2011 Gelinleri Hangi Otelde Balayı..

canım valla bizde karar veremedik, bizim de limitimiz aşağı yukarı o civarda. voyage sorgunu bende dusundum ama sanırım ana oteli voyage belek voyage grubunun. burada cok guzel yorumlar var benim için en agır basan orası gibi. 3 yıl once ddelphin diva premiere gitmiştim lara da orası cok daha guzel odalar hizmet fln her kahvaltıda taze portakal suyu fln:)) laf aramızda nişanlım portakal suyu yoksa voyage gitmem diyo:))
cornellia diamond var aslında orasını istiyordum ama çok pahalı
limak lara da guzel baya sanırım ama biz denize de gitmek istiyoruz. fakat side olsun lara belek tarafı olsun deniz kumlu oldugundan hep bulanık ve dalgalı ben o yuzden cok sevmiyorum o sekilde denize girmeyi
kemerin denizi cok mukemmel ozellikle camyuva tarafının ama oradada otele karar veremedim. corientha var ama yorumlar pek iyi değil. amara dolce vita harika çok supermis ama biraz pahalıydı sanırım voyagelara gore birde rixoslar var ama rixoslar da biraz daha pahalı sanırım birde yorumlarına bakmadım galiba:)))
haa birde gecen yıl otium club eco sideye gitmiştim cok guzel bir otel yemekler fln cok superdi animasyonlar fln da oyle her aksam canlı muzik fln ama bu yıl hiç denk gelmedim bakarken internette eger hizmete devam ediyorsa bir alternatif olabilir bence:)

tabii bide voyage bodrum torba fln var aslında o da ii fikir sanırım ama bodruma gidip de otele kapanmak da olmaz simdi. eger dısarı cıkacaksak otelin hersey dahil olmasına ve o kadar cok para vermeye ne gerek var off tam bir sorun bu işler ya:))))

canım bana önerebileceğin otel varmı?

canım belek beach otelin 4 gecelik fiyatı 1036 tl ye geliyordu. açıkcası bizim daha fazlasını ayıracak bütcemiz yok malesef.. resimlere baktım odaları güzel görünüyor havuzuda iyi bunlar benim için olumlu olan şeylerdi ama onun dışında etrafta bişey görünmüyor (yani şehirden uzak bir yerde bütün günde havuzda durulmaz bizi eylendirecek bişeylerin olması lazım) bu otelin resimlerinde görmediğim ilgimizi çekebilecek yerleri var mı? sen oraya gitmiş görmüşsün, bu bütçeyle oraya gitmeye değermi?
yoksa kemerin denizi güzel demişsin, kemerde uygun otel mi bakayım..

canım bizim iznimiz az olduğundan dolayı mecburen sok günümüzde evde geçirip ertesi gün işimize dönücez ama haziran ayında fiyatlar artıyormuş bize öyle söylenmişti nisanda ucuzluyomuş ağustostada ucuz oluyomuş aslında ben bir otel begendım cok güzel hatta türkiyede bir ilk birtane japonyada bırde türkiyede var 27 mayısta açılıyomuş oranın sezonu

mrb kızlar bende nisan gelini olcam Allah kısmet ederse :):) balayı otelimize karar verdik gibi bişey inşallah doğru bi karadır giden gören duyan varmı k??? Titanic Resort Hotel Antalya-Lara

Merhaba,

Bizde haziranda titanic lara ya gidiyoruz.
Gayet güzel hatta süper olduğunu geçen sene orada balayını yapan arkadaşımdan biliyorum.
Keyifli balayı günleri şimdiden.

mrb kızlar bende nisan gelini olcam Allah kısmet ederse :):) balayı otelimize karar verdik gibi bişey inşallah doğru bi karadır giden gören duyan varmı k??? Titanic Resort Hotel Antalya-Lara

süper bir otel. çok iyi bir seçim yapmışsınız. bizde gitmeyi istedik oraya ama düğün temmuz olunca 7 günden az rezervasyon yapmıyorlarmış. o nedenle başka bir otel tercih edicez. şimdiden iyi eğlenceler

bizde rezervasyonumuzu yaptırdık mimarisine aşık olduğum yer kremlin palace 4 gece kalıcaz inşallah güzel bi balayı olur :):)

su perisi daha önce Ets de çalışan bi arkadaşım Barut otellerin hiç iyi olmadığını söyledi bilgin olsun tabi kişiye göre değişir ama fikir olsun diye söyliyim dedim.....

maalesef belek beach in yanında sedece tatil siteleri fln var, sehirden uzak belek merkezden de uzak mutlaka taksı yada dolmus kullanmanız gerekir. otelden cıkamassınız bence değmez cunku
evet kemerde o fiyata daha iyi otel bulabilirsin diye dusunuyorum canım cunku belek lara bolgesi antalyanın en pahalı bolgesi kemer daha uygun alanya daha uygun o yuzden belki alternatif olabilir cnm sana istersen bir goz at derim kemerede:)))

kızlar bizde voyage bellek randevu aldık 5 gece gidenler memnun ayrılmışlar 5 gece 1430 lira ediyo ama düğünüzmüzden bir gün sonra gidicez ilk günümüz evimizde geçicek:)

merhaba.. iyi akşamlar..
bende bu oteli düşünüyorum hatta rezervasyon yptırdığım oteli(güral premiere tekirova) iptal edip ama emin olamadım balayı için deluxe odayı öneriyolar ve çok güzel o odalar ama çok pahalı acaba ne yapsam :44: siz nerden bilgi aldınız cevap verirmisin yarına kadar karar verip etsden ayarlıcam..

Kizlar banada yardim edermisiniz lutfen ben önce voyage belek dusundum cok pahali geldi 2600 falan bu 4 gece fiyati.Az önce okudum bir arkadasimiz(nickini unuttum) 4 geceye 1400 demis sasirdim.Nisanlimla biz simdi Güral Premier ve Sealight arasinda kaldik ama öyle sikayet öneride göremedim ha bir de Delphin Premier var bu oteller hakkinda bilgisi olan var mi? ben otele tikilmak istemiyorum..ooofff oooffff ne zormus bu dügün isleri...helede yurtdisindan...hersey bitsin artik

Herşey dahil otellerinde ve balayındaysanız ,insanın canı dışarı çıkmak istemiyor zaten,ye iç yüz,akşam eğlen sonra yat bu şekilde oluyor,günleri bile hatırlamıyorsunuz
karar veremeyen arkadaşlar,bu forumu başından beri takip ediyorum,ve hep aynı otelleri içinde dönüp dolaşıldığını gördüm,dediğiniz otellere bende baktım....
ama kimse granada yı görmüyormu çok merak ettim,hem fiyatı uygun hem 5 yıldızlı,hem ultra herşey dahil hemde yorumlar güzel.Biz 9 günlüğüne gidiyoruz kişi başı günlük 109 lira,bence çok uygun

günlerde geçmiyor bir an önce haziran olsun,gelinliğimizi giyelim sonrada balayına çufçıflayalım,bu sene başrol bizim kızlar,tadını çıkarın

canım ben ets turla görüştüm denize bakan odayı tercih ettim delux odlarda fazladan jakuzi var

Aslinda bende nisanlimda ilk grandayi begendik fotolari guzeldi ama nisanlim konustu ve cok pahaliymis dedi bana.simdi sizin söylediginiz fiyatlara göre gayet uygun aslinda standart oda fiyati mi bu?oofff cok zor bu isler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…