Düğün 2011 gelinleri düğününüz nerelerde olucak...

havalar nasıl olucak o dönem bilmiyorum malum mevsimler iyice karıştı artık.ama hani açıkhava olması ve deniz kenarı olması açısından kasımpaşa tesislerini düşünmüştüm.haliç tesislerine de bi bakarım.olmazsa nişanlıma hiç bişey demem simgeyle görüşmeye başlasın:)çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için sağol:)

rica ederim canım, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...
havalar konusunda haklısın bu yıl yemmuzda kuzenimin düğünü vardı. kına ve düğün açık mekanda olacaktı. kınada deli gibi yağmur yağrı evde olmak zorunda kaldı. düğünde son ana kadar içeridemi olacak dışarıda mı stresi yaşadılar. çok şükür düğün günü hava çok güzeldi ama böyle şeyler riske atılmaz ve o gün zaten stresli heyecanlı oluyorsun bir de yağmur yağacak mı hava nasıl olacak düşünceleriyle uğraşmak hiç iyi olmuyor...

Canım ben de orda yapmayı düşünüyorum.. Dediğin yer 1453 sosyal tesisleri mi?. Yoksa surların dibindeki fatih belediyesine ait olantopkapı sosyal tesisleri mi?. Bi de nekadara tuttunuz?. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Kusura bakma görmemişim mesajını. 1453 tesisleri. 800 kişi kapasiteli. Fiyatlar menüye göre değişşiyor 20 liralık kokteyl menüsü de var bu sene. Ama artık tarih alma şansın kaldığını sanmıyorum. Yine de bi konuş istersen. Sosyal tesislerde gün almak, ihale almak gibi :) Sabah başvuru açıldı öğlen istediğimiz tarihe alamadık (cumartesi istiyordum, hepsi dolmuştu )... ama ramazandan sonraysa o tarihleri sonradan açabilirler

rica ederim canım, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...
havalar konusunda haklısın bu yıl yemmuzda kuzenimin düğünü vardı. kına ve düğün açık mekanda olacaktı. kınada deli gibi yağmur yağrı evde olmak zorunda kaldı. düğünde son ana kadar içeridemi olacak dışarıda mı stresi yaşadılar. çok şükür düğün günü hava çok güzeldi ama böyle şeyler riske atılmaz ve o gün zaten stresli heyecanlı oluyorsun bir de yağmur yağacak mı hava nasıl olacak düşünceleriyle uğraşmak hiç iyi olmuyor...

aynen canım benim..nişanlımla bugün konuştuk.simgeye karar verdik:) bizim nişan aceleye gelmişti ve kabus gibi geçmişti dvd bozuldu,ikramlarda sorun yaşandı..vs. kasımpaşa tesislerinde düğün yapıldı mı hiç gördün mü dedim.nişanlım henüz görmemiş.o günü hem havalardan dolayı yağmur yağar mı diye hem de salon olarak misafirlerimizi ağırlayabilir mi diye kendimi bunaltmak istemiyorum.simgeyle ocak ayında konuşacakmış nişanlım.enazından düğün salonu sonuçta nişanımızdaki gibi aksilikleri yaşama ihtimalimiz çok az olur..hem de içimiz rahatlar:)

Bizde kısmetse 2011 eylül düşünüyoruz. Önce herkesin davetli olduğu nikah, sonrasında ise 200-250 kişilik öğretmen evinde yemek olur diye karar verdik. Gerçi ben kararsızım kimseyi kimseden ayırmak istemem herkez gelsin derim ama o zamanda altından kalkamayız, bakalım belkide bambaşka bişey yaparız:KK5: Haftaya nişanımız var sonra nikah için tarih alacağız. Malum tam düğün sezonu :))

aynen canım benim..nişanlımla bugün konuştuk.simgeye karar verdik:) bizim nişan aceleye gelmişti ve kabus gibi geçmişti dvd bozuldu,ikramlarda sorun yaşandı..vs. kasımpaşa tesislerinde düğün yapıldı mı hiç gördün mü dedim.nişanlım henüz görmemiş.o günü hem havalardan dolayı yağmur yağar mı diye hem de salon olarak misafirlerimizi ağırlayabilir mi diye kendimi bunaltmak istemiyorum.simgeyle ocak ayında konuşacakmış nişanlım.enazından düğün salonu sonuçta nişanımızdaki gibi aksilikleri yaşama ihtimalimiz çok az olur..hem de içimiz rahatlar:)

