bnde bişi yiyemediğimden elma yiyip duruyom ondanda tiksinmem inş. kızlar yaa tövbe yarabbimde ekmekten tiksiniorum yaa göresim gelmio

benim oğlum gayet sağlıklı doğdu bulantımda yok denecek kadar azdı
yok canım karıştırmasın hiç olmaması inan daha iyi
ama dediğin gibi sağlıkla gelsin bebişlerimizde ne olursa yaşayacaz artık

kızlar benimde hiç iştahım yok resmen zorla yiyorum
bulantı falanda yok
bide normalde çok iştahlıyımdır ilkinde hiç böyle olmamıştı
normalde olsa ne sevinirdim ama şimdi endişeleniyorum
varmı böyle olan

midem bulanınca çıkartınca dün işten eve zor gittik kusa çıkarta öğüre uff rezillikya iştede oluo ondan yaa

oy oy kıyamam canım yaaa nazlış anne adayı seni geçer canım geçer azcık faha sık dişini Rabbim böyle bir güzelliği yaşatıyor bizlere zahmetinide çekicez 3 aydan sonra geçiyor diyorlar genelde inşallah seninki 3 aya bile kalmadan geçer canım üzme kendini ağzın boş durmasın çubuk kraker ye çok iyi gelir gün içinde ağzına at ara ara.

oy oy kıyamam canım yaaa nazlış anne adayı seni geçer canım geçer azcık faha sık dişini Rabbim böyle bir güzelliği yaşatıyor bizlere zahmetinide çekicez 3 aydan sonra geçiyor diyorlar genelde inşallah seninki 3 aya bile kalmadan geçer canım üzme kendini ağzın boş durmasın çubuk kraker ye çok iyi gelir gün içinde ağzına at ara ara.

her tarafım çubuk evde yatak odasınd aişte çekmecelerim çantam.. ya sıknıtım işte sürekli böğkk böğkk olmuyo.... inş. geçer yaa ee yakında yolada gidicem nasıl olucak bilmiyorum o kaygılandırıyo beni

her tarafım çubuk evde yatak odasınd aişte çekmecelerim çantam.. ya sıknıtım işte sürekli böğkk böğkk olmuyo.... inş. geçer yaa ee yakında yolada gidicem nasıl olucak bilmiyorum o kaygılandırıyo beni

kız Allah iyiliğini versin emi:roflol:geçer canım geçer yola nereye gidecekesin.

kız Allah iyiliğini versin emi:roflol:geçer canım geçer yola nereye gidecekesin.

ardahandayım ben afyona gidicem memlekete kasım 11 de yola çıkıcam ve 22 saat sürüyo orda 3 gün kalıp eşi,min memleketine geçiçem oda 8-9 saat sürer ufffff :KK43::KK43::KK43: 6 gün sonra osmaniyeden de ardahan 'a inş. aaba alırızda ordan gelişte rahat olur osmaniye ardahanda 15 saat rahat sürer:sinifsinif:

Günaydın kıslar,

bugün herkes nasıl bakalım?
benim nezle geçiyo ..
hilmi ve Fatma canım Allah kolaylık versn bulantıların inş.kısa zamanda geçer

Günaydın kıslar,

bugün herkes nasıl bakalım?
benim nezle geçiyo ..
hilmi ve Fatma canım Allah kolaylık versn bulantıların inş.kısa zamanda geçer

inş. yaa biran önce geçsin yoksa ben yollarda çok rezil olucameyvahedigeldismile

X