2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayy bizde erkek olursa yiğitefe kız olursa elifnaz koyucaz kaydirigubbakcemile2

evet katılıyorum size bana görede çocuklar isimlerini çok yansıtıyor
oğlumun adı boran çok şiddetli yağmur fırtına demek
hakikatende öyle fırtna gibi yerinde duramaz
gözlemlediğim bi çok çocuktada öyle
kız ismi olarak alyayı çok seviyorum

valla canım hıc bılgım yok ama kese normalıne gore hızlı gelısmıs olabılırmı dıye dusundum olabılır dr sordunmu

dr a sordum tam bi acıklama yapmadı adet duzensızlıgı olabılır dedi benım sat 24 temmuz ama gebelıgımı 16 eylulde ogrendım 47 b hcg idim. doktor 3 haftalık dedi sonra 2 hafta sonra gıttım 6 haftalık dedı kalp atısı yok dedi cok korktum .. 2hafta sonra baska bı doktora gıttım kalp atısını hem gordum hem duydum kese 9 haftalık gorunuyo ama 6 haftalık dedı onemlı degıl fılan dedı ama ben merak ettım size sorayım dedımm

efede güzel isim isterdim oğlum olursa koymayı ama hem kardeşimin hem arkadaşımın çocuklarının adı

çok tehlıkelı sulardasınız yıgıt efe cok tehlı bı ısım arkadasım sen bence esını caydırmaya bak sonucta uzun bı yolculuk var onunde 9 ay boyunca basarırsın ınş.arkadasım

evet aynı zamandada anlamına da dikkat etmeli ismin, sadece kulağa hoş gelmesi yeterli olmamalı aslında söylediklerine katılıyorum bende çok karşılaştım eşimin adı Yasin mesela saf temiz anlamında ismi, eşim gerçekten öyledir iyi niyetli içi çok temizdir benim ismim Gülsen oldum olası gülmeyi çok severim çok güler yüzlü oldugumu söylerler,eniştemin adı özgür onun da adı gibi ruhu özgür gerçekten :)) bunun gibi karaktere yansıdıgına inanıyorum bende ... opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Kızlar bısey dıcem sizeee son ay cok ıyı beslenın cok onemlıymıs bebısın dogum kılosu son ayda belırlenıyomus aklınızda olsun

eşimde kız olursa naz nazen yada nazenin olsun diyor anaa aynı isimleri mi koycaz ne kaydirigubbakcemile3 Alya ile ardayıda ben istiyorum bakalım kim daha kararlı çıkacak

ya bence sen onu sorun yapma onemlı bısey oldugunu dusunmuyorum .gonlunu ferah tut sen allahın ıznıyle hepımızın saglıklı hayırlı evlatlarımız olcak .

Kızlar bısey dıcem sizeee son ay cok ıyı beslenın cok onemlıymıs bebısın dogum kılosu son ayda belırlenıyomus aklınızda olsun

evet öleymiş canım özellikle ilk üç ay bebek annaden besleniyomuş annenin yedikleriyle alakası yokmuş o yüzden bende ilk üç ayı kilosuz atlatır dier aylada birer son ayda 2 kilo ile bitirebilirsek tam süper olcak yani özellikle benm gibi kilolu hamile kalan arkadaşlarım için

ayy bende 10 kilodan fazla almak istemiyorum ya en fazla 12 olsun daha fazla olmaz inşallah opuyorumnanaktan

KILO ALMAMAK MUMKUNMU CANIM YAA DELI GIBI SAAT BASI MİDEM KAZINIYO NE YICEMI SAPITIYOM BISEY YEMEZSEMDE BULANTIM OLUYO .ALCAZ KILOLARI GALIBAAA:1no2:

KILO ALMAMAK MUMKUNMU CANIM YAA DELI GIBI SAAT BASI MİDEM KAZINIYO NE YICEMI SAPITIYOM BISEY YEMEZSEMDE BULANTIM OLUYO .ALCAZ KILOLARI GALIBAAA:1no2:

canım psikolojik midir bilmiyorum ama hamile olduğumu öğrendiğimden beri istahım kaçtı zorunlu yiyiyorum azar azar hemem doyuyorum böyle gider diye umut ediyorum sen zayıf hamile kaldıysan ye bişi olmaz gerçi bulantıların varsa mecburen yemelisin

oo isimler konuşulmuş ne güzel ben daha hiiç düşünmedim bile....

kilo konusunda bende kilolu olduğumdan çok kilo almayım diiyom ama iştahım çok açık..:kedi:

ben çıkıyom kıslar herkese iyi akşamlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…