Düğün 2011 gelinleri düğününüz nerelerde olucak...

anladim canim gündüz derken saat kac oluyor??
aslinda gündüz davetlilerle kokteyl aksamda arkadaslarinla bar'da eglence olabilir gibime geliyor
bilemedim biraz düsünmem lazim davetlilerin perdeden degilde canli olarak görmeleri daha hos olur bilemedim kafam cok karisik ya

anladim canim gündüz derken saat kac oluyor??
aslinda gündüz davetlilerle kokteyl aksamda arkadaslarinla bar'da eglence olabilir gibime geliyor
bilemedim biraz düsünmem lazim davetlilerin perdeden degilde canli olarak görmeleri daha hos olur bilemedim kafam cok karisik ya

12 16 arası bu düğün olduktan sonra zaten arkadaşlarınla eglenceye gitmene gerek kalmıycakki bundan eminim

bahçe düğünü olacak sanırım benimki :)
yemekli ve nikahın da orda kıyılacağı bir düğün..
inşaallah yani..

12 16 arası bu düğün olduktan sonra zaten arkadaşlarınla eglenceye gitmene gerek kalmıycakki bundan eminim

eceee ayrıntıları merak ediyorum ya. sultan sarnıcı hemde 500kişilik 6500tl çok iyi. yalnız kokteyl menü seçtiğin için illaki kokteyl masasımı koyuyorlar normal oturma düzeni olmuyormu? birde bu fiyata neler dahil? müzik masa sandalye süslemeleri yada fotoğraf video dahilmi hariç mi? son olarak menü nasıl?

m 35 demekkı senl earamızda 1 gun var ha..benımde kınam 23nısanda canım.sımdıen mutluluklar ıkımızede ..buarada ızmırde nereyı tuttunuz dugun ıcın?

Benim düğünüm de Beşiktaş Elif Gönül Davet te
11 haziran cumartesi akşamı yemekli olacak arkadaşlar.

benimde 11 haziran 2011 ama biizm buralarda düğün salonu bulmak çok zor 1 haftadır yer bulamıyoruz:KK25::KK25:

ay benim az kaldı ya 06.02.2011 çok strasim ama :) bide trabzona gelin gidiorum işler uzaktan çok zoroluoo :KK43:

26 haziran 2011 annemin seneler önce çook beğendiği yerde öğretmenevi havuz başında...herkese mutluluklar:)

Benimde düğünüm ya haziran sonu ya temmuz başı daha karar veremedim:SS çimler üstünde bi kır düğünü olcak:)))yemekli olanlara imreniyorum ama bizimkisi imkansız.1000 kişilik bir yemekli düğün 36 ile 40 milyar arası:SSS o yüzden sadece;pasta,çerez,kola,fanta,su,şeker ikramı olucak.yani bi ev parasını milletin karnını doyuramıycam:KK70:DD ama 100 150 kişilik olsaydı kesinlikle yemekli olurdu:))):KK1::98:

Benim kokteyl nikah diyorduk ama büyükler işin içine girince herkesin hayali falan derken,klasik düğüne çevrildi.Manisa'da olacak tam olarak yer de bulamamıştık zaten kış düğünü olunca yer problem oluyor.Ama sonunda kesinleşti artık.
29-30 ocak Manisa Taylan Plaza'da olacak.Kına da İzmirde bir cafe tutucam.Sadece kadınlar arasında olacak.Çalgıcıları bile kadın tutuyorum açıkçası vur patlasın çal oynasın olacak diye düşünüyorum.
İş başa düşünce zorlaşıyor herşey az da kaldı.Herkese Allah kolaylık versin.Her şey istediğiniz gibi olur inş arkadaşlar.:KK54:

X