Düğün 2011 gelinleri düğününüz nerelerde olucak...

26 haziran 2011 düğün salonu tuttuk ama her an yer değişikliği yapabılırım çnkü kır düğünü istiorum ve yer bulamıorum salonumuz garanti bulamazsak orası kesinn :))

Benim de Haziranda ama tam belli değil tarihi.4'ü olabilir..Ayyy şimdiden çok heyecanlandım..Güzel bi düğün olsun istiyorummm...opuyorumnanaktan

bende 2011 geliniyim ama ne tam tarih nede düğün mü nikah mı belli değil dolayısıyla mekanda belli değil :KK43:

hepımızınkı demekkı hazıranda:) sımdıden başlamak gerek hazırlıkla sonra sıkısırız :KK43: delikafadulden

hayr bnmkı hazıranda degll nisandaaa delikafadulden kaydirigubbakcemile3

bnde mayısta nısanlandım bnmde 11ay olcak
zman gecmek blmıo ya

aynen yaaa:KK43: bır an once gecse zamaaannn artıkkk senın artık gelınlıgın felan ayarlanmıstır ben hala bakıorum yaaah hıc begenmıorum gelınlıkkkk:KK43::bbo:

aynen yaaa:KK43: bır an once gecse zamaaannn artıkkk senın artık gelınlıgın felan ayarlanmıstır ben hala bakıorum yaaah hıc begenmıorum gelınlıkkkk:KK43::bbo:

gelınlıgımı dıktırdım aldm evde duruyo cnm :)
kına kyafetımde hazır :)
bıde dugune yakın bındallıda kıralıcam
ıste kıracı var oturcagımız evde onun kontratının dolup evı bosaltmasını beklıyoruz bız yoksa 10.10.2010 olcaktı :KK43:((

gec olsun guzel olsun hayırlı boyleymıs sonunuz guzel olur ınsallah :) noluurrrr resımlerınııı paylassss:)ben bulamııorum kendıme gore:uhm:

gec olsun guzel olsun hayırlı boyleymıs sonunuz guzel olur ınsallah :) noluurrrr resımlerınııı paylassss:)ben bulamııorum kendıme gore:uhm:

resmı yok canım benım
kendı uzerımde gıyılmıs halıyle var
onuda buraya kopyalayamıyorum
ısyerındekı bılgısayarm kısıtlı old ıcın ınternet syfasnda copy paste yapılmıyor :KK43:

:KK43: uzuldum wallaa yaaaaa:KK43:bak ben konu actım onda kına kınada gıymek ıcın bır elbıse buldum cok hosuma gıttııı onu koyabılırsem bak bakalım begenecekmısın?vereliniortak

Bende 2011 geliniyim ama tarihimiz belli değil yaa :KK43:( ama ben yaz gelini olmak istiyorum.. Allah yardımcımız olsun..Ne zor işler yaa yuva kurmak çookk masraf çokkk..

X