2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

kızlar mrb benim bu 2. denemem bu ayı bekliyorum geçen ay yumurtlama günlerini yanlış hesaplamıştım :KK52::KK52: bide hamile moduna girmiştim aş ermiştim bile :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: walla kocalara naz yapmak ne güzelmiş geçen ay anladım sonuç tabiki hamiş değilim tamamen stresten olmuştu bide burda okuduklarımdan :KK52::KK52::KK52:

mrb tatlım oh iyiymiş taktik normalde kocalara naz geçmioda hamişlik durumu başka

yeni gelen tüm arkadaşlar hoş geldiniz umarım herkes bu ay hamile olur da kırkımız karışır:))))bugünlük çıkmam gerek yarın görüşmek üzere:))) minik prensimin gezme saati :)))görüşürüz kızlar:)))

by byyy minik fıstığını öp bizim için malum bizde öpecek çocukda yok:emir_bebek:

benimde öyle canım ilk bebeğimi 9+4 de kaybettim minik kalbi durdu 2. bebeğimide 5 haftaık kaybettim 2 ay önce rabbim kimseye yaşatmasın çok kötü bir duygu
ay canim yaa çok üzüldüm allah kimseye bu aciyi yaşatmasin çok zor ama inşallah rabbim sana sağlikli bir evlet verir de acilarini unuttturu

arkadaslar listeye beni de yazar misiniz ben temmuz ayindan buruya sutlandim :))) hayirlisi buarada bat 17 agustos umarim ay kimse hamile kalmadan cikmaz bu topikden aminnnn.....

hoşgeldin hiç üzülme bende temmuzdan şutlanip geldim buraya ilk zaman tekmenin acisi oluyor da sonra unutuluyoo
rahatlıktan değil canım 2 ay önce adetim geçeli 2 gün olmuştu dr hamilesin dedi 14 çıktı hcg sonra 2 sonra bir kanama oldu hafif normal ded dr bir kan testi daha baktım 11e düşmüş bebek düşüyor dedi eğer kana bakmasydık reglle atılıp gidicekti dedi ama ben öğrendim bir kere çok ağlıyorum sonra ilk bebeğimide 2,5 aylık kaybettim:KK43:
aaah evete böyle durumlar çok oluyormuş zaten adet tarihinden itibaren yapilan kan testlerinde değerler çok düşüse düşük ihtimali yüksek oluyormuş
bat lar hep yakın umarım eylül e şutlanmayız:))))yoksa ben ocak a kadar ertelemek zorunda kalırım malum doğum izni denk gelmez:))))
bende önce öyle düşünüyordum ama sonra vazgeçtim ne zaman gelirse gelsin bebeğim çünkü bunu ya gelmezse düşüncesi de var kizim 8 ay sonrasinda geldi inşallah bu defa o kadar beklemeyiz
kızlar mrb benim bu 2. denemem bu ayı bekliyorum geçen ay yumurtlama günlerini yanlış hesaplamıştım :KK52::KK52: bide hamile moduna girmiştim aş ermiştim bile :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: walla kocalara naz yapmak ne güzelmiş geçen ay anladım sonuç tabiki hamiş değilim tamamen stresten olmuştu bide burda okuduklarımdan :KK52::KK52::KK52:
eee ozaman bu ay doğru hesaplada çalişma günlerini kaçirma bari:))

biri ayağini sürüdü ama kim bilmeme her sabah geldiğimde bir başima buralarda dolanip çikiyordum ooohh hele şükür bizim topikimizde kayniyo artik

ay canim yaa çok üzüldüm allah kimseye bu aciyi yaşatmasin çok zor ama inşallah rabbim sana sağlikli bir evlet verir de acilarini unuttturu

aaah evete böyle durumlar çok oluyormuş zaten adet tarihinden itibaren yapilan kan testlerinde değerler çok düşüse düşük ihtimali yüksek oluyormuş

aminn canımmm aminnn inşallahh rabbim tez zamanda yavrularımızı nasip eder

kızlar bengünde 1000 defa El-Evvel diyorum Rabbimin isimlerinden biri bebek sahibi olmak isteyenler için

arkadaslar simdi bu liste sayfadaki liste deil mii ekleyen arkadas oraya ekleyecek bu konulari daha yeni ogreniyorum kussura bakmayinn sanirm daha cok sey ogrenecegimm.yeri gene gelmisken yazayim bat 17 agustos..

selam kızlar konu canlanmış bakıyorum
geçmişi okuyamadım yaa bi ara okurum ee var mı haberler filan
arkadaşım hamile kontrole gitmişti ağlayarak geldi onunla ilgilendim filan buraya bakamadım
düşük ihtimali var doktor rapor vermiş on gün falan filan moralim bozuldu:2:

arkadaşım hamile kontrole gitmişti ağlayarak geldi onunla ilgilendim filan buraya bakamadım

Rabbim korusun yavrusunu ona bağışlasın inşallah

selam cnm hg arkadaşına üzüldüm cnm allah korusun bebğini inş bebişide annesine sıkı sıkı tutunur inşş:emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
rainbowcolors

beni de eklemişsin listeye teşşekkür ederim bat tarihim 12 ağustos inşallah bu ay hamile kalırız hepimiz

X