Canım simge çok güzel bir salon iyi bir seçim yapmışsınız ama bir an önce konuşup tarihinizi netleştirmenizi öneririm. biz istediğimiz salon olmazsa diye simgeden de fiyat aldık. 26 hazirana kadar bütün tarihler neredeyse dolu. 2 salonu var simgenin büyük olan 1200 kişilik için son fiyat 3bin tl, küçük salon 700 kişilik 2.400 tl dediler. salon müdürünün adı da haydar bey. bilginiz olsun:)

biz de tarihi netleştirdik ve salonla sözleşmemizi yaptık. 19 haziran pazar Allahın izniyle evleniyoruz:)

bizde vilayetler evinde yapmayı düşünüyoruzz ama yer kaldıysa tabi bu arada orda düğün yapan yada orda dügüne giden varmı nasıl oluyo ki orda dügün.. bide biz çok mu gec kaldık düğün yeri tutmak için.

bizde vilayetler evinde yapmayı düşünüyoruzz ama yer kaldıysa tabi bu arada orda düğün yapan yada orda dügüne giden varmı nasıl oluyo ki orda dügün.. bide biz çok mu gec kaldık düğün yeri tutmak için.

biz de orayı düşündük. ama ne gerekiyo acaba. öğrenirsen bana da bilgi verir misinnnn:26:

bende ada parkı düşünüyordum açık alanda mayıs sonu yada haziranın ilk haftası gibi 2 gün önce giitim konuşmaya haftasonuna 5.5 artı 800 de ekstradan masraf için istiyorlar hafta içi cuma günü var ozaman olursada 3.900 gne artı aynı 800 düç banapahalı geldi. bende eyüp alibeyköyde osmanlı parkı var açık alanda nikah ve kokteyl düğün yapılabiliyor ayrıca isteyen yemeklide yapabiliyor 20 den balıyor 50 tlye kadar. orayla gidip görüşcem arada tanıdıkta var inş yer vardır:26:

14 mayıs cumartesi kocaeli :) fuar içi beyzade düğün salonunu tuttuk :))

ben istanbulda oturduğum için nkahı buda yapıcaz, akşam izmitte düğün olacak.. nikah içinde Beşiktaşı düşünüyoruz ama osmanlı parkıda hoşuma gitti şimdi bakınca :)

beşiktaşta nikah için 600lira dediler, ilçe dışı olduğumuz içinmi acaba bilginiz varmı kızlar? size ne kadar dediler nikah ücretini?

14 mayıs cumartesi kocaeli :) fuar içi beyzade düğün salonunu tuttuk :))

ben istanbulda oturduğum için nkahı buda yapıcaz, akşam izmitte düğün olacak.. nikah içinde Beşiktaşı düşünüyoruz ama osmanlı parkıda hoşuma gitti şimdi bakınca :)

beşiktaşta nikah için 600lira dediler, ilçe dışı olduğumuz içinmi acaba bilginiz varmı kızlar? size ne kadar dediler nikah ücretini?

bizim toplamda 400 tl tuttu oda nikahımızı düğün yerimizde akşam saatinde yapıcağımız için nikah memurunuda evinden gidip alıp tekrar evine bırakıcas

hadi yaa bizim nikah salonunda olcak nikah, birde saat 1de falan öğlen saati yani.. eyüplüyüm ben muhtemelen ilçe dışı diyedir o zaman yaa.. bide eyübe gideyim bakalım ne kadar dicekler :)

canım bende vilayetler evinde istiyodum ama şubat ayında büyük bi tadilata gireceklermiş bizde nişanımızı yaptığımız yerde yani zeytinburnu öğretmenevinde yapıcaz düğünümüzü 10 eylülde:))

arkadaslar benım duğunumde kısmetse izmir çiğli bakırcılar dugun salonunda 27.03.2011 de herkese mutluluklar:KK64:

X