2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın herkese.

ben akşamları erkenden sızıyorum artık ya. sürekli uyumak istiyorum. yandık valla :))

inş. yaa biran önce geçsin yoksa ben yollarda çok rezil olucameyvahedigeldismile

evet yolun hakikaten uzun belki o zamana geçer...Allah koalylık versin inş. canım

Günaydın herkese.

ben akşamları erkenden sızıyorum artık ya. sürekli uyumak istiyorum. yandık valla :))

bende değişiyor bazı gün erkenden bazen de baykuş gibi geceliyorum ...:bbo:

canım ya işin zormuş gitmeyin şimdi en azından bulantıların geçene kadar sonra gidersiniz senin için çok zor olur yolculuk şimdi.

canım ya işin zormuş gitmeyin şimdi en azından bulantıların geçene kadar sonra gidersiniz senin için çok zor olur yolculuk şimdi.

düğünümden beri memlekete hiç gitmedim hem başka iznim yok burda kar yagarsa gidemem daha

kızlar gögüs ağrılarınız devam ediyo dimi benimkiler maaşallah büyüdüler ve acılyorlar

Oyyy Benim Arkdaşım Böğürtlekmi Olmuşşşş
Kıyamam Ben Onaa Allahtan Benim Böyle Bir Bulantım Olmadı
İnşallah Geçer Yakında :1hug:

Oyyy Benim Arkdaşım Böğürtlekmi Olmuşşşş
Kıyamam Ben Onaa Allahtan Benim Böyle Bir Bulantım Olmadı
İnşallah Geçer Yakında :1hug:

kuzuuuuuuum olmaz inş. yaaa valla hiç rahatım yok yaaaa :çok üzgünüm::çok üzgünüm: uffffffffffff

merhaba kızlar 2 saat 55 dakika sonra doktorda olacağım çok heyecanlıyım 8+1 olduk bugün kalp atışını duyacaz inşallah ilk defa. dua edin lütfen bir aksilik olmasın

merhaba kızlar 2 saat 55 dakika sonra doktorda olacağım çok heyecanlıyım 8+1 olduk bugün kalp atışını duyacaz inşallah ilk defa. dua edin lütfen bir aksilik olmasın

inş bir aksilik çıkmaz canım hayırlı olsun pıt pıt seslerini duyarsın inş

Geçecek Annesi Yakında Beyaz Leblebide Çok İyi Geliyormuş Bulantılara Canım
Birde Fazla Sıvı Tüketimi Bulantıyı Artırır Haberin Olsun yasakkelime

bulantıların ne zaman başladı beimkide 5 haftalık çok fazla bulantım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…