2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun .ateş çok önemli antibiyotiksiz düşmeyebilir..benim yeğenim ateş yüzünden havale geçirmişti şükür herhengi bir araz kalmadı ama bi tanıdığımızın kızı beyinsel özürlü oldu ateş yüzünden...
canım geçmiş olsun biran önce iyileşsin inş.ayaz bebek de hiç görmemiş gibi olun bu günleri...o dediğin ilaç yani bricanyli ilk ben demiştim esmer.benim oğlumu o ilaç iyileştirmişti.bizim dr.balgamı kakasıyla çıkarır demişti bu ilaç için.çünkü bebekler öksüremedikleri için balgam atamıyorlar..
sanada merhaba canım,

işimde çok mutsuzum ama çalışmakta zorundayım kendimi kötü hissediyorum.iyi bir iş bulup gitmek istiyorum şurdan .
canım inş.gönlüne göre bir iş bulursun iş huzuru çok önemli...

kızlarrr selam bıraz okudum yazdıklarınızı demek herkeste aynı sorun var benım kızımın gozu memeden baska bısey gormuyor sankı meme dıye aglıyor resmen ek bısey vermek benım ıcın cok zorrr.ac ıken denıyorum azını ancak 3 kere acıyo sadece yogurta daha fazla acıyor ben nasıl alıstırcam yaaa offfffffff bana akıl verın kızlarrrr ek besın cok zormus...

ecrin bende kestim makasla biberonun ucunu ..
diger meyveli mamalar bile geçiyo ucundan curk curk yutuyo bizimki..şuara çok iştahsız yemek yemek istiyo ..

off beni de çok yordu bu ek gıda işi
yemiyor ne yapayım
hazır kavanoz mamalarından aldım çeşit çeşit
birini bile sevmedi
2 kaşık yiyor gerisini ben hüpletiyorum atılmasın diye :kedi:

yemiyor ne yapayım
birini bile sevmedi

ayyy aynen kalanını ben yıyorum:)bol vıtamın alıyoruz bebısler sayesınde:) ne etcezzz aslın da bıgun emmese nasıl yer dıye dusunuyorum ama kıyamıyorum...

yemiyor ne yapayım
birini bile sevmedi

aynen.... sebze mamalarını yemiyor bi tek patates kabak karısimini yogurtla karıstırıp çaktırmadan zor bela verebiliyorum

ama meva kavanozlarını seviyor elh.

sanki ek gıdaya geç geçenler daha çok sorun yaşıyor yani artık anlıyorlar onedenle zorlanıyorsunuz sanırım..

neşecim benim arkadaşlarımda bu sorunu yaşadıklarını hata yaptıklarını 6 ay'ı kesinkle bekleme ver dediler ben annesütüde almayınca verdim.6 aydan sonra daha bilinçlilerya yemiyorlar işte..daha erken 4 aydan sonra yani.

iftardan sonra oturdum biber temizledim:)eşime 10 kilo kırmızı biber al közlicem dedim almıış onlarla ugraştım közleme bitti soğusunlar poşetleme yapıcam.sonra dondurucuya.

iftardan sonra oturdum biber temizledim:)eşime 10 kilo kırmızı biber al közlicem dedim almıış onlarla ugraştım közleme bitti soğusunlar poşetleme yapıcam.sonra dondurucuya.

ecrin mesajını yeni okudum kusura bakma.biberleri nasıl közlüyorsun.
annemdeyin oyüzden nette değildim geçmişe bakamadım

canım dr bana 8 aya kadar alısma suresı var dedı ben dr un dedıgını yaptım.benım arkadaslarımda benım gıbı aynı seyı uyguladılar suan kızları 11 aylık herseyı yıyorlar:)8 aylık olana kadar zorluk cekcez napalım sonuıda alıscak nasıl olsa.....

ohh közlenmıs bıber cok severımm:)banada annem yapmıs saolsun ben fırında közlüyorum sarımsak zeytınyagı lımonlar mukemmel oluyor.sumeyra sen yemekten anlıyosun anladıgım kadarıyla sana ıftara gelmek lazım:):):)

surprise aşağıda seni görmüşken yazim..
yatır kaldır yaparken utkuda terliyodu yatağında değiştiriyodum ben üstünü onu hiç rahatsız etmeden..başka yere alıp değiştirirsen sil baştan başlarsın dikkati dağılır..yada çok terlemiyosa bi mendil koy sırtına..

nasıl gidiyo yatır kaldır ne kadardır yapıyosun

çok sağolun kızlar. juli melisa arada anne sütü de alıyor di mi? 9:30-14:30 arasındaki boşluğu dolduruyor musunuz?

kızım tatlı şeyler sevmiro pek ama ben cic bebyi deneyeyim yine de.
almıyor canım....15 gün oldu bırakalı :1no2:
bu arada ben de face yok, biliyorum kimse ikinci kez yazmak istemeyecek ama yine de paylşmak isteyen olursa sevinirim.

önce faceye kayıt olman lazım canım...

selam kızlar..doğduğundan beri bugün ilk defa utkda ateşlendi..38 e çıktı gündüz dr unu aradım diştendir dedi paranox fitil yaptım düştü akşam tekrar çıktı 38 e ılık duş aldırdım..şimdi uyuyo inşallah gece kötü olmaz..
ilk kez yaşadığım için çok korktum eşimde yok evde..:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…