2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

mothercarede görmüştüm aynı seymi acaba fiyatı 170 civarı idi önünde oyuncak tepsisi gibi bişide vardı....

selam herkes iyidir umarim
karişik baktim bir iki sayfa.hepimiz ayni seyleri yasiyoruz hemen heemn.benimki 23ten once uyumuyor ve max 2 saat uyuyor.arada mama yedirmeyi basarabilirsem 3-4 saat uyuyoabiliyor.

juli
170 çok degilmi??ben de playskoolunki var--gorumcemden-- çok uzun sure kullanilmayacak gibi tabi sen bilirsin ama

evet cok örtmenim ama ne kadar süre kullanabilir onu bilmiyorum...
yaa bana neden kimseden bişi kalmıyor ühüüüüüüüüüüüüüüüü

günaydııınnn..
biz ilk defa geçen hafta ölçüm yaptırdık sağlık ocağında, kızımı kıyafetle tarttılar, ama kendi doktoru kıyafetle tartmıyor. üstelik sağlık ocağında 400 gr çıkardı kıyafetler yüzünden bu durumda bu ay kilo alamamış oluyoruz. üstelik 4.5 cm de kısalmışız. bu ara biraz fazla yıkadım galiba, bizim kız çekti mi ne olduysa CADIARZU
ben eskiden çok izlerdim yaprak dökümünü ama arık sinirim kaldırmıyor. hem onların haline ağlıyorum hem de evlenmeden önce annemlerle izlerdik, birlikte izlediğimiz zamanlar geliyo aklıma iyice içleniyorum.
cnm kilodan çok düşmüş,biraz almıştır kızın,
boyda nasıl 4,5 cm fark olur ya,hadi 1-2 cm anlıcam da 4,5 çok fazla..
biz geçen ay 4 gün arayla ölçtürmüştük,farklı kişiler ölçmüştü,önceki gidişimizde 70 cmdi,4 gün sonra 73 çıktı,bu ay gittiğimizde ise 71,
farklı kişiler ölçtüğünde sonuç farklı çıkıyor..
bu arada siz geceleri bebekleri nasıl giydiriyorsunuz? havalr serinledi, sabaha doğru üşüyo diye uzun kollu ile yatırıyorum ama bu seferde terli kalkıyo, ne yapsam bilemedim.
alta kolsuz çıtçıtlı body,üzerine uzun kollu pijama takımı ve çorap,
ben yatırmadan önce hala yıkıyorum kızımı,o yüzden kalın giydiriyorum üşümesin diye..
mobilyalrın hepsini eşim askerde olduğu için tüller halılar herşey koltuklar da dahil ben beğendim ben ayarladım
bırak ben olmadan alsın hayatta aldırmam
sen yine aldırmışsın
aslında biz beraber kumaşını beğenip katalogtan seçmiştik modelini,
sonra seçtiğimiz modelle alakası olmayan bir oturma grubu geldi,
biz o zaman evli değildik evi tutmuştuk,ben hafta içi lojmanda kalıyordum eşim haftanın
günü
saat çalışıyordu sadece pazar günümüz boştu,bir de vtesi öğleden sonra eşim işe gidene kadar gezebiliyorduk,
ben o takımı beğenmedim iade ettirdim eşim de oturma grubunu teslim aldıklarında beraber gitmiş oradaki bir takımı beğenmiş,
beni aradıo çok güzel falan dedi,
ben de e o zaman al bari dedim,
ama zevkine güvenmemem gerekirmiş ne bileyim,
eve geldiğim de hiç beğenmedim,daha önce 1 kez değişim yaptığımız için tekrar cesaret edemedik öyle kaldı,
kanepeyi alırken de bana internetten mondinin sitesinden gösterdi,
ben farklı bir kanepe beğenmiştim ondan ellerinde yokmuş eşim de başka kanepe almış getirmiş:dilcikar:

yav rakamlar çıkmamış,eşim haftanın 6 günü 12 saat çalışıyordu,beraber alışveriş yapmak için vaktimiz kısıtlıydı,
bir de tuttuğumuz ev üsküdarda ben avrupa yakasında okmeydanındaydım,

amaann eşya önemli değil yeter ki gönüller bir olsun,ben eşyaya pek önem veren biri değilim,o yüzden çokta sinirlenmedim doğrusu..

günaydııınnn..

