2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

inşallah kızlar yaa morali bozuk bayaa
ben evde tek yatmak zorunda kalsam daha fena kurrar kurar üzülürdüm galiba

slm arkadaşlar naslsınz...
bakıyorum da benm hiç bat taşım yok yaa
ama hülya mesut bana yakın bi arkadaşımız benm bat 11 ağusto onun bat 12 ağustosmuş

selam kizlar,

beni de eklermisiniz listenize - benimde BAT 30 Temmuz - 1 Agustos... eger degisklik olmazsa, iste yasadigim stresten dolayi...

Insallah isteyen dileyen herkes hamis kalir - selamlar

ay benmde bugün reglimin 3ü günü yavaş yavaş azalmaya başladı bitsin artık gelsin yımırtalı günler

öyle güzeldi bugün ama akşam herkesin işi var heralde malum çalişma dönemi şaka bi yana kocacim azcik uyukluyo da firsat buldum yoksa kalak artik demeye başlar şimdi uyandiracam kizimi uyutacam anacak 10-11 gibi gelirim artik

ay benmde bugün reglimin 3ü günü yavaş yavaş azalmaya başladı bitsin artık gelsin yımırtalı günler

çok şükür hiç olmazsa reglim bitti hatta yumurtlama günüm bile bugün başliyormuş belirti yok sanirim daha bişey yok bende ama dün ilginçtir kahverengi çok az bir leke geldi anlamadim sebebini

çok şükür hiç olmazsa reglim bitti hatta yumurtlama günüm bile bugün başliyormuş belirti yok sanirim daha bişey yok bende ama dün ilginçtir kahverengi çok az bir leke geldi anlamadim sebebini

tatlım o leke yumurtanın çatlamış olduğunun göstergesi olabilir

tatlım o leke yumurtanın çatlamış olduğunun göstergesi olabilir

bende bielmedimki daha 10. günümdü ve geçen ay anormal akinti vardi yumurtlarken bende olabilirmi acep diye düşünmedim değil ama hayirlisi inşallah hayra alamettir bide lazer epilasyona gitmiştim 1-2 gün önce ondan da olabilir belki diye düşündüm

ah şu lazer epilasyona takmış durumdaım bende yaptırıcam karar verdim ama hamiş kalırsam devam edemem lazer ışınları olduğu için doktorlar hamile bayanlara önermiolar ben yıllık istiorum ama allah nasip ederde hamiş kalırsam doğurduktan sonra yaptırıcam

ben de yaptırıyordum
artık gebelik düşündüğüm için bıraktım
kıllar baya azalmıştı ama bitirmeden bıraktım mecburen

mutlaka yaptir bence kesinlikle tavsiye ederim bende çok zor karar verdim ama keşke daha önceden başlasaymişim süpermiş

selamlar
beni de ekleyin
2 ağustos
hoşgeldinn desene bizden önce haber vereceksin

ben de yaptırıyordum
artık gebelik düşündüğüm için bıraktım
kıllar baya azalmıştı ama bitirmeden bıraktım mecburen
bende adetten hemen sonra gittim ki bi daha gidemem diye hamile kalamazsam 2 ay sonra yine giderim ama innnnnnşşşşşaaallllllaahh hamile kalirim da uzun bir süre ertelerim epilasyon işini

Naber kizlar ben geldim ama gec kaldim galiba
Kocimle sinemaya filan gittik bugun yen geldim kosa kosa buraya geldim

slm bende topıge yenı katıldm benmde beklenmeyen adet 26 temmz baklm olmazssa agststa burdaym bende suan gogslrm felaket gece sagmdn soluma dönemıyrum ama tabı adet belrtsde olablr ben mays ayndada kımyasal gebelık yasadm ınsllh bu ay olmstr hepımze rabbm ramazann hurmetne versn ınsallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…