2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

öğretmenim iyi fikir sanırım ramazandan dolayı sakin de olur avm

tutku siz planınızı yapın ben uygun olursam katılırım

tutKUUU
ben maltepe carefoura a gelebilirm.saat 12 gibi bulusalim
rapunzelde gelebilir esmerde eger yok gelmezlerse pazartesi deriz o zamn

baska gelebilecek var mi??juliiiii??
tmm kızlar..cumartesi buluşalım...hadi bakalım yokmu başka katılan..
saol tutkucum deniyim bakıyım ama benimki gözünü açıyo ağzına memeyi tıkana kaa ağırii eşşek gibi nasıl yapcoz biz bu işi:))

utkuda öyleydi canım ya şimdi sabah 5 e kadar hiç emzirmiyorum kendi kendine uyuyo..sabah 5 tede alışkanlık oldu bende acıkır belki diye kıyamıyorum ondan emziriyorum..

aaaaaaa ben turkiyedesin sandim bulusma yaparsak gelirsin diye dusunmustummm

canim onu ben de düsündüm ama orasi cok sicakti, istanbul yaniyor o durumda bulusmaya gelmek gözümde cok büyüdü yoksa gecen seferki gibi önceden haberlesir biseyler yapardik.
pose nasılsın bacımm
iyiyim pamukcum sen nasilsin?
c.tesi günü yine 33 derece diyor yaww yaz gelsin derim hep ama ben bu yaz ı sevmedimmmmmmmmm

posi hoşgeldin
hosbuldum canim evet oralar cok sicak allah yardimciniz olsun bi de ramazan girdi su da icilmiyor gün boyunca valla bu yilki orucun sevabi daha yüksek olcak galiba.

öğertmenim ben bugün mikemmel ev kadını pörtföyümü takındım ve kucama mikemmel yemekelr yaptım o derece iyiydim bugün:)

posi naber hacı epeytdir görüşemedik

utku şu uyku meselesini banada söelsen nasıl başardın emzirmemeyi
iyiyim yusufla ugrasiyorum yemek sorunu var sicaklardandir diyorum simdilik günde 2 defa kaka yapinca o kadar da önemsemiyorum yemek isini demek doyuyor ki kaka yapiyor.

kızlar benim bebemin dişi henüz çıkmadı var mı aranızda dişi çıkmayan bebeği olan?dr a sordum ırsi dedi...biran önce çıksaydı bizimde dişlerimiz...
benimkinin de disi daha cikmadi canim ya, 7 aylik olcaz nerdeyse. ufukta beyazlik da yok :KK43:
nurun ateşi düşmeye uğraşıyi

posi hemşo hoşgeldin
gecmis olsun hoyacim, sicaklarda olur ya benimkinin de 38.5 gu görüyor ama ben bisey yapmiyorum. mesela türkiyeye geödigim gün havaalnindan anadolu yakasina gelene kadar 2 saat disarda kaldik eve geldigimizde yusufun atesi 38.5 idi ama evde biraz dinlenince ertesi gün normallesi

posi ve hemşirem hosgeldniz....

cadı bende mikkemmel ötesi yemeh yaptım herifime......

hosbuldum Julicim

hepinize kocaman a.s.

hoşgördüüükk
kuduruyo sağolsun büyüdükçe asi bir genç oluyor napak onun dışında iyi çok şükür senin koca yanakistan napii uslumu

iyi gelir inş canımm
hacı o kaa uslu kii tıcımı yere koyamıyom :KK1:

tutKUUU
ben maltepe carefoura a gelebilirm.saat 12 gibi bulusalim
rapunzelde gelebilir esmerde eger yok gelmezlerse pazartesi deriz o zamn

baska gelebilecek var mi??juliiiii??

pazartesi bana uyabiliiiii
cumartesi zor biraz

bizimkide geçmiyordu weenin klasik emziğini kullanıyodu bi üst numarayı almıyodu. daha sonra SWEET BABY di sanırım onun 6+ sını aldım kendi oynaya oynaya alıştı boyutuna daha sonra weenin 6+sını verdim daha doğrusu bunları annem başardı yerimseniben

evet benimkide wee klasik yeni emziğini eline vereyim bakalım seninki gibi oynaya oynaya alışır belki

surprise ben damak yapısına uygun emzik kullanıldığında zararlı olacağını düşünmüyorum.yarım damaklı emzikleri tavsiye etmişti bizim doktorumuz
ben avent kullanıyorum şu an 3 numarasını (6+)kullanıyoruz
ama değişiklik konusunda benim kızım sıkıntı çıkarmadı bu sorun nasıl aşılır onu bilmiyorum
ne güzel keşke batuhanda sorun çıkarmasa

günaydınn.
gece nasıl girdiyse cibinliğin içinde 4 tane sivrisinek girmiş. sabah bi kalktım kafasında 12 ısırık var bebenin akannehir.
gece bebemle ziyafet çekmiş pis hayvanlar