cnm kilodan çok düşmüş,biraz almıştır kızın,
boyda nasıl 4,5 cm fark olur ya,hadi 1-2 cm anlıcam da 4,5 çok fazla..
biz geçen ay 4 gün arayla ölçtürmüştük,farklı kişiler ölçmüştü,önceki gidişimizde 70 cmdi,4 gün sonra 73 çıktı,bu ay gittiğimizde ise 71,
farklı kişiler ölçtüğünde sonuç farklı çıkıyor..

alta kolsuz çıtçıtlı body,üzerine uzun kollu pijama takımı ve çorap,
ben yatırmadan önce hala yıkıyorum kızımı,o yüzden kalın giydiriyorum üşümesin diye..

aslında biz beraber kumaşını beğenip katalogtan seçmiştik modelini,
sonra seçtiğimiz modelle alakası olmayan bir oturma grubu geldi,
biz o zaman evli değildik evi tutmuştuk,ben hafta içi lojmanda kalıyordum eşim haftanın
günü
saat çalışıyordu sadece pazar günümüz boştu,bir de vtesi öğleden sonra eşim işe gidene kadar gezebiliyorduk,
ben o takımı beğenmedim iade ettirdim eşim de oturma grubunu teslim aldıklarında beraber gitmiş oradaki bir takımı beğenmiş,
beni aradıo çok güzel falan dedi,
ben de e o zaman al bari dedim,
ama zevkine güvenmemem gerekirmiş ne bileyim,
eve geldiğim de hiç beğenmedim,daha önce 1 kez değişim yaptığımız için tekrar cesaret edemedik öyle kaldı,
kanepeyi alırken de bana internetten mondinin sitesinden gösterdi,
ben farklı bir kanepe beğenmiştim ondan ellerinde yokmuş eşim de başka kanepe almış getirmiş:dilcikar:

anlaşılan
hiç istedğin bir mobilya olmadı:umursamaz:
neyse artık sende
onları çabuk eskitneye bak yenisini alsın :roflol:
beril çok şeker olmuş mehlika bayıltım ayaktada durabilyor çok güzel maşllh berile :nazar::nazar:

günaydın kızlar..utkuyla yine beraber yatıyoruz düzen müzen kalmadı..dün gündün uykularında yatağına koydum alışsın diye..gecede yine yatır kaldır yaptım yatağında yatırdım..1 saat sonra uyandı feryat figan..yatağından korkmuş..uzun süre susturamadım..uyku sersemi yanıma aldım yine..
yatağınada sığamıyo zaten çok deli yatıyo..
sizce tek kişilik yatak alsam erkenmi ya..bu konuyu araştıran varmı hiç.

herkese merhaba ,
sizleri özledim ama birtürlü fırsat bulup giremiyorum kızım gündüzleri uyumuyor ben de hepp dışarı çıkarıyorum parkta çocuklara gülüyor mutlu oluyor ve uyuyor.8 aylık olduk zaman çabuk geçiyor.bebek firarda diyorum heryeri karıştırıyor.chicco nun neşeli yürütecini aldım ilk arbamda deniliyor.
tutp kalkıyor ve yürüyor yürüdükçe müzik çalıyor.hala dişimiz yok doktor bu hafta çıkar dedi ama çıkmadı.
benim kışlık arabam chicco ct.02 kırmızı bastonum chicco ct o6 lacivert ikisindende memnunum .
tevsiye ederim.
sinemis eşine hiç kızma bende öyle takarım halbuki ne varki mutlu olsak takmasak çabuk yaşlancaz bir rahat olamıyoruz.araba çok güzel güle güle kullan .
tutku ne güzel tatil yapmışsınız .darısı başımıza araba aldık diye tatil seneye kaldı.bunada şükür neyapalım.

sağol cnm darısı başına..bizde zaten kısa tatil yaptık 4 gece.eşimde gelmedi o yüzden bana ucuza mal oldu.borç dersen bizde alası var ev kredimniz bitti eşim hemen arabayı değiştirdi şimdi onu ödüyoruz..onun borcu bitince evi değiştiricez yeni ev kredisine giricez..hakkımıda hayırlısı..

kızlar ben son günlerde faceye giremiyordum girsemde çok az ana sayfaya bakıp çıkıyordum hiç grubumuza bakmıyordum,
dün akşam fot. yükledim,gruba da 2-3 fot. yükledim,sayfaya göz gezdirieken çağanın hasta olduğunu şuan iyileşmekte olduğunu gördüm,
hiç haberim yoktu yaa,oraya mesaj yazıyordum ama sayfa kapandı,evdeki klavyenin caps lock tuşuna basınca sayfa kapanıyor ben de mesaj yazarken bir kaç yanlışlıkla bastım ve kapandı ben de vakit geç olduğundan tekrar yazamadım..
cadalozokurmusun bilmiyorum ama;
çok geçmiş olsun cnm,neyseki iyileşiyormuş,seni emmeye de başlamış sevindim cnm...

