2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

Naber kizlar ben geldim ama gec kaldim galiba
Kocimle sinemaya filan gittik bugun yen geldim kosa kosa buraya geldim:KK70:
ohhh sinema haaa en son 9 aylik hamileyken gitmiştim her hafta gidiyordum bir zamanlar ama şimdi tam 34 aydir sinemayi unuttuk kizim doğduğundan beri gidemedik vaktiniz varken booool booooollll gidin bari
slm bende topıge yenı katıldm benmde beklenmeyen adet 26 temmz baklm olmazssa agststa burdaym bende suan gogslrm felaket gece sagmdn soluma dönemıyrum ama tabı adet belrtsde olablr ben mays ayndada kımyasal gebelık yasadm ınsllh bu ay olmstr hepımze rabbm ramazann hurmetne versn ınsallh

hoşgeldin vanim aramiza sohbete bekleriz

slm bende topıge yenı katıldm benmde beklenmeyen adet 26 temmz baklm olmazssa agststa burdaym bende suan gogslrm felaket gece sagmdn soluma dönemıyrum ama tabı adet belrtsde olablr ben mays ayndada kımyasal gebelık yasadm ınsllh bu ay olmstr hepımze rabbm ramazann hurmetne versn ınsallh

hosgeldin canim insallah hamilesindir.dogru soyledin ramazanin hurmetine insallah Allah nasip eder.

hoosbuldk teskkur edrm arkadslar ben bu ay sogan suyuda ıctm ama bakalım bu ay olmazssada bal corek otu tarcn karısımnı yapcam ınsallh olur gelsın artk bu bebsler ya kımyasal gebelık yasdgm da cok kotu uzulmustk allhm bıdaha sevndrrr ınsallh bızlerı ah ah bebekler cok nazlı cokkkk

selam kızlar nabersiniz

ya benim 2 gündür reglim sökülmemişti bugün toplantıda bir söküldü içim sökülüyor sanki nasıl sancım ağrım var
hiç böyle olmazdı bütün sistemim değişti yaa:KK1:

hoosbuldk teskkur edrm arkadslar ben bu ay sogan suyuda ıctm ama bakalım bu ay olmazssada bal corek otu tarcn karısımnı yapcam ınsallh olur gelsın artk bu bebsler ya kımyasal gebelık yasdgm da cok kotu uzulmustk allhm bıdaha sevndrrr ınsallh bızlerı ah ah bebekler cok nazlı cokkkk
amin inşallah rabbim evlat tadini isteyen herkese tattirsin

selam kızlar nabersiniz

ya benim 2 gündür reglim sökülmemişti bugün toplantıda bir söküldü içim sökülüyor sanki nasıl sancım ağrım var
hiç böyle olmazdı bütün sistemim değişti yaa:KK1:
ovvv geçmiş olsun biran önce sökülsün bitsin de çalişmalara başla bari

bende hiç belirti falan yok
bu ay da havamı alıcam sanırım

herkese de meraba
aaa ne belirtisiki daha çok erken değilmi

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım sizlere bir sorum olacak benim adetime daha 10 gün var ama çok kötü midem bulanıyo su içsem çıkartasım geliyor uykum geliyo halsizlik var bide arada sırada kasıklarıma batmalar oluyo sizce bu hamilelik belirtisi olabilirmi cevap verirseniz çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum
yardım edin bana lütfen bayanlar...

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım sizlere bir sorum olacak benim adetime daha 10 gün var ama çok kötü midem bulanıyo su içsem çıkartasım geliyor uykum geliyo halsizlik var bide arada sırada kasıklarıma batmalar oluyo sizce bu hamilelik belirtisi olabilirmi cevap verirseniz çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum

hamilelik belirtilerine benziyor ama psikolojik olma ihtimali de çok yüksek
çünkü bana biraz erken geldi bulantı gibi belirtiler için
ama merakını gidermek için hassas olan gebelik testlerinden alabilirsin
umarım hamilesindir

nasılsınız kızlarrrr ben hala korkudan kan vermedim ama busabah hafif lekelenmem oldu bekliyorum belki reglidir dye bugun 5+3 gn oldu en son regl olmamdan beri

bilmem erken mi belirti için
göğüslerde falan da bişey yok
ay sonunda ya da ağustos başında bat
bilmem erken gibi sanki ama herkeste farkli tabi ama sen yine de ümitlenme başka sebebp bul ki kendine beklemek çok zor gelmesin
bence hemen öyle düşünme kendini hamileymiş gibi düşünüp adet olduğunda çok koyuyor insana tabi bu işler belli olmaz ama ayni senin gibi geçen ay adetimden 10-12 gün önce bütün belirtileri yaşadim adetime birkaç gün kala hepsi geçti ve adet oldum 1. sebep yumurtlama döneminden dolayi olabilir
2. sebep ise korunmayi yeni birakanlarda vücudun tepkisi olabilirmiş

nasılsınız kızlarrrr ben hala korkudan kan vermedim ama busabah hafif lekelenmem oldu bekliyorum belki reglidir dye bugun 5+3 gn oldu en son regl olmamdan beri

hmm kan vermekten korkarsan nasil doğuracan bacim ben iğne gördüğümde bayiliyordum ki hala düşüncesi bile korkmama yeter ama hamilelik işin içine girince herşey değişir ben hamileyken her 3 haftada bir kan veriyordum zaten doğumu anlatmam gerek yok yani bunlar fasa fiso meraktan çatlayacağina bir kere kork daha iyi tabi ben bunlari iğneden korkuyorsundur diye yaziyorum ama negatfi görmekten korkuyorsan tabi o daha farkli ama ayni şley onun için de geçerli hergün düşünmekten kendini yiyeceğine bir defada bitir olayi derim ben

X