2010 Temmuz Bebekleri Geliyor

Merhaba, doğum yapan tüm anneleri tebrik ederim..ayrıntısıyla okumaya vaktim yok..:nazar: :nazar:
bebişlerim çok tatlılar ama tek başıma herşeyleri ile ilgilendiğim için çok çok yoruluyorum..bir de henüz prematüre sınıfında oldukları için beslenmeleri de çok zaman alıyor..
o kadar kafam bulanmış ki bir kaç kez emzirme yastığını kucağıma alıp üzerine de laptopu mu koymuşum mirmirmirmir
Hiç şikayetim yok ama, şu uykusuzluk olmasa.....
canım seni görmek çok güzel hoşgeldin..
keşke vakit buldukça gelebilsen ama senin bıdıkların 2 tane. vaktin olmamasını anlayabiliyorum. nasıllar küçük hanımla küçük bey? senin sağlığın nasıl? tamamen geçtimi sezaryan sıkıntın?

Merhaba, doğum yapan tüm anneleri tebrik ederim..ayrıntısıyla okumaya vaktim yok..:nazar: :nazar:
bebişlerim çok tatlılar ama tek başıma herşeyleri ile ilgilendiğim için çok çok yoruluyorum..bir de henüz prematüre sınıfında oldukları için beslenmeleri de çok zaman alıyor..
o kadar kafam bulanmış ki bir kaç kez emzirme yastığını kucağıma alıp üzerine de laptopu mu koymuşum mirmirmirmir

canım iyi olduğunuzu duymak güzel. allah kolaylık versin. biran önce kocaman olsun yavruların :)

allah yardımcın olsun...ikiz büyütmek çok zor..ama ne mutluki sana sağ salim bebişlerinle kurtuldun canım...darsı bizlere olur inşallah:Saruboceq:

canım tekrar gözün aydın..

ah o uykusuzluklar yok mu..iyi bilirim..akannehir

ama herşeyde değerler..Şeniz:ecrin_bebek:

kolay gelsinkaydirigubbakcemile5

kızımın dogum kilosu yanlış yazılmış düzeltirseniz sevinirim
düzelttim canım afedersin...maşallah..
aa kızlar öbür tarafa yazmıştım
buraya da yazayım
spinal sezeryanla oğlum emir 23 haziranda 3940 gr olarak doğdu boyumuz 52 cm
katremciğim öbür taraf çok hızlı akıytor takip edemiyorum gözümden kaçabiliyor hayatım...sempatiksalakcinni

benim de dogum 24 temmuz gıbı görünüyor beklerse tabii

yaşım.30

bebbişim kız adı: erva
normal düşünüyorum bakalım

Dogum yapan annişler.. bilgilerinizi buraya yazın ki listemize eklensiiinnn ...

Hayırlısıyla sıra bana da gelsede bende listeye girsemm opuyorumnanaktan

slm kızlar canım oğlum 2/7/2010 da epidural sezeryan ile 3180g ve 51 cm doğdu:nazar: darısı tüm bekleyen annelerin başına...

maşallah oğluşuna :nazar:
sağlıklı mutlu uzun ömürlü olsun kuzucuk... a.s

maşallaaahhhhhh hayırlı olsunnn allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallahhh :))

Allah analı babalı büyütsün canım gözün aydın...:nazar:

Darısı başımıza..eyvahedigeldismile:Saruboceq:

Saolun kızlar hayırlısıyla en kısa zamanda yavrularınıza kavuşursunuz inşallah....

merhabalar herkese
3 temmuz 2010 saat 13:10 da EFE dünyaya geldi
38+2 3320 gr 50 cm...
genel anestezi ile sezeryan doğum yaptım bebeğim ve bugün evimizdeyiz inşallah biraz toparlanınca en kısa zamanda sizinle resimlerini doğum hkayemizi de paylaşırım...darısı tüm bebeklerini hasretle bekleyen annelere inşallah kızlar

merhabalar herkese
3 temmuz 2010 saat 13:10 da EFE dünyaya geldi
38+2 3320 gr 50 cm...
genel anestezi ile sezeryan doğum yaptım bebeğim ve bugün evimizdeyiz inşallah biraz toparlanınca en kısa zamanda sizinle resimlerini doğum hkayemizi de paylaşırım...darısı tüm bebeklerini hasretle bekleyen annelere inşallah kızlar

Allah uzun ömür versin inşallah.

X