2-3 yaşına kadar damak yapısına hiçbir zararı yok emziklerin. ancak 2 yaşından sonra çok küçük memeli emzik zarar verir.
yani şimdi 0-6 emziğin ona zararı olmaz.
ben artık aldığım emzikleri 6+ alıyorum, hiç yadırgamadı. ağzına sokacak bişey olsun yeter benimkine.
sadece kiraz uçlu olanları tutmayı beceremiyor o kadar

kiraz uçlu falan denemedim direk damaklı vazgeçse keşke emzikten

teşekkür ederim kadriye abla ve suprize
gece 22.30dan sonra çıktı atei yine bi türlü düşmedi mızırdandı durdu
bi de hep beni istiyor babasıyla bırakınca gözyaşları içinde ağlıyor hiç susmuyor

01.00e doğru uyuttum ateşi az düşmüştü 04.00gibi baktım 38.9
hemen emzirdim ilaç verdim 3 saat sonra yine düşmedi fitil verdim o ara uyuyup uyuyup uyandı sonra uyuyup kalmışım şimdi uyuyor ateşi de düştü..mafoldumben

yine gitmedim işe...kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt :teytey: :dance:alkisalkisalkis
bir keresinde benimkide ateşlenmişti hemen ibufen şurup verdim hiç beklemeden fitil ve sürekli sirkeli su veya ılık sade su ile sildim birini verip ne zaman etki eder diye beklemedim hemen sonuç almak istedim inşallah atlatırsın artık bir an evvel Allah yardımcın olsun

biz lateks kiraz uclu kullanıyoz onda numara yok...[/B]

hiç görmedim bu ismi bi araştırayım

nura da maşallah
benimki ne zaman yapıcak yaaaaaaaaaa

ya benimkide emeklemiyo hiç yüzükoyun yatırdım mı çığım çığım çığırıyo sadece sağa sola dönmeyi yuvarlanmayı birde zıplamayı seviyo

kızlar benim bebemin dişi henüz çıkmadı var mı aranızda dişi çıkmayan bebeği olan?dr a sordum ırsi dedi...biran önce çıksaydı bizimde dişlerimiz...

bizimde çıkmadı hiç 2 aydır ağzının suyu akıp duruyor eli ağzında sürekli kaşıyor ama tık yok zaten sadece dişte değil her konuda geriyiz oturma emekleme neyse geç olsun güç olmasın diye avutuyorum kendimi

guanydın kızlar. dün egenin kontrolu vardı. hiç giremedim ente. Egemiz çok şükür bir problemi yok. 10.250 kg ve 71 cm olmuşuz. biz artık yemeklere geçiyoruz. Ege için özel yemek pişmeyecek. sizinkilerden yiyebilir dedi. salçalı soğanlı filan. tek olmaması gereken tuz. süt olmadığı için devam maması sadece sabah kalktığında içecek. yani ondan da kurtuluyouz. pilav makarna bulgur hepsini verebilirsin dedi.

günaydın kızlarrr

hacı o kaa uslu kii tıcımı yere koyamıyom :KK1:

pazartesi bana uyabiliiiii
cumartesi zor biraz
kızlar ayarlayın cumartesi yada pazartesi buluşalım..bana ikiside uyuyo
guanydın kızlar. dün egenin kontrolu vardı. hiç giremedim ente. Egemiz çok şükür bir problemi yok. 10.250 kg ve 71 cm olmuşuz. biz artık yemeklere geçiyoruz. Ege için özel yemek pişmeyecek. sizinkilerden yiyebilir dedi. salçalı soğanlı filan. tek olmaması gereken tuz. süt olmadığı için devam maması sadece sabah kalktığında içecek. yani ondan da kurtuluyouz. pilav makarna bulgur hepsini verebilirsin dedi.

maşallah cnm egeye..biz bu ay dr a gitmedik iki ayda bir gel demişti bize ama gitmemek için zor tuttum kendimi..
ne güzel geçmişsiniz yemeklere utkuda dr söylemeden kendisi geçti bizim yemeklerekaydirigubbakcemile3

fatmacım geçmiş olsun canım.

posi hoşgeldin . sünnet yaptıracaktınız yusufu yanlış mı hatılrıyorum ?

delf maşallah egeye
bizimki yürütreci çok seviyo her gün azar azar azar özellikle çok işim olunca koyuyorum

delf

masallaaahhh egeye:))
benimkide yutabilse bende yemeklerden vericem ama daha yutmuyor

bir de diş gicirdatmayı sordunuz mu dr?

suprise geç diş çıkarmak daha iyi diyolar
bizim 4 dişimiz var anneme göre ise 5. yolda

öğretmenim
bizimkide 2-3 gündür dişini gıcırdatıyo kendi bileğini ısırıyo falan
dün omuzumu deldi nerdeyse ayrıca
gıcırdatnak kötümü acep

kızlar mercimek çorbası vermeye başlayan varmı yan etki oluyomu
öğrt. keşke benimkide yutabilse ağzına ptürlü şey gelince öğryo paşam

delf maşallah egeye
bizimki yürütreci çok seviyo her gün azar azar azar özellikle çok işim olunca koyuyorum

delf

masallaaahhh egeye:))
benimkide yutabilse bende yemeklerden vericem ama daha yutmuyor

bir de diş gicirdatmayı sordunuz mu dr?

teşekkürler kızlar. valla gıcırdatma olayımız olmadığı için pek aklıma gelmedi

X