anlaşılan
hiç istedğin bir mobilya olmadı:umursamaz:
neyse artık sende
onları çabuk eskitneye bak yenisini alsın :roflol:
beril çok şeker olmuş mehlika bayıltım ayaktada durabilyor çok güzel maşllh berile :nazar::nazar:

eskimiyor yaa,taş gibi çıktı şanstan,3 lüyü akşamları açardık sürekli ayaklarımızı uzatarak otururdum,melet bir türlü eskimedi,ama maşaallah,
4 sene daha eskimesin evin taksitleri bitsin de eskise de eskimese de yenilicez,
çamaşır makinamı da değiştirecez inş..
eskimesin de ihtiyacı olan birine veya öğrenci evlerine falan veririz daha iyi olur,
beril sırtını yaslayarak yada ellerini kanepeye koyarak ayakta duruyor,kanepeye pat pat vuruyor,
ama tay tay yapmaya çalışıyoruz düşerim diye korkuyor oturuyor yere yada kendini benim üstüme atıyor..

sinemis gruba çok fot.yüklenmişmi,dün baya fot yüklücekti error verdi,sonra baktım bir kaç fot yüklenmiş,
biraz daha yüklemeye çalıştım,onlar yüklendi diğerleri kayboldu,diğerlerini tekrar yükleyim dedim bu seferde öncekiler kayboldu ben de öyle bırakıp çıktım,işyerinde de yasak bakamıyorum ne kadar fot yüklenmiş..

eskimiyor yaa,taş gibi çıktı şanstan,3 lüyü akşamları açardık sürekli ayaklarımızı uzatarak otururdum,melet bir türlü eskimedi,ama maşaallah,
4 sene daha eskimesin evin taksitleri bitsin de eskise de eskimese de yenilicez,
çamaşır makinamı da değiştirecez inş..
eskimesin de ihtiyacı olan birine veya öğrenci evlerine falan veririz daha iyi olur,
beril sırtını yaslayarak yada ellerini kanepeye koyarak ayakta duruyor,kanepeye pat pat vuruyor,
ama tay tay yapmaya çalışıyoruz düşerim diye korkuyor oturuyor yere yada kendini benim üstüme atıyor..

sinemis gruba çok fot.yüklenmişmi,dün baya fot yüklücekti error verdi,sonra baktım bir kaç fot yüklenmiş,
biraz daha yüklemeye çalıştım,onlar yüklendi diğerleri kayboldu,diğerlerini tekrar yükleyim dedim bu seferde öncekiler kayboldu ben de öyle bırakıp çıktım,işyerinde de yasak bakamıyorum ne kadar fot yüklenmiş..

50 tane galiba baya fotosu var
çok şeker çıkmış tontiş
maşllh berile buğlem yavaş yavaş sürünüyor ama hiç tutunarak yürümedi
koltuklardan korkuyor galiba
tay tay diyorum ben gülüyor buğlem kendini bırakıyor

günaydın kızlar..utkuyla yine beraber yatıyoruz düzen müzen kalmadı..dün gündün uykularında yatağına koydum alışsın diye..gecede yine yatır kaldır yaptım yatağında yatırdım..1 saat sonra uyandı feryat figan..yatağından korkmuş..uzun süre susturamadım..uyku sersemi yanıma aldım yine..
yatağınada sığamıyo zaten çok deli yatıyo..
sizce tek kişilik yatak alsam erkenmi ya..bu konuyu araştıran varmı hiç.

sağol cnm darısı başına..bizde zaten kısa tatil yaptık 4 gece.eşimde gelmedi o yüzden bana ucuza mal oldu.borç dersen bizde alası var ev kredimniz bitti eşim hemen arabayı değiştirdi şimdi onu ödüyoruz..onun borcu bitince evi değiştiricez yeni ev kredisine giricez..hakkımıda hayırlısı..

tutku tek kişilik yatakta düşerse
diye korkarım ben ya
çok erken gb geliyor bana
yanına alışması kötü olmuş
dahaa yanından ayrılmaz ben sana diyim boshayallersmile

X