2010 Temmuz Bebekleri Geliyor

listedeki bilgilerim doğru 27 yaşımdayım muhtemel doğum 17 temmuz ama muhtemelen beklemeyecekmiş doktorumuz öyle diyor

Benim de kızım olacak inşallah, adı Zeynep.. Muhtemel doğum tarihi 23.Temmuz. Sezeryan olma ihtimali var henüz belli değil. 25 yaşındayım.

beklenen doğum tarihi 26 temmuz (inşallah normal)
yaşım 27
bebeğim kız
isim henüz kararsızız:)

sata göre doğumm tarihi 20 temmuz erkek yaşım 23 oğluşumun adı toprak özgünopuyorumnanaktan

merhabalar benim erkek bebek doğum normal olacak kesin gibi.epidural olmayacak. isim henüz karar veremedik. teşekkürler

papatya16 ve yakamozun bebişleride sağ salim gelmiş.çok şükür. darısı tüm annelerimizin başına

bu arada benimde listedeki bilgilerim doğru.yaş 27 sat 2ekim muhtemel doğum9 temmuz.normal.adı da baran olacak inşşallah.

benıde yazın beklenen dogum tarıhı 7 temmuz.22 hazıranda epıdural sezeryan oldum.2800 gr 50cm dogdu oglumuz kerem adımız.

kartem nefertiti kelebektr eklendiler listeye...hayırlı olsun diyorum mis mis koklayın bakalım bebişlerinizi bir ömür boyu kollarınızdan hiç ayrılmasınlar..

seni çok sevdiğimden 2 kere yazmışım üstelik ikisindede tahmini tarihi yanlış yazmışım..
Ama şimdi düzelttim tatlım...

Benim bilgiler doğru şeker,sadece oğluma ikinci bir isim ekledik RÜZGAR ALP.
Sağol uğraşların için.

seni çok sevdiğimden 2 kere yazmışım üstelik ikisindede tahmini tarihi yanlış yazmışım..
Ama şimdi düzelttim tatlım...

canim benim bebek erkek, isimi Eren Cem, 34 yasindayim bu bilgiler zaten listede var ve dogru yanliz beklenen dogum tairhi 30 haziran olarak degisti, normal dogum insallah.Tesekkurlerkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…